
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Dopóki decydowało zaangażowanie i walka dopóki Arka wyglądała dwie klasy od nas lepiej. Hiszpanie mają problem w odnalezieniu się w takiej grze na tak tragicznej murawie.
Wygraliśmy, bo mieliśmy w składzie piłkarzy, którzy umieją dokładnie wrzucić piłkę. Do tego Moltenis miał dzień konia z przodu i z tyłu. Najśmieszniejsze jest to, że jedyny gol dla Arki to była zwykla szmata przepuszczona tragicznie przez mur. Ta piłka nie miała prawa wpaść do bramki. Patrząc optycznie to Arka zagrała bardzo dobry mecz, ale jak popatrzymy na strzały celne to się to wyrównuje. Nasi dobrze blokowali w tym meczu światło bramki. Śledzie zawsze w kluczowym momencie źle przyjmowały piłkę albo podejmowały złą decyzję. Wyglądało mi to bardziej na brak jakości / umiejętności niż pech. Tak czy siak wynik lepszy niż gra i dopóki będziemy walczyć na klepiskach to tak to będzie wyglądać. Jak ktoś zostawi nam wiecej miejsca lub zapewni boisko odpowiednie do gry piłką powinno być lepiej. Edit:Jeszcze skomentuje ocenę Lucjusza nt Moltenisa. Co musi zrobić stoper, żeby zasłużyć na dychę? Strzelić 6 goli czy jak? Dla mnie to był fenomenalny występ .
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.02.2023 o godz. 20:34.
|
|
|

|
||||||
|
|