The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.02.2023, 20:11
Dopóki decydowało zaangażowanie i walka dopóki Arka wyglądała dwie klasy od nas lepiej. Hiszpanie mają problem w odnalezieniu się w takiej grze na tak tragicznej murawie.

Wygraliśmy, bo mieliśmy w składzie piłkarzy, którzy umieją dokładnie wrzucić piłkę.
Do tego Moltenis miał dzień konia z przodu i z tyłu.

Najśmieszniejsze jest to, że jedyny gol dla Arki to była zwykla szmata przepuszczona tragicznie przez mur. Ta piłka nie miała prawa wpaść do bramki.

Patrząc optycznie to Arka zagrała bardzo dobry mecz, ale jak popatrzymy na strzały celne to się to wyrównuje. Nasi dobrze blokowali w tym meczu światło bramki. Śledzie zawsze w kluczowym momencie źle przyjmowały piłkę albo podejmowały złą decyzję. Wyglądało mi to bardziej na brak jakości / umiejętności niż pech.

Tak czy siak wynik lepszy niż gra i dopóki będziemy walczyć na klepiskach to tak to będzie wyglądać. Jak ktoś zostawi nam wiecej miejsca lub zapewni boisko odpowiednie do gry piłką powinno być lepiej.

Edit:Jeszcze skomentuje ocenę Lucjusza nt Moltenisa. Co musi zrobić stoper, żeby zasłużyć na dychę? Strzelić 6 goli czy jak? Dla mnie to był fenomenalny występ .
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.02.2023 o godz. 20:34.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:25.