The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.11.2021, 21:08
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
tomytom

Ja sie zgadzam z tym co napisales. Choc przyklad Szota nie jest dobrym przykladem. On kolejny mecz gra po prostu slabo. To nie to, ze popelnia razace bledy, ktore prowadza do utraty bramki. On czesto gubi krycie, podaje niedokladnie, przestal zagrywac w ogole do przodu pilke.
To jest cien chlopaka, ktory gral z Legia. I to nie kwestia wieku, ale... i tu powinien wiedziec trener. Czy sie glowa zagrzala, albo poczul sie juz pewniakiem, czy po prostu ma znizke formy, bo cos tam. Nie wiemy tego, ale jemu akurat odpoczynek i dystans dobrze zrobi, bo on sam na pewno czuje, ze nie gra tak jak powinien. I jak mowie, chodzi juz o te babole. Te babole wlasnie wynikaja z tej reszty o ktorej pisze.

Poza tym masz racje. Mlodzi beda popelniac bledy, beda miec slabe mecze. Tak po prostu bedzie. My innej drogi nie mamy. Jesli chcemy skrocic okres do wyjscia na prosto to musimy chociaz jednego chlopaka dobrze sprzedac. A bez gry sa niesprzedawalni. Dlatego moim zdaniem Gula mocno stawia na chlopakow i czesto jest 3 mlodziezowcow w skladzie. To nie przypadek.
3 jest zawsze. Cząstko 4 lub 5. To jeszcze nie są pełnowartościowi piłkarze. Trzeba sobie zdawać sprawę, że to również ma wpływ tu i teraz na to jak prezentuje się Wisła. I wrzucić trochę luzu, bo gra tyloma młodzieżowcami nie idzie w parze z wynikami sportowymi, ale może zaprocentuje za rok lub dwa (oby).
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:32.