
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#31
|
|
5 kolejek i będzie wiadomo. Albo będziemy napierdalać i punktować albo będą wygrane fartem jak za Wuja na początku sezonu, albo pogubimy sporo punktów z własnej nieporadności i będzie wiadomo co nas dalej czeka. Jeśli od początku z kolejki na kolejkę nie będzie punktów i co raz lepszej gry to chyba każdy sobie zdaje sprawę jak to się w tej naszej Wiśle, która wygląda jak wygląda ostatnimi laty skończy - a wygląda tak, ze jeśli ma być jakiś zapał i budowa drużyny to tylko od początku rundy/sezonu. Później to zawsze im dalej w las to wyglądało to co raz gorzej - nawet jak sezon się zaczynał ok.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#32
|
|
Jaki sektory są otwarte? Ile max. może nas teraz wejść na mecz?
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#33
|
|
Dolne E i całe C. Nie wiem ile tego jest... z 11 tys?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#34
|
|
Czy miasto wypłaci Wiśle jakąś rekompensatę za brak możliwości sprzedaży biletów lub znacząco obniża opłatę za najem stadionu?
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#35
|
|
Uuu lipnie strasznie.
Trybuna C ma 5800 widzów, a trybuna E w całości ma 8 933 więc pewnie połowa z tego zatem 4500 czyli mniej więcej tak jak napisałeś. Ciekawe jak to na C będzie wyglądać, czy przypadkiem nie wyjdzie tak, że Ci co siedzą na innych sektorach przyjdą na C, będą chcieli sobie siedzieć i szukać swojego numerowanego miejsca. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#36
|
Pozostało 1690 wejściówek na mecz Wisła vs Resovia, także - spieszyć się!
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.02.2023 o godz. 23:25.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#37
|
|
Z sędziowania też była rekonstrukcja, ale ostatniej rundy w ekstraklasie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#38
|
|
Tak źle to nie sędziują u nas, może poza meczem z Piastem za Hybali który był w 100% skręcony, ale tam zawiesili sędziów. Pewnie też o bukmacherkę chodziło.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#39
|
|
|
Member
Od: 09.2019
Offline |
#40
|
|
Ze skyboxami ~10k . Ciekawi mnie skład jakim wyjdziemy , ale raczej nie obstawiałbym pełnej hiszpanizacji od 1 minuty.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#41
|
|
Biegański - Jaroch, Łasicki, Moltenis, Junca - Basha, Duda, Fernandez - Młyński, Rodado, Villar.
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#42
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#43
|
|
Zdaje się, że Colleya (Ondrasek rzekomo faulował). Ale mniejsza o rejestr niezaliczonych bramek... Fakty są takie, że mieliśmy tu i ówdzie pecha, jednakże prawie każda drużyna może mówić o jakimś mniejszym lub większym pechu.
Prawda jest taka, że w ogólnym rozrachunku nasza obecna pozycja jest rezultatem pewnych trwałych, patologicznych procesów toczących zarządzanie Wisłą. Spójrz na ostatnie ruchy - Wachowiak odchodzi do Stali, transfer definitywny. Kosztował nas 600k PLN. Kto tego gościa obserwował? Kto go zaaprobował (aprobata musiała być mocna skoro tyle pieniędzy na niego wydali).? Jakie konsekwencje poniosła ta osoba? Nie mówię już o Fazlagiciu, to jest mega wtopa, szczyt szaleństwa. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#44
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#45
|
|
A na skyboxa kupisz bilet? Myslenie nie boli .
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#46
|
|
@Książe rozprawianie o spadku było już dziesiątki razy i moja konkluzja była zawsze taka sama. Wisła na spadek zasłużyła, ale sam spadek był wypadkową wielu innych, często losowych czynników. My się slizgalismy 2 lata, są zespoły które się ślizgały i 7 lat.
