The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.06.2020, 21:59. [XXX kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków, 14 czerwca, godzina 18:00
laptop w serwisie , więc na użyczonym sprzęcie
krótko i na temat :


my : 13 miejsce 34 punkty
Korona : 14 miejsce 31 punktów
Arka : 15 miejsce 28 punktów
ŁKS : 16 miejsce 21 punktów

i z takim dorobkiem przystępujemy do ostatniego spotkania części zasadniczej

górna 8-ka nam już nie grozi, gramy o jak najlepszą pozycje wyjsciowa przed "walka o spadek"

do boju !
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.06.2020, 23:18
Nie trafiliśmy z przygotowaniami i to nie ulega wątpliwości, niemniej z każdym meczem powinno to wyglądać lepiej.
Wierzę, że już w Gdyni motoryka będzie na wysokim poziomie.
Ciężko przewidzieć skład, ponownie 5 w obronie
Wtedy pewnie zgramy:
Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Janicki, Herbert, Holownia(Sadlok)- Żukow, Vukan, Chuca(Pawlowski) - Kuba - Boguski (Turgeman, Buksa)
Będzie to ustawienie 5-3-1-1, a więc tak jak graliśmy z Ŕakowem. Chciałbym Turgemana od początku,ale zobaczymy
Jeśli na wahadle wyjdzie Hołownia jako mlodziezowiec to wtedy Chuca w środku, jeśli ma wahadle Sadlok, to wtedy kosztem Chuki zagra Pawłowski jako mlodziezowiec
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 12.06.2020, 23:23
W tym meczu trzeba dać z wątroby, nerek i trzustki. Przegrana może mieć dla nas katastrofalne skutki w walce o utrzymanie. Arka rzuci się na nas jak stado wściekłych psów, dla nich to mecz o życie. Nie zdziwię się, jeśli w tym meczu zobaczymy 2-3 czerwone kartki.

1-2 po horrorze w końcówce.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.06.2020, 07:09
Jeśli zdrowi piłkarze są nieprzygotowani do gry to jak będzie wyglądać Turgeman, który od ~pol roku piłki nie kopał na poważnie?
Szans upatruje w dwóch kwestiach
1) zajebistość Kuby
2) chvjowość Arki
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 13.06.2020, 08:58
Boję się ,że agkś będzie polowała na Kubę od początku meczu.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 13.06.2020, 10:12
Wygrana (przy porazce Korony z Amica) zamyka lige. Mistrz znany, wice-mistrz raczej tez i wszyscy spadkowicze. Mozna by bylo odwolac runde rewanzowa i miec jednak normalna przerwe przed nowym sezonem.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 13.06.2020, 10:36
Wygraliśmy z Rakowem, teraz widzę nastrój ala jedziemy wszystkich

1-7 ! Bury graj over 7,5
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.06.2020, 10:42
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Boję się ,że agkś będzie polowała na Kubę od początku meczu.
O ile zagra, bo sądzę że mogę chcieć go oszczędzać. Już przed Rakowem podobno go "reanimowano".

Sądzę że tym razem zagramy 4 z tyłu. I na ławie sądzę że siadzie Hebert lub Klemenz

Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Boguski, Zukov, Kuveljic, Savicevic, Hołownia - Turgeman

Serce podpowiada wyszarpana wygrana.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 13.06.2020, 11:06
na swini zawsze ciezko, ale kazda passa naszych ch*jowych meczow tam musi sie kiedys skonczyc i licze ze wyszarpiemy wygrana nie wazne w jakim stylu

ale ze "zwycieskiego" remisu tez bede zadowolony
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 13.06.2020, 11:24
należy się na spokojnie nastawić na porażkę. Arka gra o życie u siebie, a my nie jesteśmy w najlepszej formie.
1 punkt będzie sukcesem w tych okolicznościach.
No chyba, że nasi wejdą na wyżyny swoich umiejętności i zagrają bez takich głupich błędów jak w ostatnich trzech meczach. Co raczej zalicza się do S-F
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.06.2020, 12:20
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
laptop w serwisie , więc na użyczonym sprzęcie
krótko i na temat :


my : 13 miejsce 34 punkty
Korona : 14 miejsce 31 punktów
Arka : 15 miejsce 28 punktów
ŁKS : 16 miejsce 21 punktów

