The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 26.02.2023, 20:33
Mam wrażenie, że zjazd Jarocha zaczął się w momencie gdy Sobolewski zaczał probowac go na lewej obronie tudzież na prawym wahadle. Chłop od tej pory coś nie może się odkręcić.
Niestety alternatywą dla niego są Gruszkowski z Szotem więc bida z nędzą.
Villar traci dość sporo na wartości, mając partnera w takiej formie na wlasnej stronie.
Ale to dyskusja akademicka, bo tego problemu aktualnie rozwiązać się już nie da.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 26.02.2023, 21:19
o jakim zjeździe mowa? Jaroch jest cienki jak siki węża..
nie popełnia rażących błędów, jest wyrobnikiem skrojonym na górną połówkę 1 ligi i tyle.. nic nie daje z przodu, fatalna technika.. jeśli awansujemy do ekstraklasy będzie jednym z pierwszych do odstrzału
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 26.02.2023, 21:36
Już są! Wideo kulisy - niepublikowane nigdzie indziej smaczki, zakulisowe rozmowy, ujęcia z wiślackiej szatni, itd. z meczu Wisła 2-1 Odra:

https://www.youtube.com/watch?v=FKb68e3_CTk
Ostatnio edytowane przez aNouc : 26.02.2023 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 26.02.2023, 23:34
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
o jakim zjeździe mowa? Jaroch jest cienki jak siki węża..
nie popełnia rażących błędów, jest wyrobnikiem skrojonym na górną połówkę 1 ligi i tyle.. nic nie daje z przodu, fatalna technika.. jeśli awansujemy do ekstraklasy będzie jednym z pierwszych do odstrzału
Czy do całkowitego odstrzału to wątpię, ale to zależy czy awansujemy. Będzie jeszcze czas by o tym podyskutować... Dopiero niespełna 20% spotkań wiosny za nami.

Apropo kulis to widać jak w oczach rośnie nam Fernandez. Zaryzykuję stwierdzenie że bez względu na rozstrzygnięcia wiosny zostanie na kolejny sezon w Wiśle. A w przypadku awansu to esa go na 100%.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 27.02.2023, 01:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Apropo kulis to widać jak w oczach rośnie nam Fernandez. Zaryzykuję stwierdzenie że bez względu na rozstrzygnięcia wiosny zostanie na kolejny sezon w Wiśle. A w przypadku awansu to esa go na 100%.
Jaki Ty jesteś naiwny, to aż żal czytać...

Ja szanuję Fernandeza za umiejętności, charakter, walkę i profesjonalizm, ale nie wiem czy fair jest obarczać go niechcianą kibicowską miłością która szybko może się przerodzić w nienawiść gdyby przeszedł do Lecha czy Legii, co w jego wypadku miałoby sens i sportowy, i finansowy.

Fernandez nie musi kochać Wisły, wystarczy że daje nam naprawdę wiele na boisku.

Ja będę zaskoczony jeśli po takiej rundzie nie zostanie w Wiśle bez względu na awans, bo na pewno pojawią się solidne oferty.

Ale - każdy Imaz i Carlitos pokazuje też potencjalnym następcom że warto przyjść do Wisły, bo można tam jednak solidnie naprostować karierę, więc nie ma co płakać, tylko się cieszyć że taki piłkarz u nas gra tu i teraz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.02.2023 o godz. 11:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 27.02.2023, 09:38
Ty nazywasz "obarczaniem go niechciana, kibicowska miłością" ja nazywam sprawianiem prawdopodobnie najlepszych chwile w jego piłkarskiej karierze.

I tak, może odejść po sezonie, ale może też zostać i będzie to miało i sens sportowy i finansowy. Uważam że dwa najważniejsze warunki to awans oraz kontynuacja projektu Ramireza. A już kiedyś przechodząc do Wisły zrezygnował z 5x większej kasy od Arabów.

Poprzednia hiszpańska ekipa pomijając problemy finansowe rozpadla się również dlatego że nie mieli żadnego hiszpanskiego łącznika z klubem.