Nikt mi nie powie że na spadek w tamtym sezonie nie zasłużył również Śląsk Wrocław, bo grał większy piach od nas, no ale nie spadł i to już historia. Te kwoty za Wachowiaka to widzę że są wyższe z każdym kolejnym postem . Poszło na niego 500k, został sprzedany za 100k. Przy kwotach za Fazlagicia to małe piwo. Trochę tak jest że zawsze po wtopach się pyta kto go sprowadził, ale dlaczego nie pytamy kto sprowadził Mahdouiego, Yeboaha czy Lisa? Wisla nie ryzykując nigdy się od dna nie odbije. Dobrze mieć na takie stanowiskach osoby kompetentne, ale jak również widać te najbardziej kompetentne najbardziej zawiodły. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#47
|
Okazało się, że Socios na grafice podało błędne info z tymi 1700 (że tyle zostało), i już ją usunęli. Chyba podliczyli mniejsza liczbę miejsc na stadionie, dostępną dla kibiców. Tutaj prawidłowy licznik: https://sklep.wisla.krakow.pl/liczni...zon-2022-2023/ PS. Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs Resovia można wykupić pod linkiem: https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508370 Połowa kasy leci do budżetu klubu (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link). Mecz w Polsacie Sport Extra |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#48
|
|
Wisła od czasów obalenia Cupiała nie miała ani jednej kompetentnej osoby.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#49
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#50
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#51
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#52
|
|
Trochę z Markiem namieszaliście i sam się pogubiłem. Czyli jednak jest mniej dostępnych miejsc, niż myśleliśmy.
https://www.twitter.com/SociosWisla/...6617931608065? |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#53
|
|
Wideo konferencja Radosława Sobolewskiego przed meczem Wisła vs Resovia:
https://www.youtube.com/watch?v=IuUQ6wI0JNg |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#54
|
|
Widzę,że Sobola oblazło od Kuby albo Jurka i też już zaczyna być widoczny syndrom oblężonej twierdzy.Mnóstwo osób nieprzychylnych Wiśle Kraków śmie negować zamknięcie sparingu dla niepoznaki nazwanego wspólnym treningiem z Siarką Tarnobrzeg.Mi się wydaje,że kibice zamknięcie sparingu by zrozumieli ale żeby nawet strzelców bramek nie podać i składu to już groteska
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#55
|
No tak cała nadzieja w Kiko Ramirezie ze ktos przyjdzie ,posprząta tą stajnie Augiasza i bedzie lepiej. tylko który to juz raz Wujki,Nowaki i inne tez juz nieobecne ,wykonali tytaniczną pracę i teraz brylują na salonach. pilkarze oczywiscie standardowo "bedzie awans",no jakos przez poł roku hasło tego sloganu ich nie obowiazywało ,stad miejsce w tabeli jest jakie jest. tu trzeba skonczyc z mysleniem "no sory zjebałem" ale w koncu zaczać odwracać złą kartę ktorą Wisla trzyma w reku juz dobre kilka lat i to realnie a nie tylko poprzez piekne puste slogany przed rundą.Czy z tej pseudo gry nagle ulepiło sie cos co pozwoli grac w piłe,jakies schematy ,cokolwiek? ja przez cała 1 runde nie zawazylem w naszej grze nic co by bylo swiatełkiem w tunelu do awansu.A mamy za rywali nie Legie czy Lecha,ale tuzów z Gdyni, Niepołomic czy Głogowa. Czas nas szybko zweryfikuje,nawet juz jutro.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.02.2023 o godz. 21:41.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#56
|
|
Wygrana dwoma golami to obowiązek.
Jak inaczej zbudować dobry nastrój przed wyjazdem do Gdyni? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#57
|
|
Wreszcie jest ciśnienie na awans z każdej strony klubowej układanki. Więc może być nadzieja, że się uda. Dotychczas jeden fachowiec uczył się trudnej ligi, drugi nie chciał wywierać presji więc nadziei być nie mogło...
Liga jest tak przerażająco słaba, że tylko na pewności siebie, mimo indolenta na ławce wygraliśmy kilka pierwszych meczów. Teraz może być to samo, a biorąc pod uwagę, że Sobol nie bredzi już przed meczem jak to robił Brzęczek to tą pewnością możemy wygrywać seryjnie... Trzecie miejsce i baraże u siebie to minimum. Celem musi być bezpośredni awans... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Member
Od: 09.2019
Offline |
#58
|
|
30pkt do baraży , 40 do top2 . W top2 nie wierzę musielibyśmy wygrać 14 na 16 co jest kompletnie nierealne w naszym wykonaniu . Po tak tragicznej jesieni baraże będą sukcesem a w nich- No cóż zdarzyć się może wszystko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#59
|
Sobolewskiego może uratować tylko regularne punktowanie i dobra gra. Fakt że miota się jak pchła na grzebieniu jeszcze przed pierwszym meczem dobrze nie wróży.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2023 o godz. 00:04.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#60
|
|
^^ chcesz powiedzieć, że to jego pierd.... było samo z siebie i że nikt nawet go nie "zaatakował" ani nie zadał trudnego pytania?
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|