The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.03.2023, 10:47. 23 kolejka, Wisła Kraków - GKS Tychy, 11 marzec 2023, 17:30
Nadchodząca kolejka*




Aktualna tabela*







*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.03.2023, 11:00
Aż 7 zespołów obecnie ma bilans 1 wygranej w 6 spotkaniach..Tychy są również pod formą i 3 punkty są w sobotę obowiązkiem. Tam było/jest też dość gorąco pod stokiem trenera i nie sądzę że odwrócą ten trend.

Jak zawsze jednak punkty będzie trzeba sobie wyrwać.

Liczę także że polowanie na Luisa w końcu się skończy. I to nie w momencie jego kontuzji, ale jakiejś czerwonej kartki dla rywali.

Typuje 3-0 dla nas, bramki jednak w końcówce spotkania
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.03.2023, 11:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Aż 7 zespołów obecnie ma bilans 1 wygranej w 6 spotkaniach..Tychy są również pod formą i 3 punkty są w sobotę obowiązkiem. Tam było/jest też dość gorąco pod stokiem trenera i nie sądzę że odwrócą ten trend.

Jak zawsze jednak punkty będzie trzeba sobie wyrwać.

Liczę także że polowanie na Luisa w końcu się skończy. I to nie w momencie jego kontuzji, ale jakiejś czerwonej kartki dla rywali.

Typuje 3-0 dla nas, bramki jednak w końcówce spotkania
Właśnie najłatwiej się wywrócić na takich desperatach. Historycznie zwykle takie drużyny się na nas przełamują Ilu to już zespołom pomogliśmy się odbić od dna (a nam nikt nie pomagał jak spadaliśmy)?

Co do czerwonej za wejście w Fernandeza - uwierzę jak zobaczę. Skoro przy Var taki Jaroszek nie zszedł do szatni (w ogóle nie dostał kartki!) po bydlackim zdeptaniu Fernandeza to nie wiem za co mieliby dostać czerwoną. Zwykle nie dostają nawet żółtej za ewidentne chamskie faule taktyczne. Myślę że frustracja jest i o jego umiejętności (nie zdziwiłbym się gdyby trenerzy rywali sugerowali tzw. "podostrzenie") i o zarobki które kłują w oczy przeciętnego drewniaka pierwszoligowego bez perspektyw i frustratów wśród kibiców srających żarem że jak tak można tyle zarabiać. Chciałbym podziękować palantowi który puścił przeciek o zarobkach, mam nadzieję że to nie z klubu.

Na ten mecz potrzebna pełna koncentracja, najlepszy skład (czyli żadnego "ogrywania" Dudy, James i Tachi lub Basha), rozpracowanie rywala. Przypominam że z Odrą wcisnął Fernandez w ostatnich 5 minutach regulaminowego czasu gry jadąc na dupie, nie musiało się tak skończyć.

Jestem ostrożnym optymistą, ale koncentracja i poważne potraktowanie rywala to konieczność. Oni będą chcieli wyszarpać minimum remis.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.03.2023 o godz. 11:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.03.2023, 14:35
Tychy się już przełamały, więc w sobotę mogą wrócić do przegrywania.
A ja wolę Dudę od początku - niech męczy ich pomocników by po naszych zmianach końcówka meczu nie była nerwowa.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 07.03.2023, 19:23
Koniec biletów na 4 dni przed meczem. Widać jak wygrane, nawet w 1 lidze, nakręcają ludzi. Na pierwszy mecz w tej rundzie ledwo zeszły wszystkie na ostatnia chwilę.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.03.2023, 19:25
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Tychy się już przełamały, więc w sobotę mogą wrócić do przegrywania.
A ja wolę Dudę od początku - niech męczy ich pomocników by po naszych zmianach końcówka meczu nie była nerwowa.
A ja wolę piłkarzy którzy nie będą męczyć buły. Co kto lubi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.03.2023, 20:34
Absolutnie nie wyobrażam sobie braku kompletu punktów w tym spotkaniu. Mam nadzieję na podtrzymanie trendu, który zaczął się rodzić w meczu z Katowicami, czyli pełna kontrola nad meczem z posiadaniem piłki na poziomie 60+ %.

