The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.06.2020, 22:34
U wszystkich buków jesteśmy faworytem, o czymś to świadczy. Płock nie gra ostatnio wybitnej piłki, mają 5 meczów z rzędu bez zwycięstwa, po przerwie punktują gorzej od nas.
Z kim wygrać jak nie z nimi? Teoretycznie obok ŁKS-u to powinien być najłatwiejszy przeciwnik. Tym bardziej że gramy u siebie.
Dla nas jest to również szansa na realne wpuszczenie Płocka do grupy drużyn walczących o utrzymanie. W przypadku zwycięstwa mamy do nich tylko punkt straty (realnie 2) co przy 5 kolejkach do końca powoduje, że o utrzymanie walczą 4 zespoły a nie 3 (ŁKS-u nie liczę). Jeśli nie będzie głupich fauli na 20-30 metrze przed naszą bramką i jeżeli będziemy kryli Urygę przy rogach to nie powinno być źle. U nas jest trochę absencji ale w Płocku też za kartki nie zagrają Szwoch i Garcia.
Chciałbym żebyśmy wyszli w ustawieniu: Buchalik – Niepsuj, Klemenz, Hebert, Sadlok – Błaszczykowski, Basha, Żukow, Chuca, Hołownia – Turgeman
Oby tylko Kuba wytrzymał cały mecz.
Odpowiedz cytując
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.06.2020, 22:44
Z drugiej strony u bukmacherów wyjściowy był kurs ~2,00, a teraz już oscyluje wokół 2,2-2,3. Tendencja jest więc wzrostowa
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.06.2020, 22:54
Musimy w jakis sposob wyrwac trzy punkty.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 23.06.2020, 00:40
Konferencja prasowa przed meczem: https://youtu.be/UCodvfGFUe4
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 23.06.2020, 03:44
To może być najważniejszy mecz w ostatnich kilkunastu latach.

Niestety odbudowa klubu rozpoczęta przez duet Jarosław Królewski&Bogusław Leśnodorski została zablokowana z pełną premedytacją przez wiadome środowiska i ich samozwańcze elity towarzysko-intelektualne wywodzące się z najbardziej twardego, konserwatywnego betonu TS-u.

Wisła musi utrzymać Ekstraklasę i to za wszelką cenę, bo w innym przypadku ten niszczycielski układ jeszcze mocniej zablokuje, zabetonuje Wisłę i to na najbliższe kilkanaście lat, spychając największy klub w Polsce na kompletne peryferia piłki w tym kraju, a dokładniej tam, gdzie diabeł mówi dobranoc, gdzie nie ma niczego.

Nie idźmy tą drogą...

Zgadzam się z Bogusławem Leśnodorskim, że:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...ca-inwestycja/

Tylko niestety rzeczywistość wygląda w dalszym ciągu fatalnie, bo wróg jest dalej wrogiem.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.06.2020 o godz. 03:50.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 23.06.2020, 06:58
Koalik - idź w końcu do lekarza.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 23.06.2020, 07:16
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Zwracam uwagę na istotę jutrzejszego meczu. Jeden z ważniejszych w kontekście walki o ekstraklasę. Przewaga punktowa nad spadkowiczami powoduje, że nie do końca traktujemy poważnie prawdopodobieństwo spadku z ekstraklasy, jednak nasza porażka przy zwycięstwie dwóch drużyn za nami, redukuje przewagę do jednego meczu, a będziemy grać ze sobą. Przed meczami bezpośrednimi jedziemy do Zabrza i Lubina, a trzeba wypracowywać przewagę, żeby mecze bezpośrednie, nie było "o wszystko". Jutro trzeba wygrać, ale nasza forma jest niewiadomą. Każdy inny wynik niż zwycięstwo da nadzieję naszym rywalom. Wierzę, że damy radę, ale do tego trzeba dobrego pomysłu na mecz i 100% zaangażowania.
Czytam takie wiadomości co kolejkę
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 23.06.2020, 08:45
Moze sie szczescie usmiechnie i uda sie zremisowac
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 23.06.2020, 08:55
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Koalik - idź w końcu do lekarza.
Nie prościej zbanować?

Mecz arcyważny - wygrajmy to i kończmy te zabawę.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 23.06.2020, 09:27
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Nie prościej zbanować?

