
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#11
|
|
Władzio jak robotnik na budowie dostał polecenie to je wykonał. Sam z siebie raczej nie wpadł na pomysł walenia w TJ.
Mnie i tak załamują reakcje wśród kibiców chwalącego go za ten skecz, bo przecież powiedział jak jest Kuba też dostał owacje bo powiedział zajebałem. Ja to np. chciałbym się dowiedzieć od szanownego prezesa jak to jest, że klub ma dziurę w budżecie (przy założeniu, że wszystkie transfery out zostaną spłacone) na poziomie 1,3mln mimo, że aktualna frekwencja jest dużo wyższa od tej zakładanej przed sezonem, a niektóre transfery nie zostały zrealizowane (lewy obrońca, środkowy pomocnik). Dodatkowo odszedł Mehremić (transfer gotówkowy). Kto za to odpowiada i gdzie są te pieniądze? Wydaje mi się, że to bliższe temu czym zajmuje się prezes, a odpowiedzi nie otrzymaliśmy. ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|

|
||||||
|
|