
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
laptop w serwisie , więc na użyczonym sprzęcie
krótko i na temat : my : 13 miejsce 34 punkty Korona : 14 miejsce 31 punktów Arka : 15 miejsce 28 punktów ŁKS : 16 miejsce 21 punktów i z takim dorobkiem przystępujemy do ostatniego spotkania części zasadniczej górna 8-ka nam już nie grozi, gramy o jak najlepszą pozycje wyjsciowa przed "walka o spadek" do boju ! ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#2
|
|
Nie trafiliśmy z przygotowaniami i to nie ulega wątpliwości, niemniej z każdym meczem powinno to wyglądać lepiej.
Wierzę, że już w Gdyni motoryka będzie na wysokim poziomie. Ciężko przewidzieć skład, ponownie 5 w obronie Wtedy pewnie zgramy: Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Janicki, Herbert, Holownia(Sadlok)- Żukow, Vukan, Chuca(Pawlowski) - Kuba - Boguski (Turgeman, Buksa) Będzie to ustawienie 5-3-1-1, a więc tak jak graliśmy z Ŕakowem. Chciałbym Turgemana od początku,ale zobaczymy ![]() Jeśli na wahadle wyjdzie Hołownia jako mlodziezowiec to wtedy Chuca w środku, jeśli ma wahadle Sadlok, to wtedy kosztem Chuki zagra Pawłowski jako mlodziezowiec |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#3
|
|
W tym meczu trzeba dać z wątroby, nerek i trzustki. Przegrana może mieć dla nas katastrofalne skutki w walce o utrzymanie. Arka rzuci się na nas jak stado wściekłych psów, dla nich to mecz o życie. Nie zdziwię się, jeśli w tym meczu zobaczymy 2-3 czerwone kartki.
1-2 po horrorze w końcówce. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#4
|
|
Jeśli zdrowi piłkarze są nieprzygotowani do gry to jak będzie wyglądać Turgeman, który od ~pol roku piłki nie kopał na poważnie?
Szans upatruje w dwóch kwestiach 1) zajebistość Kuby 2) chvjowość Arki |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#5
|
|
Boję się ,że agkś będzie polowała na Kubę od początku meczu.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#6
|
|
Wygrana (przy porazce Korony z Amica) zamyka lige. Mistrz znany, wice-mistrz raczej tez i wszyscy spadkowicze. Mozna by bylo odwolac runde rewanzowa i miec jednak normalna przerwe przed nowym sezonem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#7
|
|
Wygraliśmy z Rakowem, teraz widzę nastrój ala jedziemy wszystkich
1-7 ! Bury graj over 7,5 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#8
|
|
O ile zagra, bo sądzę że mogę chcieć go oszczędzać. Już przed Rakowem podobno go "reanimowano".
Sądzę że tym razem zagramy 4 z tyłu. I na ławie sądzę że siadzie Hebert lub Klemenz Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Boguski, Zukov, Kuveljic, Savicevic, Hołownia - Turgeman Serce podpowiada wyszarpana wygrana. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#9
|
|
na swini zawsze ciezko, ale kazda passa naszych ch*jowych meczow tam musi sie kiedys skonczyc i licze ze wyszarpiemy wygrana nie wazne w jakim stylu
ale ze "zwycieskiego" remisu tez bede zadowolony ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#10
|
|
należy się na spokojnie nastawić na porażkę. Arka gra o życie u siebie, a my nie jesteśmy w najlepszej formie.
1 punkt będzie sukcesem w tych okolicznościach. No chyba, że nasi wejdą na wyżyny swoich umiejętności i zagrają bez takich głupich błędów jak w ostatnich trzech meczach. Co raczej zalicza się do S-F |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#11
|
Pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić w tym meczu to nie dać sobie wj..ać bramki na samym początku, dla arki to prawdopodobnie ostatnia okazja żeby złapać kontakt z powietrzem.Rzucą się na nas od pierwszego gwizdka bo to jest naszą słabośćią. + dla nas to łatwość przeczytania rywala na to spotkanie, mniejsza presja (chyba że się amika w kielcach podołży) - słabo ostatnio idzie nam w gdyni, ale też śledzie nie grają super u siebie 4-6-4 Remis w Gdyni będzie korzystnym wynikiem który być może zwiększy nasz dystans do strefy o 5pkt. jak dobrze kojarzę o pozycji końcowej decyduje lepsze miejsce w rundzie zasadniczej także to też dla na na + ![]()
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 13.06.2020 o godz. 12:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#12
|
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#13
|
|
W teorii nas przegrana nie spycha do strefy spadkowej, natomiast Arka w przypadku przegranej do bezpiecznego miejsca traci 9 punktów, co oznacza praktycznie koniec szans na utrzymanie.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#14
|
|
Co nas obchodzi o co gra Arka mam to w dupie , moze oddajmy mecz bo Arka punktów potrzebuje ...