1 liga to nie jest okno wystawowe, jak się niektórym wydaje. Ma iść do Legii czy Lecha na ławe w wieku 30 lat zarabiając najwyżej tyle samo co w Wiśle? To zgoła inna sytuacja niż w przypadku choćby Carlitosa. A na ten moment niewiele wskazuje że w ogóle są nim zainteresowani.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 27.02.2023, 09:54
Wątpię, żeby miał w Lechu/Legii zarabiać tyle, ile u nas.

Jeśli będzie u nas ekstraklasa, to i na pewno większe pieniądze na kontrakty, ale mam wrażenie, że i tak to, co mogą zaoferować topowe aktualnie kluby w Polsce, będzie poza naszym zasięgiem jeszcze przez parę lat.
Jak Fernandez zakręci się pod koniec sezonu w okolicy 20 zdobytych bramek, to nie widzę absolutnie szans na zatrzymanie go u nas. W jego wieku będzie to idealny czas na wyjazd do jakichś arabów, gdzie za 3 lata kopania na wydmach dostanie pieniądze, które zabezpieczą go do końca życia.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 27.02.2023, 11:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ty nazywasz "obarczaniem go niechciana, kibicowska miłością" ja nazywam sprawianiem prawdopodobnie najlepszych chwile w jego piłkarskiej karierze.

I tak, może odejść po sezonie, ale może też zostać i będzie to miało i sens sportowy i finansowy. Uważam że dwa najważniejsze warunki to awans oraz kontynuacja projektu Ramireza. A już kiedyś przechodząc do Wisły zrezygnował z 5x większej kasy od Arabów.

Poprzednia hiszpańska ekipa pomijając problemy finansowe rozpadla się również dlatego że nie mieli żadnego hiszpanskiego łącznika z klubem.

1 liga to nie jest okno wystawowe, jak się niektórym wydaje. Ma iść do Legii czy Lecha na ławe w wieku 30 lat zarabiając najwyżej tyle samo co w Wiśle? To zgoła inna sytuacja niż w przypadku choćby Carlitosa. A na ten moment niewiele wskazuje że w ogóle są nim zainteresowani.
Widzę że kontynuujesz odklejkę, ale Legia i Lech, a także kilka innych klubów (ZL, Raków, Pogoń) może spokojnie zaoferować mu dużo większe pieniądze od nas. Kropka. W pierwszej lidze może jesteśmy najbogatsi, ale do top Ekstraklasy nam daleko. Pomijam ew. oferty zagraniczne jak MLS.

Wszystko co piszesz to myślenie życzeniowe. Jest szansa że Fernandez zostanie, ale raczej niewielka. Nie z takimi liczbami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 27.02.2023, 11:13
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Na pozycji PO to od czasów Baszczyńskiego jedynym technicznym piłkarzem był Alvarez. Cała reszta to byli siepacze i tak jest po dzień dzisiejszy.
Do dzisiaj pamiętam te baloniki Pablo w pole karne. Może i technicznie dobry ale z dośrodkowaniem to miał niebywały problem.

Jeżeli miałbym wybierać najlepszego PO w Wiśle od czasów Baszcza to postawiłbym na Singlara

Natomiast jeżeli miałby postawić na najlepszy jednorazowy występ na PO w Wiśle jaki widziałem to stawiam na Kubę
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 27.02.2023, 11:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzę że kontynuujesz odklejkę, ale Legia i Lech, a także kilka innych klubów (ZL, Raków, Pogoń) może spokojnie zaoferować mu dużo większe pieniądze od nas. Kropka. W pierwszej lidze może jesteśmy najbogatsi, ale do top Ekstraklasy nam daleko. Pomijam ew. oferty zagraniczne jak MLS.

