The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90841
Stary 25.08.2022, 12:03
Podejrzewam że wielu piłkarzom 2 Bundesligi bardzo podoba się atmosfera na stadionie HSV i nie spowodowało to och powrotu do ligi już kolejny sezon. Gra drużyna, zarządzana przez sztab, Zarząd, etc, a nie świetna atmosfera na stadionie. Ps. oczywiście zgadzam sie, że miejsce Wisły jest ligę wyżej, ale to raczej zależy od innych czynników niż kibice i stadion.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90842
Stary 25.08.2022, 13:06
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Drozd wez juz ....a skoncz .......ic, czas przestac wylewać żale po Hyballi

popieralem cie w 100% , PH to czlowiek klase wyzej od Kuby , widzielismy jak było

ale to juz historia

Gula też

żałosna próba utrzymania w eklapie - tutaj też zgoda widzieliśmy jak było , ale sam piszesz ryba psuje sie od głowy , więc nie zganiaj wszystkiego na trenera

wszedl do stajni augiasza , nie okazał sie herkulesem , stalo sie to na co sie zanosilo od 3 lat

mamy teraz ten wyczekiwany od 2 lat hard reset klase nizej , i trzeba uczciwie przyznac ze wyglada to niezle

trener buduje praktycznie od nowa , warunkow finansowych nie majac przeciez super , i nie chce zapeszac , ale wyglada na to ze plan awansu sie powiedzie

wiec czepiaj sie tam gdzie jest czego , a nie akurat selekcjonera , ktory aktualnie wykonuje dobra robote

O Hyballi już dawno nie pamiętam, pamiętam tylko jedno, że piłkarzyki grające u nas mogłyby grać dużo lepiej, stać ich na to. Tylko trzeba od nich tego wymagać. Taka świadomość została po Hyballi.

Brzęczek wykonuje dobrą robotę bo punkty się zgadzają, jak przestaną się zgadzać to usłyszysz to co pobrzmiewa w co drugiej jego wypowiedzi, że etap, że trudna liga, że młody zespół itd. Naszym potrzeba wiary w siebie i pomysłu w grze, nie tylko ich własnego, ale pomysłu trenera, a z pomysłem na grę selekcjoner miał zawsze problem.

Może i potrafi motywować, ma dobry kontakt z piłkarzami, ale moim zdaniem to za mało i z Brzęczkiem na ławce marnujemy czas... Oby to co pokazujemy teraz wystarczyło do awansu, bo lepiej grać nie będziemy, choćbyśmy się dwa lata zgrywali.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Aalcman
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90843
Stary 25.08.2022, 13:22
O jakim wy kurła minimaliźmie piszecie? Czytaliście wywiad z nowym prezesem? Usłyszeliście, że dla niego liczy się dobra atmosfera? No raczej nie.

Chyba dość jasno dał wyraz oczekiwaniom wobec drużyny - powrót do ekstraklasy.

Co do Brzęczka, to o ile spadek go obciąża, to uważam, że w tym momencie robi dobrą robotę. Najważniejsza rzecz, poprawa obrony. I przypomnę, że jak Colley wybija piłkę z linii bramkowej albo Biegański broni po pięknej paradzie, to obaj wykonują swoją pracę. W tym momencie straciliśmy najmniej bramek w lidze.

W ataku mamy ciekawych piłkarzy. A jak komuś nie podoba się, że musieliśmy czekać na błysk Fernandeza w meczu z Katowicami, to przypomnę, że dlatego postanowiono przedłużyć z nim umowę, bo ma być zawodnikiem robiącym różnicę.

I Drozd, przestań już płakać, bo jestem pewny, że jeśli obecny prezes zobaczy, że źle się dzieje, to będzie reagował...
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90844
Stary 25.08.2022, 13:28
Weszło napisał(a):
W poprzednim sezonie Zalazar zanotował 26 występów w drugiej lidze hiszpańskiej. Z reguły wchodził na murawę z ławki rezerwowych i uzbierał łącznie 604 minuty na murawie. 24-letni Hiszpan nie jest zadowolony z liczby otrzymywanych szans. W tym sezonie zaliczył na razie króciutki występ w meczu przeciwko Cartagenie.
Przebije się u nas?
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 25.08.2022 o godz. 13:37.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90845
Stary 25.08.2022, 13:31
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
akurat napisał prawdę, skończmy z minimalizmem, każdy zespół, który przyjeżdza na R22 powtarza, że fajnie zagrać na takim stadionie, ale miejsce Wisły jest w ekstraklasie.. może w końcu nasz selekcjoner i trio również to zobaczy i skończą z tym brakiem ambicji

jak szef powtarzałby mi codziennie, że wystarczy zrobić XX zadań, a nie to, że celem jest YY to również nie miałbym takiej motywacji
Małysz, jak dominował na skoczni to mówił, że interesują go tylko dwa dobre skoki w najbliższym konkursie.

