
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#6
|
|
Ponieważ naszym jedynym atutem jest w miarę ogarnięta obrona i bramkarz - sensowne wydaje się.defensywne ustawienie, liczenie na brak baboli i łut szczęścia z przodu.
Nie wiem tylko jak u nas będzie z formą fizyczną, bo jednak różnica 48h w naszej lidze może zrobić swoje. Czy taki Cisse będzie w stanie - nomen omen - pocisnąć z przodu w kontrach? Savic i Hanousek podobnie? Jak dla mnie remis byłby super wynikiem, na który nie liczę. Legia w końcu musi się przełamać i zacząć iść delikatnie w górę. Obstawiam 1:0 dla L po golu Pekharta (podwójne przełamanie). ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|

|
||||||
|
|