
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 02.2020
Offline |
#121
|
|
Też jestem za tym by mieć chłodną głowę i nie myśleć o górnej 8. Przed nami mecz z Koroną i tylko on się liczy. Do utrzymania potrzebujemy 43 punkty na razie mamy 23.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#122
|
O ile gramy lepiej niż Korona (bo po prawdzie gorzej się nie da), to skuteczność mamy taką sobie i słabo widzę serię zwycięstw która wywinduje nas do 8-mki. Spokojne utrzymanie powinniśmy wywalczyć samą grą obronną i mocnym środkiem pola, ale mamy zbyt duże straty na cokolwiek więcej. Trzeba też oddać że trzy z czterech drużyn z którymi wygraliśmy jest aktualnie beznadziejna. Na nasze szczęście Korona i WP też są żenujące (co nie znaczy że z nimi wygramy), ale potem zaczynają się schody. Nie ma żadnych podstaw żeby teraz pisać o ósemce.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.02.2020 o godz. 18:17.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#123
|
Własnie zastanawiam sie czemu u nas albo jest cudownie i idziemy na LM a zaraz po 3 porazkach pisze sie ze spadamy z Ligi. naprawde takie wypociny nie przystoją ,bo jak sie popatrzy na forum to takie wachania humorów sa tutaj nagminne. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#124
|
|
Bo byle wygrana zbliża natychmiast do pierwszej ósemki, tak jak byle przegrana do strefy spadkowej? Taka liga, gdzie nic właściwie nie jest niemożliwe. Większość ludzi jest z natury niecierpliwa, sam już widzę Wisłę w górnej ósemce, po dajmy na to przegranej z Koroną znów będzie strach.
Ale nigdy nie będę jebał Stolarczyka czy piłkarzy jak niektórzy tutaj, to trzeba napiętnować, a nie zwykłe kibicowskie emocje. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#125
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#126
|
|
Stolarczyk za to nie potrafił ogarnąć SFG, taktyki i przygotowania kondycyjnego. przecież my poprzednią rundę przegraliśmy właśnie przez beznadziejne krycie przy SFG i brak kondycji, to był dramat. o pomyśle na grę ciężko wspominać, jak każdy widział jak to wyglądało...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#127
|
|
a pamiętasz że od czasu pierwszej porażki z niechlubnej serii (derby) prawie połowa składu miała kontuzję a na ławce nie było wesoło?
skończcie już z tym Stolarczykiem bo raz był noszony na rękach potem j..y, to samo będzie z obecnym (zresztą jak z każdym) kwestia sytuacji kadrowej, dobrej chemii z zespołem która po czasie się zawsze wypala i trzeba innego bodźca.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 20.02.2020 o godz. 07:45.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#128
|
|
Tak, tak. Taktyka zbedna, przygotowanie fizyczne zbedne, stale fragmenty gry zbedne, nie klepanie przez pol meczu miedzy srodkowymi obroncami zbedne. Tylko kadra sie liczy i chemia w zespole...
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#129
|
Wszystko co wymieniłeś się liczy, można to s.......ić nawet mając dobrych piłkarzy. Natomiast na odwrót kiedy tych piłkarzy nie masz to taktykę możesz sobie włożyć w dupę co najwyżej, bo co byś nie wymyślił to słabi piłkarze tego nie zrobią. Kubica jest świetnym kierowcą, udowodnił to nie raz a mimo to w zjebanym Williamsie praktycznie co wyścig dojeżdżał ostatni. Hmmm... ciekawe czemu... ![]() Dawać już wątek z Koronawirusem |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#130
|
|
Jak Ty tam widziales kunszt taktyczny Stolarczyka to nie mamy nawet o czym gadac.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#131
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#132
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#133
|
|
Nie mam zielonego pojecia!!! Dlatego nasza gra wyglada inaczej za Skowronka, Stolarczyka, inaczej graja druzyny Kloppa, inaczej Ancelottiego, a jeszcze inaczej Smudy, Simeone czy Mourinho.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#134
|
|
czyli jakby Stolar prowadził Liverpool to by dostawał nawet od Arki, koniec dyskusji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#135
|
"Coz, mamy slabych pilkarzy, wiecej z nich raczej wycisnac sie nie da. Obysmy lepiej punktowali w kolejnych meczach, bo sama dobra gra, do tego tracac punkty w tak frajerski sposob, moze nie wystarczyc. Tj. utrzymac sie utrzymamy, ale o gorna osemke moze byc ciezko" Twój komentarz po meczu z Wisłą Płock (początki Stolarczyka kiedy Wisła grała imponująco, ale przytrafił się bardzo pechowy remis z Płockiem) Czyli wtedy (z Ondraskiem Imazem Kostalem Kolarem itp) był słaby skład i nic się z niego wyciągnąć nie dało? Za to później miał zajebisty: w pierwszym składzie musiały grać takie gwiazdy jak (Zdybowicz, Grabowski, Boguski itp) Tutaj już według Ciebie z tych zawodników należało wyciągnąć dużo więcej Zadziwiające jak ludzie potrafią mieć krótką pamięć...