Brzęczek powinien mówić, że interesują go 3 punkty w najbliższym meczu.
Stawianie sobie odległych celów nie działa motywująco. Lepiej dzieli się to na małe kawałki. A resztą zajmujemy się w temacie statystycznym.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90846
Stary 25.08.2022, 13:37
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Małysz, jak dominował na skoczni to mówił, że interesują go tylko dwa dobre skoki w najbliższym konkursie.

Brzęczek powinien mówić, że interesują go 3 punkty w najbliższym meczu.
Stawianie sobie odległych celów nie działa motywująco. Lepiej dzieli się to na małe kawałki. A resztą zajmujemy się w temacie statystycznym.
Dwa dobre skoki to nie to samo co: interesuje mnie tylko zwycięstwo. Pokora.
Brzęczek powinien mówić: interesuje mnie tylko dobra, równa gra
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90847
Stary 25.08.2022, 13:41
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Dwa dobre skoki to nie to samo co: interesuje mnie tylko zwycięstwo. Pokora.
Brzęczek powinien mówić: interesuje mnie tylko dobra, równa gra
Masz pewnie rację ale ja wolałbym 3 punkty.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90848
Stary 25.08.2022, 14:13
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Dwa dobre skoki to nie to samo co: interesuje mnie tylko zwycięstwo. Pokora.
Brzęczek powinien mówić: interesuje mnie tylko dobra, równa gra
Wniosek tylko z taki, że co by nie powiedział i tak się można doczepić.

Niemniej jego wypowiedzi są i tak mniej enigmatyczne niż takiego Stolarczyka, który poza jednym żartem wrzucał takie frazesy że się tego słuchać nie chciało. Podobnie Skowronek.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90849
Stary 25.08.2022, 14:51
Wniosek jest tylko jeden: nie bardzo jest się do czego dowalić i wiele osób to bardzo boli.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90850
Stary 25.08.2022, 15:10
Jedyne, co może boleć kibica Wisły to nie fakt, że nie można się do czegoś dowalić, ale że owszem: są rzeczy, które nie funkcjonują jak należy i które doprowadziły do degrengolady sportowej.

Nie jestem fanem Brzęczka i stylu zarządzania klubem ale na razie trzymam kciuki, żeby Brzęczkowi się powiodło zbudowanie nowej drużyny, a zarządowi udało się wyprowadzić klub na prostą.
Tyle.
Jeśli ktoś z tego powodu zechce mnie odesłać na drugą stronę Błoń to uznaję, że faktycznie nie ma o czym rozmawiać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90851
Stary 25.08.2022, 15:35
Moim zdaniem idziemy nareszcie optymalną dla nas drogą
Obrona - jest ustawiona i tylko musi się zgrać do tego kiedyś wróci Uryga wiec trzon bedzie naprawde ok.
Pomoc i atak - doświadczenie oraz hiszpanie (Angel, Fernandez) bądź zawodnicy mający za sobą w Hiszpani występy (Pereira, Basha) dający jakość już teraz.
Do tego wszystkiego mamy w składzie Polakow ktorzy nie sa w nim ze względu na to że swietnie bija SFG. Bieganski, Wachowiak, Duda na którymś z nich zarobimy przyzwoity pieniądz.

Jestem zaskoczony dorobkiem punktowym myślałem że bedzie dużo słabiej a tak to nie dość że jesteśmy liderem to jeszcze wszyscy graja z respektem przed nami i autobusem zaparkowanym w polu karnym.
Na wiosne mam nadzieje ze ten respekt zmieni się w strach a Wisła bedzie na autostradzie do ekstraklasy.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90852
Stary 25.08.2022, 16:49
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem idziemy nareszcie optymalną dla nas drogą
Obrona - jest ustawiona i tylko musi się zgrać do tego kiedyś wróci Uryga wiec trzon bedzie naprawde ok.
Pomoc i atak - doświadczenie oraz hiszpanie (Angel, Fernandez) bądź zawodnicy mający za sobą w Hiszpani występy (Pereira, Basha) dający jakość już teraz.
Do tego wszystkiego mamy w składzie Polakow ktorzy nie sa w nim ze względu na to że swietnie bija SFG. Bieganski, Wachowiak, Duda na którymś z nich zarobimy przyzwoity pieniądz.

