
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#10
|
|
Savic koncowke meczu z Gornikiem gral na skrzydle. Wiec chomiku bierz pod uwage trojka Mawutor-Plewka-Zhukov na srodku i Savic z lewej.
Drozd, sam sobie odpowiedziales co trzeba bylo robic. Zmieniac strone, grac szybciej pilka, na jeden kontakt, na wybieg, na wolne pole itd. Tego nie robilismy z przyczyn o ktorych ja napisalem wczesniej. Tyle w temacie. Sedziowanie bedzie rozne. Raz czasem cos dla nas, raz przeciwko nam, ok, czesciej przeciwko nam. Ale to nic nowego i nie jest powodem Hyballa. Wiec nie tworzmy jakiejs atmosfery spisku. Trzeba sie skupic na sobie. Doskonalic schematy rozegrania i zachowan. Ale o czym my mowimy. Ile tych spotkan rozegral Hyballa 7? 8? Przeciez ta druzyna dopiero zlapala podstawy zalozen taktycznych, do tego bylo sporo kontuzji/pauz i ciezko wprowadzac cos wiecej kiedy musisz rotowac skladem i grac zawodnikami, ktorzy nie do konca ogarniaja system gry a co dopiero jeszcze im dokladac kolejne puzle. A do tego rywale znalezli swoje rozwiazania na nasz pomysl na gre. Wszystko przyjdzie, ale z czasem. |
|
|

|
||||||
|
|