The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 07.02.2023, 16:35
5 kolejek i będzie wiadomo. Albo będziemy napierdalać i punktować albo będą wygrane fartem jak za Wuja na początku sezonu, albo pogubimy sporo punktów z własnej nieporadności i będzie wiadomo co nas dalej czeka. Jeśli od początku z kolejki na kolejkę nie będzie punktów i co raz lepszej gry to chyba każdy sobie zdaje sprawę jak to się w tej naszej Wiśle, która wygląda jak wygląda ostatnimi laty skończy - a wygląda tak, ze jeśli ma być jakiś zapał i budowa drużyny to tylko od początku rundy/sezonu. Później to zawsze im dalej w las to wyglądało to co raz gorzej - nawet jak sezon się zaczynał ok.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 07.02.2023, 18:40
Jaki sektory są otwarte? Ile max. może nas teraz wejść na mecz?
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 07.02.2023, 18:58
Dolne E i całe C. Nie wiem ile tego jest... z 11 tys?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 07.02.2023, 19:00
Czy miasto wypłaci Wiśle jakąś rekompensatę za brak możliwości sprzedaży biletów lub znacząco obniża opłatę za najem stadionu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 07.02.2023, 20:18
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Dolne E i całe C. Nie wiem ile tego jest... z 11 tys?
Uuu lipnie strasznie.
Trybuna C ma 5800 widzów, a trybuna E w całości ma 8 933 więc pewnie połowa z tego zatem 4500 czyli mniej więcej tak jak napisałeś.
Ciekawe jak to na C będzie wyglądać, czy przypadkiem nie wyjdzie tak, że Ci co siedzą na innych sektorach przyjdą na C, będą chcieli sobie siedzieć i szukać swojego numerowanego miejsca.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.02.2023, 23:22
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Jutro (wtorek) od godziny 16:00 rusza sprzedaż biletów na mecz Wisła vs Resovia oraz karnetów na rundę wiosenną. Sprzedaż obejmie wyłącznie trybunę C.

Cennik biletów na mecz Wisła vs Resovia na sektor C:
- Dziecięcy: 10 złotych
- Normalny: 25 złotych
- Ulgowy: 19 złotych

Cennik karnetów na rundę wiosenną na sektor C:
- Dziecięcy: 75 złotych
- Normalny: 185 złotych
- Ulgowy: 140 złotych

bilety.wisla.krakow.pl


- www.instagram.com/wislakrakowsa

Pozostało 1690 wejściówek na mecz Wisła vs Resovia, także - spieszyć się!
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.02.2023 o godz. 23:25.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 07.02.2023, 23:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W punkt. Pech to można mieć w pojedynczych meczach, nasze problemy na boisku były w 100% powtarzalne i niezależne od przeciwnika i sędziego.
Ba, ja w sparingu z Lask miałem Deja Vu jak nasze asy zaczęły robić rekontrukcję poprzedniej rundy.
Z sędziowania też była rekonstrukcja, ale ostatniej rundy w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.02.2023, 01:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Z sędziowania też była rekonstrukcja, ale ostatniej rundy w ekstraklasie.
Tak źle to nie sędziują u nas, może poza meczem z Piastem za Hybali który był w 100% skręcony, ale tam zawiesili sędziów. Pewnie też o bukmacherkę chodziło.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 08.02.2023, 06:43
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Pozostało 1690 wejściówek na mecz Wisła vs Resovia, także - spieszyć się!
Aha. Czy miejsc jest tylko 8600? Ale bieda.
Odpowiedz cytując
Marek96
Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 08.02.2023, 08:47
Ze skyboxami ~10k . Ciekawi mnie skład jakim wyjdziemy , ale raczej nie obstawiałbym pełnej hiszpanizacji od 1 minuty.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 08.02.2023, 09:09
Biegański - Jaroch, Łasicki, Moltenis, Junca - Basha, Duda, Fernandez - Młyński, Rodado, Villar.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 08.02.2023, 10:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak źle to nie sędziują u nas, może poza meczem z Piastem za Hybali który był w 100% skręcony, ale tam zawiesili sędziów. Pewnie też o bukmacherkę chodziło.
Mecz z Lechem gdzie anulowano gola Ondraska przy stanie 1-0.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 08.02.2023, 10:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Lechem gdzie anulowano gola Ondraska przy stanie 1-0.
Zdaje się, że Colleya (Ondrasek rzekomo faulował). Ale mniejsza o rejestr niezaliczonych bramek... Fakty są takie, że mieliśmy tu i ówdzie pecha, jednakże prawie każda drużyna może mówić o jakimś mniejszym lub większym pechu.

Prawda jest taka, że w ogólnym rozrachunku nasza obecna pozycja jest rezultatem pewnych trwałych, patologicznych procesów toczących zarządzanie Wisłą.