4-1 Fernandez, Rodado x2, Mula

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 07.03.2023, 20:50
Czytając forum, inne wiślackie media społecznościowe można zauważyć, że zaczyna się odklejka.
4 zwycięstwa i już jesteśmy u bram ekstraklasy.
Pewne oznaki dekoncentracji można było zobaczyc u kapitana Łasickiego juz w meczu z Gks.
Jeżeli takie podejscie udzieli się zawodnikom to bardzo możliwe, że tyscy wyjadą z 3 punktami.
Ale jeśli uda się zachować 100% koncentracji to jakość Wisly powinna przeważyć i po kolejnym cięzkim boju, w koncówce meczu.coś wciśniemy.
Najlepszy rezerwowy ligi, Michał Żyro strzeli po indywidualnej akcji.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.03.2023, 00:07
My potrzebujemy zwycięstw, zwycięstw i jeszcze raz zwycięstw, a Tychy nas skasowały jesienią.
Liczę na rewanż i mam nadzieję, że akcja "zakaz kopania Fernandeza", którą ma Wisła odpalić wypali.
Zwłaszcza, że Luis ma 3 żółte a jest nam cholernie potrzebny.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 08.03.2023 o godz. 00:09.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.03.2023, 09:16
Bardzo dobrze, że Tychy wygrały poprzedni mecz. Będą na trochę mniejszej spinie.

Ja bym wyszedł tak samo jak w poprzednim meczu tylko wymienił Tachiego na Bashę.

Myślę, że środek Basha-James byłby kozacki.

Tachi na środkowym pomocniku ujdzie od bólu, ale widać, mimo jednej pięknej asysty, że to raczej gość od 'piłka parzy'. Dobry w destrukcji jak przystało na stopera, ale chowający się za przeciwnikiem, gdy jesteśmy przy piłce. Nie daje opcji rozegrania, raczej wrzuca czapkę niewidkę i sumiennie pracuje w obronie. Dla mnie to jest ewidentnie stoper, nie pomocnik.

Trzymam kciuki za zwycięstwo. Tym bardziej, że mamy za co się odkuć.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 08.03.2023 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.03.2023, 12:18
Szklany Basha po kontuzji to raczej nie rozpocznie już meczu w pierwszej 11.
Chyba, że nie będzie innego wyjścia.
Nie bez powodu wszedł dopiero w 74 minucie i wątpię by trener zdecydował się na postawienie na Bashę od początku.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.03.2023, 13:34
Póki co to mamy w klubie 3 podgrupky stworzone... ogarniętych Hiszpanów, nawet jak po kontuzjach czy bez gry to i tak w formie i nie mają teraz kontuzji, super kopaczy nie Hiszpanów z kontuzjami, po kontuzjach, praktycznie wiecznie bez formy lub grających w kratkę, i wiecznie zdolną młodzież wiecznie bez formy.
Także wybór okazał się prosty, ile się da to stawiać na Hiszpanów i liczyć, ze uciągną ten wózek.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 09.03.2023, 10:11
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Szklany Basha po kontuzji to raczej nie rozpocznie już meczu w pierwszej 11.
Chyba, że nie będzie innego wyjścia.
Nie bez powodu wszedł dopiero w 74 minucie i wątpię by trener zdecydował się na postawienie na Bashę od początku.
Ale że nie rozpocznie pierwszego składu z Tychami czy nie rozpocznie już meczu nigdy w karierze w Wiśle?

A coś się zmieniło w 3 tygodnie gdy dopiero wychodził w 1 składzie?

Basha nie miał rocznej absencji i jednak ma 32 lata a nie 36. Choć przewiduje że dla swojego zdrowia to powinien max 1.5 roku i kończyć karierę, o ile nie chce kopać w niższych ligach. Przy czym kolejny sezon już z marginalnym jego udziałem.

Tachi nie robi szału na DP i jeśli mamy grać z rywalem ktory się zamuruje to u siebie potrzeba więcej kreatywności w środku. Ja postawiłbym na parę Basha - Igkembe
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 09.03.2023, 11:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ale że nie rozpocznie pierwszego składu z Tychami czy nie rozpocznie już meczu nigdy w karierze w Wiśle?
Na razie obstawiam, że nie wyjdzie z Tychami.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
A coś się zmieniło w 3 tygodnie gdy dopiero wychodził w 1 składzie?
Jakieś transfery były czy coś podobnego

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tachi nie robi szału na DP i jeśli mamy grać z rywalem ktory się zamuruje to u siebie potrzeba więcej kreatywności w środku. Ja postawiłbym na parę Basha - Igkembe
Wydaje mi się, że dał radę z Gieksą więc raczej zmian w składzie wyjściowym nie będzie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 09.03.2023, 11:59
Basha zdrowy nakrywa wszystkich naszych kopaczy czapka i nie ma co do tego dyskusji.
Jesli tylko bedzie gotowy na 90 minut to bedzie gral najpewniej z Jamesem.

