|
Mozna powiedziec, ze nie wszedzie dana taktyka sie sprawdzi. Ale moim zdaniem to lezy u podstaw sukcesow Rakowa.
Do tego dodalbym wlasciwego czlowieka na stanowiska trenera/managera. I odpowiedni dobor zawodnikow, tzw "trafione" transfery. Plus pewien kapital zapasowy na wypadek niespodziewanej okazji transferowej.
Ja sobie dam reke odciac, ze po sezonie z Rakowa odejdzie jeden, moze dwoch zawodnikow za mega dobre pieniadze. Ale na ich miejsce przyjdzie 3-4 lepszych od tych, ktorzy sa obecnie w kadrze. I Rakow (bo uwazam, ze zrobia tryplet w tym sezonie) powalczy realnie o Lige Mistrzow.
Czy my dzis wiemy, kogo bedziemy chcieli sciagnac w miejsce Manu, Gio, Fernandeza jesli oni nei zostana z nami? nie sadze. A w Rakowie na kazda pozycje jest 5 nastepcow wytypowanych, ktorzy stale sa obserwowani.
|