Spójrz na ostatnie ruchy - Wachowiak odchodzi do Stali, transfer definitywny. Kosztował nas 600k PLN. Kto tego gościa obserwował? Kto go zaaprobował (aprobata musiała być mocna skoro tyle pieniędzy na niego wydali).? Jakie konsekwencje poniosła ta osoba?

Nie mówię już o Fazlagiciu, to jest mega wtopa, szczyt szaleństwa.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 08.02.2023, 10:21
Marek96 napisał(a):Wyświetl post
Ze skyboxami ~10k . Ciekawi mnie skład jakim wyjdziemy , ale raczej nie obstawiałbym pełnej hiszpanizacji od 1 minuty.
To ja chyba nie umiem liczyć. Wczoraj wieczorem pozostało ~1700, teraz licznik pokazuje ~7000 sprzedanych. To gdzie tu 10k?
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 08.02.2023, 10:38
A na skyboxa kupisz bilet? Myslenie nie boli .
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 08.02.2023, 11:24
@Książe rozprawianie o spadku było już dziesiątki razy i moja konkluzja była zawsze taka sama. Wisła na spadek zasłużyła, ale sam spadek był wypadkową wielu innych, często losowych czynników. My się slizgalismy 2 lata, są zespoły które się ślizgały i 7 lat.

Nikt mi nie powie że na spadek w tamtym sezonie nie zasłużył również Śląsk Wrocław, bo grał większy piach od nas, no ale nie spadł i to już historia.

Te kwoty za Wachowiaka to widzę że są wyższe z każdym kolejnym postem . Poszło na niego 500k, został sprzedany za 100k. Przy kwotach za Fazlagicia to małe piwo. Trochę tak jest że zawsze po wtopach się pyta kto go sprowadził, ale dlaczego nie pytamy kto sprowadził Mahdouiego, Yeboaha czy Lisa? Wisla nie ryzykując nigdy się od dna nie odbije. Dobrze mieć na takie stanowiskach osoby kompetentne, ale jak również widać te najbardziej kompetentne najbardziej zawiodły.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 08.02.2023, 12:44
ciacho napisał(a):Wyświetl post
To ja chyba nie umiem liczyć. Wczoraj wieczorem pozostało ~1700, teraz licznik pokazuje ~7000 sprzedanych. To gdzie tu 10k?

Okazało się, że Socios na grafice podało błędne info z tymi 1700 (że tyle zostało), i już ją usunęli. Chyba podliczyli mniejsza liczbę miejsc na stadionie, dostępną dla kibiców.

Tutaj prawidłowy licznik: https://sklep.wisla.krakow.pl/liczni...zon-2022-2023/

PS.

Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs Resovia można wykupić pod linkiem:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508370

Połowa kasy leci do budżetu klubu (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).

Mecz w Polsacie Sport Extra
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 08.02.2023, 12:55
Wisła od czasów obalenia Cupiała nie miała ani jednej kompetentnej osoby.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 08.02.2023, 13:31
Przygotowania piłkarzy Wisły do meczu z Resovią:

https://www.youtube.com/watch?v=J-iLxg1vcLs
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 08.02.2023, 14:36
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Okazało się, że Socios na grafice podało błędne info z tymi 1700 (że tyle zostało), i już ją usunęli. Chyba podliczyli mniejsza liczbę miejsc na stadionie, dostępną dla kibiców.

Tutaj prawidłowy licznik: https://sklep.wisla.krakow.pl/liczni...zon-2022-2023/

PS.

Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs Resovia można wykupić pod linkiem:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508370

Połowa kasy leci do budżetu klubu (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).

Mecz w Polsacie Sport Extra
Chce kupić bilet ale nie będę na meczu. poczekać do samego końca sprzedaży czy mogę kupić i komuś dać?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 08.02.2023, 16:17
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Okazało się, że Socios na grafice podało błędne info z tymi 1700 (że tyle zostało), i już ją usunęli. Chyba podliczyli mniejsza liczbę miejsc na stadionie, dostępną dla kibiców.

Tutaj prawidłowy licznik: https://sklep.wisla.krakow.pl/liczni...zon-2022-2023/

...
Nic błędnie nie podali i nic nie usunęli. Przed chwilą podali 1375 dostępnych, a licznik pokazuje 7440, więc zgrubsza to co wczoraj.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 08.02.2023, 17:30
Trochę z Markiem namieszaliście i sam się pogubiłem. Czyli jednak jest mniej dostępnych miejsc, niż myśleliśmy.