Wszystko co piszesz to myślenie życzeniowe. Jest szansa że Fernandez zostanie, ale raczej niewielka. Nie z takimi liczbami.
O ile jeszcze oferty z esa Luis będzie miał, tak te zabijające się kluby z MLS czy Emiratów... Dajcie spokój. Kiedy jakikolwiek klub z tamtych rejonów podpisał kogoś z polskiej 1 ligi? 30-latka?

Nikt nie wykupił Luisa bo wiązał buty w meczu z Odra Opole czy Katowicami. Pirulo, Angulu czy Ranireza nikt nie wykupił tak teraz też o Luisa będziemy się co najwyżej szarpać z polskimi klubami.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 27.02.2023, 12:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ma iść do Legii czy Lecha na ławe w wieku 30 lat zarabiając najwyżej tyle samo co w Wiśle?
Zapominasz, że poza pieniędzmi w Lechu albo Legii może doświadczyć gry w europejskich pucharach czego w swojej karierze jeszcze nie widział.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 27.02.2023, 13:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
O ile jeszcze oferty z esa Luis będzie miał, tak te zabijające się kluby z MLS czy Emiratów... Dajcie spokój. Kiedy jakikolwiek klub z tamtych rejonów podpisał kogoś z polskiej 1 ligi? 30-latka?

Nikt nie wykupił Luisa bo wiązał buty w meczu z Odra Opole czy Katowicami. Pirulo, Angulu czy Ranireza nikt nie wykupił tak teraz też o Luisa będziemy się co najwyżej szarpać z polskimi klubami.
Większość z tych piłkarzy miała ważny kontrakt, Fernandez będzie miał kartę na ręku.
Zawodnik z kartą na ręku, niech ma 20 goli i kilkanaście asyst w pierwszej lidze (realne). Każdy DS w Ekstraklasie będzie choćby wstępnie zainteresowany. 5-6 klubów jest w stanie spokojnie nas przebić. Przejście do 4 z nich to awans sportowy, finansowy, ew. gra w pucharach (pewnie ze dwa mecze, wiadomo).
Nie wykluczałbym też zainteresowania z bardziej egzotycznych kierunków.

Być może Fernandez zostanie, ale nie dlatego że jest prawdziwym Wiślakiem tylko - bo położymy odpowiednie pieniądze na stole i nie będzie lepszych ofert. Przyszedł tutaj odbić się od dna i to zrobił. Obiektywnie to jest piłkarz ponad obecny poziom Wisły.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.02.2023 o godz. 13:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 27.02.2023, 13:30
Jak dla mnie - bez względu na wynik sportowy, Fernandeza w przyszłym sezonie w Wiśle nie będzie.

W przypadku braku awansu - wiadomo, brak kasy.
Ale nawet przy awansie - przykładowy Obidziński zrobi wszystko, żeby Jarkowi dowalić A poza Rakowem taka Legia czy Amica a nawet Pogoń spokojnie mogą być zainteresowane.
Życie też będzie miał atrakcyjne, w dużym mieście (nie licząc Rakowa). A kasę nawet wiekszą i dodatkowo europuchary.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 27.02.2023 o godz. 13:32.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 27.02.2023, 13:32
Wisła, a w zasadzie Królewski wraz z Kiko swoim projektem stworzyli bardzo atrakcyjne środowisko dla Hiszpanów. Atrakcyjniejsze od wielu klubów ekstraklasy. Jeśli Kiko ich przekonal do odbudowania kariery w polskiej 1 lidze, to zadanie utrzymania najlepszych graczy po awansie wcale nie musi być z gatunku s-f. Inne masz oferty na stole po dobrej rundzie w 1 lidze, a inne po esa. O kwotach nawet nie ma co dyskutować, bo te które dostają gracze 1 ligowi/kluby z transferów są co najwyżej śmieszne.

