
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#11
|
|
Nikt poważny nie przyjdzie teraz do nas pobrudzić sobie buty.
Jeśli chodzi o Brzęczka i naszą grę, to może rzeczywiście trzeba trochę czasu, żeby oni w jakikolwiek sposób się zgrali. Zawodników mamy jakich mamy, czyli albo młodzi z bliżej nieokreślonym potencjałem, albo wiekowi gracze po większych lub mniejszych przejściach, którzy swoje najlepsze lata mają dawno za sobą. Jedyne, czego się obawiam, że układ trenersko-właścicielski, w jakim się znajdujemy, bardzo utrudni podejmowanie racjonalnych działań w przypadku braku progresu drużyny. Chyba nikt nie łudzi się, że z grą, jaką zaprezentowaliśmy z Sandecją, możemy być pewni awansu, ba, nawet o nim myśleć. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
|
|