Rywalizacja wszystkim dobrze zrobi.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 09.03.2023, 12:04
Nie ważne jak , tylko 3 punkty !
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 09.03.2023, 12:55
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Basha zdrowy nakrywa wszystkich naszych kopaczy czapka i nie ma co do tego dyskusji.
Jesli tylko bedzie gotowy na 90 minut to bedzie gral najpewniej z Jamesem.

Rywalizacja wszystkim dobrze zrobi.
po 1 "Basha zdrowy" to oksymoron , ten człowiek de facto dawno temu zakończył kariere , tylko nabrał wujka jurka poszanowaniem legend

po 2 Fernandeza nakrywa czapką ? Mule ? Jamesa ?

poniosło cie z tym wszystkich , czapką to on nakrył Plewke itp
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 09.03.2023, 13:22
Raport (żółto) kartkowy przed #WISTYC

7 - K. Duda,
5 - I. Łasicki, B. Jaroch,
4 - M. Młyński - powrót.
3 - D. Szot, J. Colley, L. Fernández, V. Basha ,
2 - M. Żyro, B. Moltenis, D. Junca,
1 - M. Biegański, J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, M. Villar, Tachi, I. Sapała.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 09.03.2023, 13:32
Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs GKS Tychy można wykupić pod linkiem:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385

Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).

PS. Mecz w Polsacie Sport News (sobota, godz. 17:30)
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 09.03.2023, 13:40
Warto sprawdzić kto grał we wczorajszym sparingu:

Skład wyjściowy:
Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Basha, Duda, Młyński, Szywacz, Żyro, Benito.

Pierwsza zmiana (31'):
Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Basha, Duda, Młyński, Szywacz, Żyro, Benito

Druga zmiana (46'):
Łasicki, Khromykh, Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Szywacz

Ostatania zmiana (62'):
Mula, Rodado, Fernandez, Miki Villar, Tachi, Igbekeme, Junca, Moltenis, Jaroch, Biegański, Łasicki, Khromykh, Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Szot

Myślę, że ci co grali po ostatniej zmianie to skład wyjściowy na GKS T. Taki dokładnie był wyjściowy na GKS K.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 09.03.2023 o godz. 14:07.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 09.03.2023, 14:10
del
del
del
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 09.03.2023 o godz. 14:15.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
gpat
Senior Member
 
Od: 07.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.03.2023, 16:53
Co to za wynalazek? https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...fortuna-1-ligi
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 09.03.2023, 18:26
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Raport (żółto) kartkowy przed #WISTYC

7 - K. Duda,
5 - I. Łasicki, B. Jaroch,
4 - M. Młyński - powrót.
3 - D. Szot, J. Colley, L. Fernández, V. Basha ,
2 - M. Żyro, B. Moltenis, D. Junca,
1 - M. Biegański, J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, M. Villar, Tachi, I. Sapała.
Szczęście nam sprzyja.Ja nie widzę innej opcji jak ta by Fernandez się wykartkował.Ze Skrą powinniśmy bez niego przeżyć
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 09.03.2023, 20:49
Kolejny strateg
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 09.03.2023, 21:36
Patrząc na to jak Fernandeza kopią to myślę, że on ma ekstra sesję z psychologiem by unikać niepotrzebnej żółtej.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 09.03.2023, 21:46
3 punkty ze Skra ważą tyle samo co Głogowem.. wg mnie nie będzie żadnej celowości
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 09.03.2023, 22:05
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
3 punkty ze Skra ważą tyle samo co Głogowem.. wg mnie nie będzie żadnej celowości
Warto dodać, że Skra będzie grała (formalnie) u siebie i już z nożem na gardle, a Tychy u nas i już na luzie, bo chyba się powoli wypisują z gry o jakiekolwiek cele patrząc na ich pozycję w tabeli. Nie zdziwię się, jeśli to ze Skrą Fernandez będzie bardziej potrzebny...

...chociaż w sumie w tej lidze nic mnie już chyba nie zdziwi. Może poza awansem Puszczy
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 09.03.2023, 22:07
Czy to nie Ty pisałeś, że Puszcza nie ma zielonego światła na awans?!
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 09.03.2023, 22:14
A potem ograli ŁKS
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 09.03.2023, 23:11
Konferencja prasowa.
Trochę nieciekawy szpital ... Zwłaszcza Sapała
https://youtu.be/RzVvvDW9r9w
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:02.