Żeby zakończyć temat: we will say what time will tell
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 27.02.2023, 13:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Żeby zakończyć temat: we will say what time will tell
No z tym ciężko się nie zgodzić
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 27.02.2023, 13:46
Zgadza się, czas pokaże.
Żeby nie było - BARDZO bym chciał żeby Fernandez został, jest to jedyny uzasadniony komin płacowy w klubie. Koleś sam nas ciągnie za uszy przez cały sezon.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 27.02.2023, 13:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzę że kontynuujesz odklejkę, ale Legia i Lech, a także kilka innych klubów (ZL, Raków, Pogoń) może spokojnie zaoferować mu dużo większe pieniądze od nas.
Tak, mogą.
Tylko po co?
Fernadez wbrew pozorom nie jest żadnym łakomym kąskiem dla najlepszych klubów w E-klasie.
No chyba, że udałoby się im wyciągnąć go za frytki, żeby grzał ławę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 27.02.2023, 14:32
Oni go od nikogo nie muszą wyciągać, wystarczy, że zaproponują mu odpowiednią kwotę za podpis pod kontraktem po 30 czerwca 2023.

Klubów, które mogą mu z marszu zapłacić o 50% więcej niż my, jest w Ekstraklasie kilka, a sam Luis ma przed sobą 2-3 najlepsze lata. Przy liczbach, jakie ma w tym sezonie, klub w Polsce znajdzie bez problemu.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 27.02.2023, 14:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak, mogą.
Tylko po co?
Fernadez wbrew pozorom nie jest żadnym łakomym kąskiem dla najlepszych klubów w E-klasie.
No chyba, że udałoby się im wyciągnąć go za frytki, żeby grzał ławę
Konkretnie - za darmo, chociaż kontrakt miałby pewnie duży. Czy byłby łakomym kąskiem - IMO tak.

EDIT:
Dla mnie i tak najlepsze z kulis jest zbiorowe synchroniczne "KUUUURWA" z trybun jak Fernandez nie strzelił karnego. Jakby to wszyscy na stadionie wcześniej przećwiczyli
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.02.2023 o godz. 15:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 27.02.2023, 23:13
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Już są! Wideo kulisy - niepublikowane nigdzie indziej smaczki, zakulisowe rozmowy, ujęcia z wiślackiej szatni, itd. z meczu Wisła 2-1 Odra:

https://www.youtube.com/watch?v=FKb68e3_CTk
15 000 wyświetleń pękło! Jeżeli jeszcze nie widziałeś/aś, wbijaj w link wyżej.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 27.02.2023, 23:27
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Oni go od nikogo nie muszą wyciągać, wystarczy, że zaproponują mu odpowiednią kwotę za podpis pod kontraktem po 30 czerwca 2023.

Klubów, które mogą mu z marszu zapłacić o 50% więcej niż my, jest w Ekstraklasie kilka, a sam Luis ma przed sobą 2-3 najlepsze lata. Przy liczbach, jakie ma w tym sezonie, klub w Polsce znajdzie bez problemu.
fernandez zarabia u nas około 220-230 tys euro/rocznie.. chętnie bym posłuchał, który kluby z marszu mogłyby mu zaoferować ponad 330 tys nie mówiąc o tym, że Wisła by go nie chciała sprzedać za frytki
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 28.02.2023, 08:21
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
fernandez zarabia u nas około 220-230 tys euro/rocznie.. chętnie bym posłuchał, który kluby z marszu mogłyby mu zaoferować ponad 330 tys nie mówiąc o tym, że Wisła by go nie chciała sprzedać za frytki
Sprzedać? Przecież kontrakt ma do końca sezonu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 28.02.2023, 09:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sprzedać? Przecież kontrakt ma do końca sezonu.
Ja cię rozumiem z tym kontraktem.
Moje pytanie natomiast brzmi: dla którego z czołowych klubów Ekstraklasy Fernandez może być zbawcą?
Lub: który z czołowych klubów Ekstraklasy podpisze umowę na grzanie ławy za pieniądze znacznie przewyższające te, które mu płaci Wisła obecnie, plus premia za podpisanie umowy?

