The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.01.2021, 11:10
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Ale juz nie przesadzajmy - ilu to jest tych pociotkow trio w klubie? To juz bym sie bardziej zgodzil ze za poprzednich wladz zrobila sie to firma obsadzona rodzinnie (te wszystkie konkubiny). Tutaj jest bardziej pytanie czy koligacja rodzinna powinna wykluczac?
Doprecyzuję tylko, że nie rozmawialiśmy o aktualnej sytuacji, a klubie rodzinnym jako idei

Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Mamy przyklad super experta z rynku (Obi) vs brat wlasciciela. Stawiam 5zl ze Obi zarabial znacznei wiecej ale czy w zamian byla az tak duza wieksza jakosc? Poza tym Wisla nie jest teraz w takim finansowo miejscu ze moze przyciagac finansami najlepszych expertow dla ktorych nie ma to znaczenia czy pracuja dla pasow czy dla Wisly oby tylko $$ sie zgadzalo wiec trzeba szukac troche inaczej.
Z tym doświadczeniem biznesowym Obiego, to też był taki trochę mit. Co później przyznał sam Królewski. Obi zarządzał wcześniej motelem czy czymś takim i nigdy nie miał pod sobą więcej niż 5 osób... Jednak już abstrahując od jego doświadczenia, post factum wyszło, że Obi w dużej mierze był tylko pionkiem na stanowisku prezesa. Jak nie dogadał się z zarekomendowanym przez Błaszczykowskiego Skowronkiem to Kuba sam to zrobił. Jak chciał zatrudnić dyrektora sportowego to zarząd mu na to nie pozwalał, bo był Dawid...

PS Czekam aż KOMINEK całą dyskusję przerzuci nam do właściwego wątku
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:16.