i z takim dorobkiem przystępujemy do ostatniego spotkania części zasadniczej

górna 8-ka nam już nie grozi, gramy o jak najlepszą pozycje wyjsciowa przed "walka o spadek"

do boju !
chyba maja 30pkt

Pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić w tym meczu to nie dać sobie wj..ać bramki na samym początku, dla arki to prawdopodobnie ostatnia okazja żeby złapać kontakt z powietrzem.Rzucą się na nas od pierwszego gwizdka bo to jest naszą słabośćią.
+ dla nas to łatwość przeczytania rywala na to spotkanie, mniejsza presja (chyba że się amika w kielcach podołży)
- słabo ostatnio idzie nam w gdyni, ale też śledzie nie grają super u siebie 4-6-4

Remis w Gdyni będzie korzystnym wynikiem który być może zwiększy nasz dystans do strefy o 5pkt.
jak dobrze kojarzę o pozycji końcowej decyduje lepsze miejsce w rundzie zasadniczej także to też dla na na +
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 13.06.2020 o godz. 12:50.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 13.06.2020, 13:43
FraMat napisał(a):Wyświetl post
należy się na spokojnie nastawić na porażkę. Arka gra o życie u siebie, a my nie jesteśmy w najlepszej formie.
1 punkt będzie sukcesem w tych okolicznościach.
No chyba, że nasi wejdą na wyżyny swoich umiejętności i zagrają bez takich głupich błędów jak w ostatnich trzech meczach. Co raczej zalicza się do S-F
A to my nie gramy o życie?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 13.06.2020, 15:01
czaro napisał(a):Wyświetl post
A to my nie gramy o życie?
W teorii nas przegrana nie spycha do strefy spadkowej, natomiast Arka w przypadku przegranej do bezpiecznego miejsca traci 9 punktów, co oznacza praktycznie koniec szans na utrzymanie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 13.06.2020, 19:08
Co nas obchodzi o co gra Arka mam to w dupie , moze oddajmy mecz bo Arka punktów potrzebuje ...
Wisła gra o życie,o byt i przetrwanie i tylko to powinno nas interesować/bo czytam i az niewierze

oni maja tam grac nas 200% ,a po 90 mintach maja sie pozygac z wysiłku,to jest ich obowiazek bo reprezentuja 13 krotnego Mistrza Polski.Koniec kropka.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.06.2020 o godz. 19:14.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 13.06.2020, 19:47
Obawiam się, że ostatni piłkarze w składzie, którzy czują tę presję, to Błaszczykowski, który biega za darmo i Boguski, który biega najwięcej.

Od wszystkich pozostałych oczekiwałbym jednak, żeby jako profesjonalni piłkarze z zaangażowaniem włączyli się w walkę o utrzymanie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 14.06.2020, 10:56
Od powrotu Arki do ekstraklasy notowaliśmy tam wyniki: 0-3, 1-3, 1-4 i 1-3. Nie jest to łatwy teren, a biorąc pod uwagę nasze problemy z przygotowaniem fizycznym remis będzie trzeba traktować jako sukces. Chociaż po cichu liczę, że jak przetrzymamy początkowy napór Arki, to w drugiej połowie wyraźnie się otworzą i skarcimy ich kontrami.

Nie wiem czy przyglądaliście się jak będzie wyglądał potencjalny terminarz w grupie spadkowej. Wiemy już na pewno, że pierwsze 3 mecze zagramy z mocniejszymi drużynami w tej grupie. W dopiero w ostatnich 4 kolejkach gramy z Arką, Koroną i ŁKSem. Jak dzisiaj przegramy i słabo zapunktujemy z tymi mocniejszymi, to możemy do bezpośrednich starć przystępować będąc w strefie spadkowej..
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 14.06.2020, 11:18
Ja tam Arki bym się nie obawiał - nawet jak historycznie dziś przejebiemy. Bardziej bym patrzył na scyzorów, którzy wyglądaja dobrze i z amikarzami mogą nawet zrobić niespodziankę. A wtedy będzie nerwowo.