Bo o ile rozumiem, że kiedyś łakomym kąskiem był Carlitos czy Imaz to Fernandez z całym szacunkiem i uznaniem jego dokonań w I lidze mógłby buty za nimi nosić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 28.02.2023, 10:15
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
fernandez zarabia u nas około 220-230 tys euro/rocznie.. chętnie bym posłuchał, który kluby z marszu mogłyby mu zaoferować ponad 330 tys nie mówiąc o tym, że Wisła by go nie chciała sprzedać za frytki
Wedle wypowiedzi po meczu z Motorem („cała nasza drużyna zarabia podobnie”) i przy okazji potencjalnego transferu do Widzewa („tyle zarabia w sumie dwóch naszych najlepszych zawodników”) Fernandez zarabia u nas ok. 120 tys. PLN miesięcznie czyli ponad 300 tys. EUR. 50% więcej to byłoby ok. 450 tys. EUR.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 28.02.2023, 10:58
Ale to 120 tyś. PLN to jest info potwierdzone przez Królewskiego, czy dziennikarskie domysły?

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 28.02.2023, 11:18
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ale to 120 tyś. PLN to jest info potwierdzone przez Królewskiego, czy dziennikarskie domysły?
W programie Trela i Karcz potwierdzili że zarabia coś koło tego.
Nie wiem czemu ludzie robią z tego taką histerię... Czy to źle że zarabia tyle co Wachowiak, Plewka, Szywacz, Talar i Niewiadomski razem wzięci? Lepiej mieć jednego piłkarza który robi robotę niż 8 którzy sabotują grę.
A bez Fernandeza to byśmy się teraz bili z Odrą o utrzymanie.

Problemem jest to że inne kominy płacowe (Hugi, Colley) i dobrze zarabiający piłkarze (Plewka, Balta) nawet się nie zbliżyli do bycia użytecznym. Wolałbym kopnąć w dupę Młyńskiego który strzela gola raz na jakieś 400 minut plus kilku badziewiaków zapychającyh tylko kadrę niż Fernandeza. Z Młyńskim na skrzydle nie awansujemy, jeden gol jak już prowadziliśmy tego nie zmieni.

Problemem nie jest Fernandez tylko rozdęta do granic absurdu kadra pełna bezużytecznych piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.02.2023 o godz. 11:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 28.02.2023, 12:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sprzedać? Przecież kontrakt ma do końca sezonu.
a nie ma przypadkiem zapisu w kontrakcie, gdzie możemy przedłużyć o rok jednostronnie?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 28.02.2023, 12:14
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ale to 120 tyś. PLN to jest info potwierdzone przez Królewskiego, czy dziennikarskie domysły?
Już potwierdzały to 3 niezależne źródła: Stanowski, Prezes Widzewa, Karcz. Oczywiście +/- zapewne też to pensja brutto.

Niemniej temat nadmuchany do granic absurdu.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Problemem nie jest Fernandez tylko rozdęta do granic absurdu kadra pełna bezużytecznych piłkarzy.
I niestety niewiele wskazuje, że w lecie się to zmieni. Zbyt niewielu piłkarzom kończą sie końca kontrakty. Wśród pewniaków do opuszczenia jest w zasadzie tylko Cisse i Szot.

Do tego wroca tu Fazlagicie, Balty itd...
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 28.02.2023, 12:24
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
a nie ma przypadkiem zapisu w kontrakcie, gdzie możemy przedłużyć o rok jednostronnie?
To dotyczyło przedłużenia po zeszłym sezonie i klub z tego skorzystał (chociaż wielu powiela mity i bredzi o jakiejś walce o niego).
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 28.02.2023, 12:40
Ja absolutnie nie mam nic przeciwko jego zarobkom, jeśli odwdzięcza się dobrą grą. Nie zdawałem sobie sprawy, że zarabia takie pieniądze, bardziej myślałem o kwocie rzędu 60-80k PLN brutto miesięcznie.

Przy takie pensji rzeczywiście w Ekstraklasie mało kto byłby mu w stanie dać dużo więcej, kontrakty rzędu 400k+ euro są chyba tylko w Lechu i Legii.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:00.