Jestem zaskoczony dorobkiem punktowym myślałem że bedzie dużo słabiej a tak to nie dość że jesteśmy liderem to jeszcze wszyscy graja z respektem przed nami i autobusem zaparkowanym w polu karnym.
Na wiosne mam nadzieje ze ten respekt zmieni się w strach a Wisła bedzie na autostradzie do ekstraklasy.
Jestem podobnego zdania.
Teraz widać, że Brzęczek zaczął układać drużynę od budowania gry w fazie obronnej, w którą włączeni są (teoretycznie) wszyscy.
Nie wygląda to jakoś zjawiskowo i nie może cieszyć oka, ale jest jak na razie skuteczne tym bardziej, że to budowanie odbywa się na poziomie I ligi, gdzie nie mamy na głowie zbyt silnych rywali i nie ciąży nadmiernie presja wyniku.
Brzęczek poza tym zawsze stawiał na utrzymywanie piłki w strefie środkowej (co również nie jest ładne i efektowne, czemu dawałem często wyraz) po to, by cierpliwie czekać na okazję do znalezienia z przodu piłkarza, który zrobi przewagę i ja wykorzysta.
Wcześniej takiego piłkarza nie było - teraz jest nadzieja, że będą to napastnicy Rodado, Fernandez, ale też skrzydłowi jak Żyro.

Cholibka.... może się uda?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90853
Stary 25.08.2022, 17:06
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
PH to czlowiek klase wyzej od Kuby , widzielismy jak było
pozwoliłem sobie zacytować dla potomnych.

To jest coś ekstra, to jest przy porwaniach samolotów.

---

Żeby nie było że offtop garść wieści oczywistych: ten Zalazar też lewonożny jak Żyro i Rodado, boiskowo raczej rola podobna do Fernandeza.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90854
Stary 25.08.2022, 17:15
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
I Drozd, przestań już płakać, bo jestem pewny, że jeśli obecny prezes zobaczy, że źle się dzieje, to będzie reagował...
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Cała nadzieja w nowym prezesie...
Ja nie płaczę tylko alarmuję ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90855
Stary 25.08.2022, 17:36
a ja chcialbym sie dowiedziec czy faktycznie brzeczek uprawia minimalizm w kontakcie z pilkarzami (w szatni , na treninach, przy linii bocznej)

i dopiero po takim potwierdzonym info jest sens dyskutować z drozdem


bo poki co to jego hipoteza jest oparta o przekaz medialny A TO SIE NIE LICZY
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90856
Stary 26.08.2022, 05:33
No właśnie, nie wiemy jak wyglądają odprawy Brzęczka. To co mówi w mediach a co do piłkarzy to dwie osobne kwestie. Zwróćcie uwagę, że nasi piłkarze (wszyscy?) w wywiadach mówią, że cel jest jeden - awans.

Może Jerzy co trening napier...a chłopaków, że jak nie awansują to ....
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90857
Stary 26.08.2022, 05:53
Taaa, zaraz się okażę, że im sutki kręci i stosuje body shaming.

Nie wierzę, że nasz Jurek taki jest.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90858
Stary 26.08.2022, 07:10
Przecież w klubie jest ciśnienie na to żeby wrócić do ekstraklasy w tym sezonie.
Jak oni ściągają zawodników do 1 ligi lub utrzymują obecnych pilkarzy? Jasne ze obietnica awansu do ekstraklasy.
Katastrofa bedzie jak nie awansujemy. Sklad sie rozsypie calkiem, budzet zostanie skorygowany do poziomu 1 ligi (za ten sezon mamy kase z ekstraklasy wiec jeszcze jakos to idzie przy nizszych wplywach za ten sezon).

Co do tego nowego Zalazara to gosc raczej na skrzydlo. Chyba kazdy widzi ze z Cisse i starzynskim nie zajedziemy na skrzydlach do ekstraklasy. Lub nawet zmiennik za napastnika.

Co do Brzeczka mam mieszane uczucia, nie wyrobilem sobie jeszcze zdania. Ale doskonale pamietam jak prowadzl nas Hyballa i Gula to bardzo duzo osob pisalo ze nie mamy obrony. Ze potrzebny trener, ktory ustawi druzyne typowo na polska lige. No i tak gramy. Brzeczek buduje sklad od 1 ligi, pozbyl sie leniwych graczy po Guli i teraz czuć w zespole atmosfere i zaangażowanie. Jesli do tego bedzie dobieral pilkarzy jak Papszun czyli pod kątem charakteru to idzie to w dobrym kierunku tym bardziej, że gra wygląda coraz lepiej mimo, że do tej pory graliśmy bez skrzydeł i napastnika

