Jaroo1 napisał(a):

To nie mit tylko prawda. Nie widziałeś jak sie w poprzednim zespole nasi chłopcy pięknie zgrali? Przecież te ostatnie 15 meczów to już był majstersztyk, tam piłeczka chodziła pięknie, akcje na poziomie co najmniej europejskim, a że ligę mamy mocną i wyrównaną to niestety spadliśmy.
Teraz też potrzebujemy pół roku i zobaczysz jak na wiosnę to wszystko będzie pieknie wyglądało. Ta maszyna jak ruszy, jak się zgra, to może nawet ze 3 akcje będą umieli na mecz zrobić. Moim zdaniem warto czekać i dać szansę trenerowi, nie psioczyć do tego momentu.
|
Obawiam się, ze jeszcze zatęsknisz za akcjami z tamtej rundy.