
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#11
|
|
Rozumiem aluzje niektorych,zarty i smiechy z wczorajszego wybitnego spotkania i ogolnie całej druzyny.
Tylko najgorsze ze mi juz naprawde nie jest do smiechu.naprawde.Od 4 lat co sezon widzialem ten szyderczy smiech ktory byl uzasadniony ale w pewnym stopniu był smiech przez łzy. caly tamten sezon mecz Wisly kojarzyl mi sie z pewnym stopniu z krwiwiącymi oczami,sercem i bolem i jedynym pytaniem kto jest winny tego upadku. w 2-3 lata z jeszcze z druzyny majacej aspiracje na cokolwiek wczorajszy "twór" to "cos" ,ten pseudo twór braci B poprostu mnie załamał bo w 15 minut od 1 gwizdka uswiadomilem sobie ze z tymi ludzi u gory,z tym trenerem,i tymi "piłkarzami" nie wyjdziemy z 1 ligi na lata,i pozostaniemy drugim GKS Katowice.No i zawsze moze byc gorzej bo derby z Garbarnią w 2 lidze to tez wcale nie scf-fi.Zwlaszcza ze rok temu dokladnie o tej porze NIKT z nas nie zakladał ze bedziemy w 1 lidze,kopiac sie po czołach z wczorajszymi dębami sosnowymi z Nowego Sącza. To jest cos nieprawdopodobnego zeby w rok,dwa zrobic zespoł wrecz z uposledzonymi piłkarzami ,ktorym to ktos zrobil zyciową krzwde wmawiajac im ze potrafia grac w pilke. zostalismy perfidnie okłamani przez zarzad jakoby zeszły sezon i jego katastrofa to wynik -braku lidera, -braku napastnika - i tego ze ten pseudo- trener objał zespoł za pózno. Tymczasem jakie sa wyniki 2 miesiecy pracy zarzadu i pseudo-trenera trenera? brak lidera brak napastnika pseudo- trener nie potrafi nakrelsic jednej meczowej akcji licznik tyka pseudo-trenerze niech pan ro.zpierdli tą Lige i do listopada wygra nam 1 mecz. my naprawde w rok stoczylismy sie tak ze graja tutaj ludzie ktorzy gdybysmy spadli do 2 ligi to mozna by powiedziec ze dla nich dalej to sa za wysokie progi. Gdzie ktos doswiadczony ? Jodłowiec,Janota,Gol czy Bilinski nie oni nie graja w FC Barcelonie tylko w Podbeskidziu Bielsko-Biala i smiem twierdzic ze kazdy z nich wczoraj bylby najlepszy na boisku. Oczy krwiawią kto jest odpwiedzialny za ten klub,ale jaki catering taki klub i to idelanie podsumowuje podejscie do wszytskiego obecnych rządadzcych.Panie majster tam sie podklei i jakos to bedzie.-tak od 4 lat Kubus Puchatek chodzi po salonach i opowiada te swoje bajki i mamroty ze on napewno nas z tego wyciagnie. A jak juz byl taki jeden Hyballa ktory chcial tu cos zbudowac to Kubus stwierdzil ze ma zły charakter ,nie szanuje Kazia Kmiecika i tak sie konczyła ta bajka a dzis Wisełka jest w swojej bajce tej o swojej "POTENDZE" i oglada Stale Mielec na Ekstraklasowych salonach.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.07.2022 o godz. 21:29.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
|
|