Mecz arcyważny - wygrajmy to i kończmy te zabawę.
Wygrana dzisiaj jest kosztem 6 punktów! Świnia wygra u siebie z kretami i zacznie nas niebezpiecznie gonić, a scyzory będą mieć Raków który jest mega chimeryczny i grając dobrze z nami może teraz wtopić jak mało kto... Poza tym przy korzystnym wyniku i dobrym układzie już dzisiaj może polecieć łks
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 23.06.2020, 09:27
Dzisiaj to naprawdę można się zgodzić co do tego, że to jeden z najważniejszych meczów w ostatnich kilkunastu latach. Oczywistą oczywistością jest to, że Zagłębie dzisiaj rozłoży nogi przed Arką i przy naszym braku wygranej przewaga zmniejszy się do 2/3 punktów, a to oznacza już kompletny paraliż i pełne gacie ze strachu u naszych gwiazdeczek.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 23.06.2020, 09:39
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj to naprawdę można się zgodzić co do tego, że to jeden z najważniejszych meczów w ostatnich kilkunastu latach. Oczywistą oczywistością jest to, że Zagłębie dzisiaj rozłoży nogi przed Arką i przy naszym braku wygranej przewaga zmniejszy się do 2/3 punktów, a to oznacza już kompletny paraliż i pełne gacie ze strachu u naszych gwiazdeczek.
Jeśli by to była taka oczywista oczywistość to buki nie dawały by prezentów w postaci 2.70 na Arkę tylko co najwyżej 1.05. Jeśli jesteś taki pewny to sprzedawaj wszystko co masz i ładuj w świnie ile wlezie. Prawie potroisz swój majątek. Jednak wiemy że tego nie zrobisz bo masz pełne gacie ze strachu.

Bardzo ważny mecz, najważniejszy mecz, ten mecz jest o 6 punktów, jeśli dzisiaj nie wygramy to będzie lipa... bla bla bla... Tydzień temu to samo, dwa tygodnie temu to samo, miesiąc temu to samo, za tydzień to samo, za dwa tygodnie to samo, za trzy tygodnie to samo...
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 23.06.2020, 10:02
wystarczy przypomnieć sobie to: https://www.youtube.com/watch?v=Hoc078sNK5U
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 23.06.2020, 10:25
Z miłą chęcią chciałbym ujrzeć w dzisiejszy wieczór taki skład:

Alon Buksa
Kuba Chuca Basha Szot
Sadlok Hebert Klemenz Niepsuj
Buchalik
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 23.06.2020, 11:16
Błagam kvrwa tylko bez wymyślania koła od nowa
451, na bokach Sadlok i Niepsuj, jako młodzieżowiec na lewe skrzydlo Buksa, jak spuchnie w 60 minucie to na zmianę Holownia, oby na obronę wyniku
W środku Basha i Zukov
Jeżeli Vukan jest niesprawny to za niego Chuca
W ataku Alon
I chce widzieć walkę, doskok do przeciwnika a nie takie coś jak było przy 3 golu dla Rakowa
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 23.06.2020, 12:59
Stawianie Olka na skrzydło to strata jego potencjału. Zupełnie nieopłacalne moim zdaniem.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 23.06.2020, 17:46
Sledzie 2-1 do przerwy. Trzy punkty sa nam potrzebne jak tlen.
Ostatnio edytowane przez Blixa : 23.06.2020 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 23.06.2020, 17:54
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Sledzie 2-0 do przerwy. Trzy punkty sa nam potrzebne jak tlen.
2-1. Ale i tak: co za przypadek, nikt się tego nie spodziewał.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 23.06.2020, 18:40
Na chwilę obecną o spadek walczymy z Arką, dziś 3 punkty trzeba wyszarpać koniecznie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 23.06.2020, 19:01
agkś pokazała dzisiaj co znaczy walka na 110%. na to samo liczę dziś z naszej strony. Do boju Wisełko
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 23.06.2020, 20:24
haha przecież lubinki się podłożyły, jak już ich za bardzo cisnęli postanowili grać w 10tkę.0 presji z ich strony.
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 23.06.2020, 20:34
Kuveljić jest całkiem niezły piłkarsko, ale chyba z głową ma coś nie tak. https://weszlo.com/wp-content/upload...21.04.39-2.png
Ostatnio edytowane przez zbyszek93 : 23.06.2020 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 23.06.2020, 21:32
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
Kuveljić jest całkiem niezły piłkarsko, ale chyba z głową ma coś nie tak. https://weszlo.com/wp-content/upload...21.04.39-2.png
Kuveljic to tykająca bomba dziś za to mógl tez dostac czerwona kartke...
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 23.06.2020, 21:36
O czym wy bredzicie. Niko właśnie wybił piłkę, na screenie patrzy, gdzie ona leci. Bardziej to nieodpowiedzialnie niż zamierzone. Pamiętacie czerwoną dla Zdenka? Nogi odbiły mu się od ziemi po odbiorze. To też były 'problemy z głową'?
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 23.06.2020, 21:38
Przesadzacie, tam było zagarnięcie piłki wślizgiem i mu noga w powietrzu została, dynamika była minimalna
Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napisze ale zatęskniłem dzis za Wojtkowskim
Holownia się ogarnął w 75 minucie, wczesniej sabotował każda akcje w jakiej brał udzial
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 23.06.2020, 21:41
Na gorąco:

