The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 20.02.2023, 18:48
aNouc napisał(a):Wyświetl post
(WIDEO) Skrót meczu Arka 1-3 Wisła:

https://www.youtube.com/watch?v=b6Zn63l8y60
Zaraz stuknie 30 000 wyświetleń.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.02.2023 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 20.02.2023, 19:33
(wideo) kulisy meczu Arka 1-3 Wisła oczami wiślackiej kamery:

https://www.youtube.com/watch?v=nZbg_dGDAyc
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 20.02.2023, 22:22
"druga połowa to była aktywna obrona, a nie stanie w polu karnym jak za Brzęczka." (C) Drozd.


No fakt, aktywne odprowadzanie wzrokiem przeciwnika dochodzącego do piłki

Inne mecze oglądaliśmy, nie ma o czym gadać.



Aktywnie to broniliśmy się conajwyżej w polu karnym, jak już się nam w tyłku paliło. Arka wchodziła w nas jak w masło. O czym ty w ogóle piszesz to ja nie wiem, bo ewidentnie zaliczyłeś totalną odklejkę od rzeczywistości.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 21.02.2023, 23:11
s1mone napisał(a):Wyświetl post
"druga połowa to była aktywna obrona, a nie stanie w polu karnym jak za Brzęczka." (C) Drozd.

Aktywnie to broniliśmy się co najwyżej w polu karnym, jak już się nam w tyłku paliło[...]

O czym ty w ogóle piszesz to ja nie wiem, bo ewidentnie zaliczyłeś totalną odklejkę od rzeczywistości.

Nic nam się nie paliło, wycofanie się głęboko to była premedytacja, dzięki temu większość strzałów była blokowana, a do tego trzeba zdecydowania i aktywności, a nie stania jak za Brzęczka.

Najpierw powtarzasz to co ja napisałem, a za chwilę orzekasz, że to odklejka od rzeczywistości, pocieszny jesteś.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 22.02.2023, 08:56
Gdzie powtarzam? Pisałem, że nie podobała mi się pasywność w kryciu i brak doskoku a Ty piszesz jakieś kocopoły o aktywnej obronie.... Gra stoperów była świetna, gra obronna całego zespołu zwyczajnie słaba. To że nasi obrońcy musieli blokować światło bramki wynikało z pasywności w grze obronnej we wcześniejszej fazie akcji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:34.