A i może to zabrzmi dziwnie i śmiesznie, ale oglądam 1 ligę ze spokojem bo w końcu można odetchnąć i patrzec jak to Wisla dominuje rywala(W ekstraklasie to nas dominowali na naszym stadionie). 1 liga jest prze słabaa i to widzimy na własne oczy. Trzeba wracać do ekstraklasy
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 26.08.2022 o godz. 07:14.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90859
Stary 26.08.2022, 10:35
Arkadiusz Głowacki i Mateusz Kostecki odchodzą z działu skautingu Wisły.
Paweł Brożek wciąż pozostaje skautem Wisły, ale i to nie jest przesądzone.
Ponadto Wisła zrezygnuje ze współpracy z firmą StatsBomb

Cytat:
Zawsze byłem za tym, by w Wiśle to Jurek odpowiadał za sport. Nie wiem, czy ten model się sprawdzi, ale ma być menedżerem. W przeszłości był bardzo dobrym piłkarzem, kapitanem, wicemistrzem olimpijskim, reprezentantem. Zawsze mu ufałem i teraz też ufam mu w stu procentach.
- powiedział Władysław Nowak, prezes Wisły.

www.instagram.com/wislakrakowsa
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90860
Stary 26.08.2022, 10:54
Mysle, ze najpredzej za rok rozstaniemy się z Brzeczkiem, nawet w przypadku awansu do ekstraklasy.. i co wtedy ? zostaniemy z niczym.. zamiast rozbudowac siatke, zatrudnic powaznych ludzi od których Głowacki i Brozek mogliby się uczyć to zwalniamy wszystkich .. dla mnie kuriozum i pierwszy poważny błąd nowego Prezesa, który ślepo wierzy w Brzęczka
Odpowiedz cytując
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90861
Stary 26.08.2022, 11:03
Wiecznie coś musi nie pasować, wcześniej najeżdżanie na Glowackiego i Brożka ze uja sie znają, że skauty tylko dlatego że byłe legendy, a teraz dymy że odchodzą
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90862
Stary 26.08.2022, 11:18
Oni niech odejdą ale niech przyjdą nowi, ogarnięci. Jak chcemy się bawić w wielką piłkę to musimy mieć wielki sztab ludzi, którzy są w Wiśle odpowiedzialni za różne rzeczy.
Trudno opierać wszystko w tak wielkim klubie na kilku osobach, przecież w dzisiejszych czasach to niemożliwe a poza tym jak to w pracy, im więcej osób pracuje tym mniejszy problem jak jeden zawiedzie lub odejdzie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90863
Stary 26.08.2022, 12:32
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Mysle, ze najpredzej za rok rozstaniemy się z Brzeczkiem, nawet w przypadku awansu do ekstraklasy.. i co wtedy ? zostaniemy z niczym.. zamiast rozbudowac siatke, zatrudnic powaznych ludzi od których Głowacki i Brozek mogliby się uczyć to zwalniamy wszystkich .. dla mnie kuriozum i pierwszy poważny błąd nowego Prezesa, który ślepo wierzy w Brzęczka
Nie wiem kogo zwalniamy a kogo zostawiamy ale może to poprostu oszczędności i potrzeba chwili.

Rozczaruje Cie ale nie rozstaniemy sie z Brzeczkiem w przypadku awansu bo to oznacza kolejny mini reset, kolejne wagony piłkarzy, kolejny kamyczek do ogrodka trio - Wisła potrzebuje stabilizacji jeżeli awansujemy to ja nie mam nic przeciwko żeby ta stabilizacja była z JB.

Ja chcialbym widziec to tak w tym sezonie awans plus praca u podstaw, w przyszlym w przypadku awansu utrzymanie, budowa na tych podstawach wykutych w tym sezonie i solidny finansowy bilans z ujawnieniem gdzie tak naprawde jestesmy i jak duzo spadek nas kosztowal.
W przypadku awansu beda kolejne 2-3 chude lata w eks i radze się juz z tym pogodzić teraz.

Przypominam że Brzeczek nie jest tylko trenerem jest teraz menago wiec spektrum jego obowiazkow wykracza poza wykrecanie sutów pilkarzy na treningach (choc ciągle jest to jego najwazniejsze zadanie).

