Panowie Brzeczek będąc selekcjonerem, gdy mógł mieć kogo chciał stworzył najgorszą repre jaka kiedykolwiek pamietam. Grająca piach, bez polotu i oczy krwawiły jak się na to widowisko patrzyło.
Jeżeli z takimi zawodnikami grał taki piach to z takim materiałem jaki mamy obecnie myślicie ze to jest problem w zgraniu ?

wolne żarty
Nie, ten figurant nadaje się do tarcia chrzanu i żaden czas na zgranie tu nie pomoże . W poprzednim sezonie wygrał 1 słownie jedno spotkanie na 14, miał cały okres przygotowawczy a i tak gramy gówno ale co najgorsze to bez polotu i jakiegokolwiek pomysłu. Mamy gościa który zna się na trenerce jak świnia na gwiazdach. I tu jest problem. Wiec Panie Brzeczek: pakuj manatki i wypier dalaj