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 09:39.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#136
|
|
Możecie mi wytłumaczyć czemu oceniacie Stolarczyka tylko na podstawie przegranych spotkań? To że się pewien format współpracy wyczerpał nie znaczy wcale że można całkowicie źle oceniać jego prace w Wisle.
Co więcej, wielu, w tym ja długo życzyło Stolarczykowi by byl trenerem Wisly na lata. A że problemy go w końcu przerosly? A to jego pierwszego w historii futbolu? Pojazd po Stolarczyku jest niesamowity i naprawdę się zastanawiam czym on sobie zasłużył? Chyba tym że chciał brać odpowiedzialność za zespół i nie poddawać się po serii porażek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#137
|
Podejrzewam że żaden z trenerów nie będzie miał już tak złych warunków do pracy w przyszłości jak Stolarczyk. Niepewność istnienia klubu, brak pieniędzy, odejście połowy jakościowych piłkarzy, plus kontuzje tych co zostali...
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 09:59.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline |
#138
|
Naprawdę bronicie Stolarczyka za rundę jesienną tego sezonu?Zapomnijcie na moment że sprawdził się jako mentor w poprzednim sezonie - tego nikt mu nie odbiera - obejrzycie mecze z serii porażek zaczynając od meczu z Amicą a kończąc na Arce i z czystym sumieniem napiszcie - te porażki to nie wina trenera... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#139
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#140
|
Chwila chwila... Ondrasek Imaz Kolar Kostal Kort Arsenic zdrowy Kuba, zdrowy Basha to dla Ciebie to samo co: Zdybowicz, Drzazga, Boguski, Grabowski, kontuzjowany Kuba kontuzjowany Basha? I przecież z tych pierwszych słabych piłkarzy (o Stolarczyku nie pisałeś że słaby więc teraz nie twierdź że taki pisałeś) nie dało się nic więcej wycisnąć według Ciebie więc dlaczego teraz piszesz że jednak się dało wycisnąć? Teraz piszesz w cudzysłowiu imponująca gra, a wtedy już taki szyderczy nie byłeś i pisałeś że gra jest dobra
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 10:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas
Offline |
#141
|
|
Przypominam że to temat meczowy, dyskusja o Stolarze powinna się toczyć w odpowiednim miejscu.
Ludziska cieszcie się że idziemy w górę tabeli zamiast drapać stare strupy, gadanie co by było gdyby, nie ma sensu, ważne jest to co teraz się dzieje i mecz z Koroną. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline |
#142
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#143
|
O Stolarczyku nie pisalem, bo jak przed chwila napisalem w poprzednim poscie, bylbym glupi jakbym ocenial jego prace po dwoch czy trzech meczach. Teraz moge, bo widzialem wiecej meczow pod jego wodza. Dlatego teraz pisze, ze dalo sie wycisnac wiecej. O dobrej grze pisalem odnosnie meczu z Plockiem, widocznie zagralismy wtedy moim zdaniem dobry mecz. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#144
|
Wtedy pisałeś że skład jest słaby (Jesień 2018, początki Stolarczyka, Imaz, Ondrasek, Kostal, Kort, Kolar, Arsenic) i nie da się z niego więcej wycisnąć. Jeśli ze słabym składem ktoś osiąga 8,9 miejsce to chyba nie jest tak źle nieprawdaż? Jeśli wtedy był według Ciebie słaby skład to czego ty oczekiwałeś po kadrze jaką miał Stolarczyk jesienią 2019?
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 11:17.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#145
|
|
Oczekiwalem tego co z tym samym skladem zrobil Skowronek juz jesienia, zaraz po przejeciu Wisly
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#146
|
A po drugie to Skowronek jak przyszedł to po przerwie na reprezentację miał wszystkich graczy do dyspozycji a nie jak Stolarczyk 1/3 kadry z kontuzjami w tym przede wszystkim Kubę i Bashę, więc wpis że to był ten sam skład dosyć mocno nietrafiony.
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 11:50.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#147
|
|
Dobra nie chce mi sie przekomarzac. Gramy identycznie jak za Stolarczyka ino pilkarze lepsi. Basta, koniec, finito. Az dziw, ze go zwolniono.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#148
|
Piszesz że oczekiwałeś od Stolarczyka to co zrobił Skowronek jak przyszedł z tą samą kadrą. Ok, tylko porównuj ten sam zespół a nie ten co miał do dyspozycji Stolarczyk między 8-15 kolejką. Ten sezon przed okienkiem: Skowronek przy kadrze bez kontuzji 6/12 pkt Stolarczyk przy kadrze bez kontuzji (do 7 kolejki kiedy był jeszcze chociażby Kuba): 10/21 pkt Zwalniano i Kasperczaka i Skorżę i Petrescu, za czasów gdzie piłkarzy mieliśmy top w lidzę. Rozumiem że oni też byli chujowymi trenerami?
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 12:14.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#149
|
|
Tak, nie wiem co mam pisac. Pokonales mnie wszystkimi argumentami, jestes super, wiesz wszystko, daj mi spokoj i nie odpisuj.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#150
|
|
No i ciesze się że się rozumiemy. Mam tylko nadzieję że następnym razem kilka razy się zastanowisz zanim palniesz kolejną głupotę
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|