+ Wynik!
+ Błaszczykowski - Pan Piłkarz, boje się myśleć, które miejsce w tabeli zajmowali byśmy, gdyby nie nasz kapitan
+ Skowronek - zreflektował się, nie kombinował i dało to efekt
+ Lis - wszedł do bramki po dłuższej przerwie i dał jakość - gra na przedpolu, wznowienia gry nogą (różnica jakościowa względem Buchalika kolosalna)
+ Nie wierzę, że to piszę, ale Janicki - bardzo dobry występ

- Hołownia - biegał... I w zasadzie tyle. Bez ładu, bez składu. Zero dokładności. Nie dawał nic zespołowi. Temu Panu już dziękujemy
- niedokładność - chciałbym poznać liczbę niedokładnych podań w tym spotkaniu, było ich multum
- gra w ataku - w zasadzie nie potrafimy stworzyć sobie dogodnych okazji strzeleckich (o ile w pierwszej połowie jeszcze jakoś to wyglądało, to w drugiej połowie niemalże zero klarownych okazji)
- brak szybkiego zawodnika, nie było komu wychodzić do kontr. Brakowało zdecydowanie takiego jeźdźca bez głowy (Mąka?), który szarpnął by na skrzydle

Podsumowując. Mega ważne 3 punkty. Jeszcze 4 i mamy utrzymanie, ale mam nadzieję, że nasi włodarze już intensywnie myślą o zbliżającym się oknie transferowym.
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 23.06.2020, 21:42
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
O czym wy bredzicie. Niko właśnie wybił piłkę, na screenie patrzy, gdzie ona leci. Bardziej to nieodpowiedzialnie niż zamierzone. Pamiętacie czerwoną dla Zdenka? Nogi odbiły mu się od ziemi po odbiorze. To też były 'problemy z głową'?
Nie no, bądźmy obiektywni. Każde takie wejście wyprostowaną podniesioną nogą to jest czerwona kartka. I nieważne czy zamierzona czy niezamierzona. Fura szczęścia, że sędzia nie zauważył. Ale miło popatrzeć jak forum parchów, legii i innych klubików aż się gotuje ze złości.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 23.06.2020, 21:42
bałem się trochę Lisa w bramce.. ale miał 2-3 wyjścia pod koniec meczu.. wszyscy wiemy, że Buchal by stał w linii i nie wiadomo jakby to się skończyło.. tak powinien własnie grać bramkarz
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 23.06.2020, 21:43
Bezcenne trzy punkty.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 23.06.2020, 21:47
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
Nie no, bądźmy obiektywni. Każde takie wejście wyprostowaną podniesioną nogą to jest czerwona kartka. I nieważne czy zamierzona czy niezamierzona. Fura szczęścia, że sędzia nie zauważył. Ale miło popatrzeć jak forum parchów, legii i innych klubików aż się gotuje ze złości.
Powiedzmy, że się zgodzę, chociaż nie do końca, ale przecież nie w tym rzecz. Czy Twoim zdaniem ta sytuacja świadczy o problemach psychicznych Niko? Moim zdaniem absolutnie nie...
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:51.