Moim zdaniem finalnie to skończy się naszym i scyzorów remisem i nie zmieni się nic
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 14.06.2020, 12:31
kbr napisał(a):Wyświetl post

Nie wiem czy przyglądaliście się jak będzie wyglądał potencjalny terminarz w grupie spadkowej. Wiemy już na pewno, że pierwsze 3 mecze zagramy z mocniejszymi drużynami w tej grupie. W dopiero w ostatnich 4 kolejkach gramy z Arką, Koroną i ŁKSem. Jak dzisiaj przegramy i słabo zapunktujemy z tymi mocniejszymi, to możemy do bezpośrednich starć przystępować będąc w strefie spadkowej..
Nie widzę większej różnicy w potencjale zespołów Rakowa, Górnika, Zagłębia czy Arki Korony i Wisły Płock. Może tylko ŁKS odstaje a reszta to w miarę wszystko podobne więc bym nie mówił że ci mocniejsi a ci słabsi. Jak zagramy słabo to nas pyknie nawet ŁKS, a jak będziemy grać jak sprzed wirusa to będziemy punktować czy to będzie Arka, Płock czy Zagłębie.

Dzisiaj jak wygramy a Korona nie, to będzie pięknie i w miarę komfortowo, ale przeczucie mi mówi że maks remis. Chociaż ile można dostawać od jakieś śmierdzacej Arki w Gdyni....
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 14.06.2020, 19:01
Dobry mecz w naszym wykonaniu.

Najwyraźniej pierwsze trzy gry potraktowaliśmy jako jednostki treningowe.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 14.06.2020, 19:01
Przegraliśmy ten mecz 0:0, no ale jak się wychodzi z Boguskim i Tuptą, no to czego się spodziewać...
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 14.06.2020, 19:04
Turgeman pokazał co to znaczy napastnik.
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 14.06.2020, 19:04
Brawo za walkę!! Kondycyjnie też dali radę. Taką Wisłę chciałbym oglądać w każdym meczu... . Przed meczem brałem remis w ciemno, teraz czuje duży niedosyt. Jak na kolejny mecz bez napastnika, było dobrze.



Dzięki za walkę, Wisełko dzięki za walkę
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 14.06.2020, 19:05
Remis ? serio kurde? można było syczorom odjechać na 7pkt....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 14.06.2020, 19:07
To jest niepojęte jak można od początku dac zagrać Tupcie i Boguskiemu trzymając na ławce Chuce oraz Alona. Mecz był spokojnie do wygrania i widać było że stwarzalismy sobie sytuacje jak na boisku pojawiła się ta dwójka. Na plus Nikola oraz Hołownia na minus zdecydowanie Vukan dziś mu nie szło a występ Bogusia i Tupty przemilcze
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 14.06.2020, 19:08
Fajny był początek i fajne było ostatnie 10 minut. Jakieś 70-75 minut było do d...y

Zdobyliśmy punkt, statystycznie potrzeba jeszcze 7 do utrzymania się
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 14.06.2020, 19:10
Mecz pod kontrolą, brakuje mi więcej strzałow na bramkę. Czasami mialem wrażenie ze chcą na sile podejść jak najbliżej bramkarza. I te ataki nabrały tempa dopiero w końcówce. Widać ile daje nam napastnik Turgeman, który zagrał parenaście minut i oddał 2 strzały kiedy to Tupta nie wiedział jak opanować pilke. Kuveljic znany jest z uderzenia. Dzisiaj był blisko.
Denerwuje mnie Zhukov. Cały czas gra na mine, mało brakowało a nie jedno podanie do obrońcy mogło być przejęte

Szkoda straty 2 pkt bo można było odskoczyć Koronie. Teraz jeden mecz przegrany i już mamy ciepło.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 14.06.2020, 19:17
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
To jest niepojęte jak można od początku dac zagrać Tupcie i Boguskiemu trzymając na ławce Chuce oraz Alona.
Alon chyba po prostu nie był gotowy na grę od początku.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 14.06.2020, 19:19
Gość nie grał 4 miesiące, oczywiste, że najpierw dostanie maks 30 minut.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 14.06.2020, 19:21
Boguski... Tyle lat parodiuje, jest piłkarskim sabotażystą. Ma 36 lat i dalej gra... Udaje, że gra...
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 14.06.2020, 19:23
na + że mamy 1pkt więcej nad strefą spadkową
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:44.