Swoja drogą czy przy następnej możliwej okazji któryś z dziennikarzy czytających to forum mógłby zapytać za co obecnie poza prowadzeniem 1wszej drużyny jest menago Brzeczek odpowiedzialny?
Transfery? Budowa/dzialanie pionu sportowego? Koordynacja grup młodzieżowych? Etc.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90864
Stary 26.08.2022, 12:36
Myślę, że jedyny zarzuty do Głowackiego i Brożka były ze względu na brak doświadczenia, a to nie jest ich wina.. ktoś ich zatrudnił. Zamiast dać im doświadczone osoby do pomocy lub zastąpić kimś to usuwamy wszystkich. Czy jest na świecie jakikolwiek poważny klub bez siatki skautów? Ja takiego nie znam, wszystkie kluby szczycą się tym, jak mają rozbudowane kontakty..
Nie przesadzajmy z tymi oszczędnościami, skauci zarabiają grosze, mogą zarabiać na prowizji od pozyskanego gracza lub % odpsrzedaży, nawet w skali 1 ligowej to nie są duże pieniądze. W jaki sposób mamy podnieść poziom sportowy, jeśli będziemy oglądać jakiś rumunów na kasetach VHS?
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90865
Stary 26.08.2022, 13:33
Widzisz, stawiasz hipotezę, bez żadnych podstaw, a potem wyciągasz z niej daleko idące wnioski. Zwolnili ich, bo nie mieli doświadczenia.

Z tego co ja słyszałem, to Arek niestety nie był/ jest tak dobrym skautem, czy "pracownikiem klubu" jakim był piłkarzem. O Pawle Brożku nie wiem nic w kontekście jego pracy jako nie- piłkarz.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90866
Stary 26.08.2022, 14:04
Przecież to, że Głowacki i reszta odchodzą, nie oznacza, że Wisła nie będzie miała żadnych skautów, a Brzęczek będzie robił na trzy etaty. Po prostu - taką mam nadzieję - zatrudnią ich doświadczeni na danych stanowiskach ludzie. Nowak to nie Dawid B., widać że on nie ma problemu ze zwalnianiem "legend" jeżeli się nie wywiązują dobrze że swoich zadań.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90867
Stary 26.08.2022, 16:14
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Przecież to, że Głowacki i reszta odchodzą, nie oznacza, że Wisła nie będzie miała żadnych skautów, a Brzęczek będzie robił na trzy etaty. Po prostu - taką mam nadzieję - zatrudnią ich doświadczeni na danych stanowiskach ludzie. Nowak to nie Dawid B., widać że on nie ma problemu ze zwalnianiem "legend" jeżeli się nie wywiązują dobrze że swoich zadań.
Nie chcę się narażać, ale jeśli to prawda to może długo prezesem nie pozostać.
Chyba że chronią go udziały.
Mam nadzieję, że trio w końcu postanowiło dać pracować fachowcom. Jeśli tak, to odczuwam umiarkowany optymizm.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90868
Stary 26.08.2022, 16:27
Po co to rozstrząsać? Za miesiąc będą następni scouci o których nikt nie będzie mówił do czasu ich zwolnienia.
Odchodzą pilkarze, trenerzy, sztab szkoleniowy, zmieniają się właściciele. Za każdego przychodzi kto inny.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90869
Stary 26.08.2022, 17:25
prezes Nowak
Cytat:
Nie wiem, czy ten model się sprawdzi, ale ma być menedżerem.
sevenheaven:
Cytat:
dla mnie kuriozum i pierwszy poważny błąd nowego Prezesa, który ślepo wierzy w Brzęczka

Serio nie widzisz sprzeczności w swojej wypowiedzi? Bo ja to odbieram mniej więcej tak: nie wiem czy to zadziała, ale pomysł mam taki - Trenerze, masz decydujący głos we wszystkich elementach układanki, która ma nas przywrócić do Ekstraklasy. Nie będzie tłumaczenia, że zły skauting, nie tacy zawodnicy, za mało / za dużo na daną pozycję. Rozliczać Cię będziemy z efektów.

Nie czytałem też nic o sprzeciwie Brzęczka, więc rozumiem, że mu taki układ pasuje.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90870
Stary 26.08.2022, 20:38
jestem zachwycony jakością Rodado , gołym okiem widać , że takim napastnikiem ostatnio był u nas hmmm chyba Dudu Biton

tak , uwazam, że jest tak dobry że można to juz orzec po 45 minutach

i tylko taki mam quiz , bo juz sam nie wiem czy

A - Rodado był tym mitycznym napastnikiem którego już dawno obiecywał JB
B - Rodado to nie był ten mityczny napastnik , tamten temat sie wysypał i wzieto Rodado
C - cały czas mydlono nam oczy tą sagą liczyc na to że cos sie trafi na koniec okienka , i trafil sie Rodado


tak czy siak , typ jest wyborny !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:30.