The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.07.2022, 21:08
Rozumiem aluzje niektorych,zarty i smiechy z wczorajszego wybitnego spotkania i ogolnie całej druzyny.

Tylko najgorsze ze mi juz naprawde nie jest do smiechu.naprawde.Od 4 lat co sezon widzialem ten szyderczy smiech ktory byl uzasadniony ale w pewnym stopniu był smiech przez łzy.
caly tamten sezon mecz Wisly kojarzyl mi sie z pewnym stopniu z krwiwiącymi oczami,sercem i bolem i jedynym pytaniem kto jest winny tego upadku.

w 2-3 lata z jeszcze z druzyny majacej aspiracje na cokolwiek wczorajszy "twór" to "cos" ,ten pseudo twór braci B poprostu mnie załamał bo w 15 minut od 1 gwizdka uswiadomilem sobie ze z tymi ludzi u gory,z tym trenerem,i tymi "piłkarzami" nie wyjdziemy z 1 ligi na lata,i pozostaniemy drugim GKS Katowice.No i zawsze moze byc gorzej bo derby z Garbarnią w 2 lidze to tez wcale nie scf-fi.Zwlaszcza ze rok temu dokladnie o tej porze NIKT z nas nie zakladał ze bedziemy w 1 lidze,kopiac sie po czołach z wczorajszymi dębami sosnowymi z Nowego Sącza.
To jest cos nieprawdopodobnego zeby w rok,dwa zrobic zespoł wrecz z uposledzonymi piłkarzami ,ktorym to ktos zrobil zyciową krzwde wmawiajac im ze potrafia grac w pilke.

zostalismy perfidnie okłamani przez zarzad jakoby zeszły sezon i jego katastrofa to wynik
-braku lidera,
-braku napastnika
- i tego ze ten pseudo- trener objał zespoł za pózno.
Tymczasem jakie sa wyniki 2 miesiecy pracy zarzadu i pseudo-trenera trenera?

brak lidera
brak napastnika
pseudo- trener nie potrafi nakrelsic jednej meczowej akcji

licznik tyka pseudo-trenerze niech pan ro.zpierdli tą Lige i do listopada wygra nam 1 mecz.
my naprawde w rok stoczylismy sie tak ze graja tutaj ludzie ktorzy gdybysmy spadli do 2 ligi to mozna by powiedziec ze dla nich dalej to sa za wysokie progi.
Gdzie ktos doswiadczony ? Jodłowiec,Janota,Gol czy Bilinski nie oni nie graja w FC Barcelonie tylko w Podbeskidziu Bielsko-Biala i smiem twierdzic ze kazdy z nich wczoraj bylby najlepszy na boisku.

Oczy krwiawią kto jest odpwiedzialny za ten klub,ale jaki catering taki klub i to idelanie podsumowuje podejscie do wszytskiego obecnych rządadzcych.Panie majster tam sie podklei i jakos to bedzie.-tak od 4 lat Kubus Puchatek chodzi po salonach i opowiada te swoje bajki i mamroty ze on napewno nas z tego wyciagnie.
A jak juz byl taki jeden Hyballa ktory chcial tu cos zbudowac to Kubus stwierdzil ze ma zły charakter ,nie szanuje Kazia Kmiecika i tak sie konczyła ta bajka
a dzis Wisełka jest w swojej bajce tej o swojej "POTENDZE" i oglada Stale Mielec na Ekstraklasowych salonach.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.07.2022 o godz. 21:29.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:54.