
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#31
|
|
Akurat tyle zostało zebrane przez ostatnią dobe.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#32
|
|
bo jedna osoba wykupiła ok 50 tys zł
dzisiaj nawet połowy nie uzbieramy niestety |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#33
|
Niemniej jednak spodziewam się że w obliczu kryzysu gospodarczego ciężko będzie uzbierać max kwotę.. pewnie ruszy mocno w ostatnich dniach akcji. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Moim zdaniem uzbieranie 2 mln zł w obecnym czasie to będzie świetny wynik.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#35
|
|
pytanie zasadnicze bo jestem słabo zorientowany. Zbiera się kasę do końca emisji tak? później wysyłka akcji tak?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice
Offline |
#36
|
|
Może ktoś bardziej zorientowany będzie wiedział
Jeżeli jest limit zebrania 4 mln zł w ciągu roku to jeśli uda się sprzedać akcje za 2 mln to możemy zrobić 2 turę na przykład we wrześniu? Czy jak się nie uda teraz to następna emisja może być dopiero znowu na wiosnę? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#37
|
|
Wysyłka akcji nie może być wcześniej, niż sąd zarejestruje podwyższenie kapitału zakładowego. Czyli to potrwa jeszcze sporo czasu od zakończenia zbiórki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#38
|
|
Chciałbym zakupić pewną ilość akcji.
Pytanko: czy sam fakt nabycia rozliczam w przyszłym roku w zeznaniu podatkowym za rok 2020 ( osoba fizyczna nie prowadzaca dzialaności), czy dopiero w następnym roku po roku w którym sprzedałbym akcje |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#39
|
|
nic nie rozliczasz
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#40
|
|
W następnym roku po roku, w którym odpłatnie zbędziesz akcje, wypełniając PIT-38.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#41
|
|
https://wislakrakow.com/trwa-sprzeda...ych-na-koncie/
Jak tak będziemy promować wydarzenie, to nikt nic nie kupi... Nie akcjewislY.pl tylko akcjewislA.pl |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#42
|
|
Emisja przedłużona o 2 miesiące. Mamy ponad 2 bańki, patrząc na sytuację makroekonomiczną naprawdę jest nieźle.
![]()
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#43
|
|
Ostatni dzień na zakup akcji: https://akcjewisla.pl/
Ostatnio edytowane przez Cycu : 12.06.2020 o godz. 08:54.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|