Wisła gra o życie,o byt i przetrwanie i tylko to powinno nas interesować/bo czytam i az niewierze oni maja tam grac nas 200% ,a po 90 mintach maja sie pozygac z wysiłku,to jest ich obowiazek bo reprezentuja 13 krotnego Mistrza Polski.Koniec kropka.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.06.2020 o godz. 19:14.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#15
|
|
Obawiam się, że ostatni piłkarze w składzie, którzy czują tę presję, to Błaszczykowski, który biega za darmo i Boguski, który biega najwięcej.
Od wszystkich pozostałych oczekiwałbym jednak, żeby jako profesjonalni piłkarze z zaangażowaniem włączyli się w walkę o utrzymanie. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#16
|
|
Od powrotu Arki do ekstraklasy notowaliśmy tam wyniki: 0-3, 1-3, 1-4 i 1-3. Nie jest to łatwy teren, a biorąc pod uwagę nasze problemy z przygotowaniem fizycznym remis będzie trzeba traktować jako sukces. Chociaż po cichu liczę, że jak przetrzymamy początkowy napór Arki, to w drugiej połowie wyraźnie się otworzą i skarcimy ich kontrami.
Nie wiem czy przyglądaliście się jak będzie wyglądał potencjalny terminarz w grupie spadkowej. Wiemy już na pewno, że pierwsze 3 mecze zagramy z mocniejszymi drużynami w tej grupie. W dopiero w ostatnich 4 kolejkach gramy z Arką, Koroną i ŁKSem. Jak dzisiaj przegramy i słabo zapunktujemy z tymi mocniejszymi, to możemy do bezpośrednich starć przystępować będąc w strefie spadkowej.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#17
|
|
Ja tam Arki bym się nie obawiał - nawet jak historycznie dziś przejebiemy. Bardziej bym patrzył na scyzorów, którzy wyglądaja dobrze i z amikarzami mogą nawet zrobić niespodziankę. A wtedy będzie nerwowo.
Moim zdaniem finalnie to skończy się naszym i scyzorów remisem i nie zmieni się nic ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#18
|
Dzisiaj jak wygramy a Korona nie, to będzie pięknie i w miarę komfortowo, ale przeczucie mi mówi że maks remis. Chociaż ile można dostawać od jakieś śmierdzacej Arki w Gdyni.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#19
|
|
Dobry mecz w naszym wykonaniu.
Najwyraźniej pierwsze trzy gry potraktowaliśmy jako jednostki treningowe. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#20
|
|
Przegraliśmy ten mecz 0:0, no ale jak się wychodzi z Boguskim i Tuptą, no to czego się spodziewać...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#21
|
|
Turgeman pokazał co to znaczy napastnik.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#22
|
|
Brawo za walkę!! Kondycyjnie też dali radę. Taką Wisłę chciałbym oglądać w każdym meczu... . Przed meczem brałem remis w ciemno, teraz czuje duży niedosyt. Jak na kolejny mecz bez napastnika, było dobrze.
Dzięki za walkę, Wisełko dzięki za walkę |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#23
|
|
Remis ? serio kurde? można było syczorom odjechać na 7pkt....
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#24
|
|
To jest niepojęte jak można od początku dac zagrać Tupcie i Boguskiemu trzymając na ławce Chuce oraz Alona. Mecz był spokojnie do wygrania i widać było że stwarzalismy sobie sytuacje jak na boisku pojawiła się ta dwójka. Na plus Nikola oraz Hołownia na minus zdecydowanie Vukan dziś mu nie szło a występ Bogusia i Tupty przemilcze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#25
|
|
Fajny był początek i fajne było ostatnie 10 minut. Jakieś 70-75 minut było do d...y
Zdobyliśmy punkt, statystycznie potrzeba jeszcze 7 do utrzymania się ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#26
|
|
Mecz pod kontrolą, brakuje mi więcej strzałow na bramkę. Czasami mialem wrażenie ze chcą na sile podejść jak najbliżej bramkarza. I te ataki nabrały tempa dopiero w końcówce. Widać ile daje nam napastnik Turgeman, który zagrał parenaście minut i oddał 2 strzały kiedy to Tupta nie wiedział jak opanować pilke. Kuveljic znany jest z uderzenia. Dzisiaj był blisko.
Denerwuje mnie Zhukov. Cały czas gra na mine, mało brakowało a nie jedno podanie do obrońcy mogło być przejęte Szkoda straty 2 pkt bo można było odskoczyć Koronie. Teraz jeden mecz przegrany i już mamy ciepło. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#27
|
|
Alon chyba po prostu nie był gotowy na grę od początku.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline |
#28
|
|
Gość nie grał 4 miesiące, oczywiste, że najpierw dostanie maks 30 minut.
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#29
|
|
Boguski... Tyle lat parodiuje, jest piłkarskim sabotażystą. Ma 36 lat i dalej gra... Udaje, że gra...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#30
|
|
na + że mamy 1pkt więcej nad strefą spadkową
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|