Szneka napisał(a):Wyświetl post
Chce kupić bilet ale nie będę na meczu. poczekać do samego końca sprzedaży czy mogę kupić i komuś dać?
Można już kupić i przekazać komuś, instrukcja:

https://www.twitter.com/SociosWisla/...6617931608065?
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 09.02.2023, 18:24
Wideo konferencja Radosława Sobolewskiego przed meczem Wisła vs Resovia:

https://www.youtube.com/watch?v=IuUQ6wI0JNg
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 09.02.2023, 19:31
Widzę,że Sobola oblazło od Kuby albo Jurka i też już zaczyna być widoczny syndrom oblężonej twierdzy.Mnóstwo osób nieprzychylnych Wiśle Kraków śmie negować zamknięcie sparingu dla niepoznaki nazwanego wspólnym treningiem z Siarką Tarnobrzeg.Mi się wydaje,że kibice zamknięcie sparingu by zrozumieli ale żeby nawet strzelców bramek nie podać i składu to już groteska
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 09.02.2023, 21:30
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ja nie mam bladego pojecia Serce mowi ze bedzie, logika, ze skoro Kiko robil transfery, to sa to realne wzmocnienia. Ale ta sama logika podpowiada, ze robiac stale to samo nie mozna oczekiwac innych rezultatow niz wczesniej. A troche robimy to samo (Sobol).



No tak cała nadzieja w Kiko Ramirezie

ze ktos przyjdzie ,posprząta tą stajnie Augiasza i bedzie lepiej.
tylko który to juz raz
Wujki,Nowaki i inne tez juz nieobecne ,wykonali tytaniczną pracę i teraz brylują na salonach.
pilkarze oczywiscie standardowo "bedzie awans",no jakos przez poł roku hasło tego sloganu ich nie obowiazywało ,stad miejsce w tabeli jest jakie jest.


tu trzeba skonczyc z mysleniem "no sory zjebałem" ale w koncu zaczać odwracać złą kartę ktorą Wisla trzyma w reku juz dobre kilka lat i to realnie a nie tylko poprzez piekne puste slogany przed rundą.Czy z tej pseudo gry nagle ulepiło sie cos co pozwoli grac w piłe,jakies schematy ,cokolwiek? ja przez cała 1 runde nie zawazylem w naszej grze nic co by bylo swiatełkiem w tunelu do awansu.A mamy za rywali nie Legie czy Lecha,ale tuzów z Gdyni, Niepołomic czy Głogowa.
Czas nas szybko zweryfikuje,nawet juz jutro.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.02.2023 o godz. 21:41.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 09.02.2023, 21:56
Wygrana dwoma golami to obowiązek.
Jak inaczej zbudować dobry nastrój przed wyjazdem do Gdyni?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 09.02.2023, 21:58
Wreszcie jest ciśnienie na awans z każdej strony klubowej układanki. Więc może być nadzieja, że się uda. Dotychczas jeden fachowiec uczył się trudnej ligi, drugi nie chciał wywierać presji więc nadziei być nie mogło...

Liga jest tak przerażająco słaba, że tylko na pewności siebie, mimo indolenta na ławce wygraliśmy kilka pierwszych meczów. Teraz może być to samo, a biorąc pod uwagę, że Sobol nie bredzi już przed meczem jak to robił Brzęczek to tą pewnością możemy wygrywać seryjnie...

Trzecie miejsce i baraże u siebie to minimum. Celem musi być bezpośredni awans...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Marek96
Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 09.02.2023, 22:31
30pkt do baraży , 40 do top2 . W top2 nie wierzę musielibyśmy wygrać 14 na 16 co jest kompletnie nierealne w naszym wykonaniu . Po tak tragicznej jesieni baraże będą sukcesem a w nich- No cóż zdarzyć się może wszystko.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 09.02.2023, 23:46
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Widzę,że Sobola oblazło od Kuby albo Jurka i też już zaczyna być widoczny syndrom oblężonej twierdzy.Mnóstwo osób nieprzychylnych Wiśle Kraków śmie negować zamknięcie sparingu dla niepoznaki nazwanego wspólnym treningiem z Siarką Tarnobrzeg.Mi się wydaje,że kibice zamknięcie sparingu by zrozumieli ale żeby nawet strzelców bramek nie podać i składu to już groteska
Miał pretensję do Siarki że się wyłamała. Ktoś mu powinien poluzować gumkę w czapeczce bo ten jego monolog na końcu z którym czekał aż ktoś zapyta o zamknięty sparing (i złośliwie nikt nie zapytał) był żenujący. Źle to się kojarzy, widać że chłop wie że jest na wylocie i szuka wrogów na zewnątrz. Dziennikarze nie są głupi, nie wystawią się na cel jego narracji o ludziach psujących atmosferę wokół klubu (zauważcie, że to nie gówniane wyniki do których się przyczynił są winne, tylko piąta kolumna chcąca zaszkodzić Wiśle) - zniszczą go po porażce.

Sobolewskiego może uratować tylko regularne punktowanie i dobra gra. Fakt że miota się jak pchła na grzebieniu jeszcze przed pierwszym meczem dobrze nie wróży.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2023 o godz. 00:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 10.02.2023, 06:38
^^ chcesz powiedzieć, że to jego pierd.... było samo z siebie i że nikt nawet go nie "zaatakował" ani nie zadał trudnego pytania?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:46.