
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#1
|
|
Chłopaki dajcie sobie spokój. Nie widzicie, że obrońcy 07 maja ból dupy bo im ulubionego wf-iste zwolnili. Ja to bym polecił jakaś maść, albo melisę albo to i to
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#2
|
|
Ktoś, kto pisze 07, niezależne od tego czy Stolarczyk jest wuefistą czy nie, powinien za to zażyć nie tyle melissę, co przeprowadzić się na Kałuży.
I nie: nikt nie płacze dlatego, że Stolarczyka zwolniono. Płaczemy raczej nad nowoczesnymi kibicami, którzy mają ubaw z wyśmiewania się z kogoś, kto oddał Wiśle swoje serce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#3
|
|
Chłopaki dajcie sobie spokój. Nie widzicie że obrażający naszych zasłużonych byłych pracowników to zwykle Żydki z drugiej strony błon którzy mają z tego pożywke? Ja to bym polecił im ubranie koszulki w pasy i wypierdalanie na hokeja albo do Izraela albo to i to
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#4
|
|
O ho ho. Te wysyłanie do kauflandu do coś mi przypomina. Jakieś półtora roku temu tez byli spece którzy wysyłali na druga stronę błon bo niektórzy mieli czelność pisać na temat Marzenki. Która jak wiadomo miała Wiśle w takim jednym organie, No napewno nie było to serce.
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 27.12.2019 o godz. 21:42.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno
Offline |
#5
|
|
No cóż, lepiej być specem obrażającym i ubliżającym facetowi, który z Wisłą ugrał 3 mistrzostwa na boisku i rzeźbił w gównie przez 1,5 roku z różnym skutkiem. Praca za darmo, trzymanie szatni w ryzach i nie wysypanie się w piz... na wielu, wielu możliwych zakrętach, to tam kij. Grunt to wysoka porażka z Legią. Współczuję kompleksów i mentalności z drugiej, gorszej strony. A Ty Ogryzek jak coś komuś zarzucasz to racz to robić zgodnie z przywoływaną przez Ciebie argumentacją. Chyba, że Ci jej brak, lub brak Ci czegoś innego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
Panowie, większość z Was schodzi w tej dyskusji poniżej poziomu jaki przystoi kibicom Wisły. Takie prostackie obrażanie się ...
Stolarczykowi należy się szacunek za lata gry u nas oraz za to co potrafił zrobić z drużyną rok temu. Wtedy pokazał że jest Wiślakiem i ostatnie niepowodzenia tego nie wymażą. Inna sprawa, że może być poddawany MERYTORYCZNEJ ocenie jak każdy trener. A że merytorycznie można mu wiele błędów wytknąć to bolesny fakt. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#7
|
|
Jak przy stołach w swięta dyskusja z rodziną była tak samo gorąca jak tutaj, to musieliście mieć zajebiste święta
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
|
To, co się tutaj odstawia w kontekście Stolarczyka wymaga jakiegoś komentarza - i chyba interwencji moderatora.
Stolarczyk w ostatnim czasie nie podołał, musiał odejść - wydaje mi się, że zwolnienie go to był dobry ruch. Jednak takie wyrażenia jak "07", nazywanie go człowiekiem bez honoru jest po prostu nie na miejscu. Przypominam Wam, że ten człowiek jako piłkarz i jako trener zostawił serce na boisku i zasługuje na szacunek. Być może popełnił błąd wierząc, że uda mu się przełamać tą serię porażek - ale to nie uzasadnia lżenia go. Pójdźcie po rozum do głowy. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#9
|
|
Brożek - Carlitos
Ondrasek - Zdybowicz Mak - Imaz Pawłowski - Llonh Janicki - Arsenic Klemenz - Gonzalez Wasilewski - Velez Burliga/niepsuj - Bartkowski Raindog chyba połknął ten saksofon z avatara i mu odj ebalo do reszty Starałem się z tymi judaszami (tak judaszami bo to na ich stadionie słyszymy pociski na Kubę, Brożka i innych naszych pracowników), ale się nie da. Na naszym stadionie nikt nie zaintonuje Stolarczyk .... ci na imię. Na judovii a i owszem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#10
|
|
Oczywiście, że to jest obrażanie. To szyderstwo z trenera, a wcześniej piłkarza, wiślaka, który zostawił tu sporo serca.
Nie chcę prowadzić debaty: legenda czy nie legenda. Co to w ogóle znaczy? Mógłby, gdyby co? Czyli jednak zasłużył się? Odniosłeś się do dwóch newsów. Ja jednak myślę, że gdyby Stolarczyk zostawił wtedy Wisłę, poradziłby sobie. Wisła bez niego nie. Nikt nie neguje słabej gry tej jesieni. Ale Stolarczyka nie ma już w Wiśle, więc czemu służy ten wylew hejtu? Zwłaszcza po Tobie się tego nie spodziewałem. Dla mnie facet zapisał się w historii Wisły. Niezależnie od kompetencji jako trener-taktyk, sprawdził się jako trener-lider w najtrudniejszym momencie ostatnich dekad. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#11
|
|
Podpisuję się obiema rencyma.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#12
|
|
To raczej oczywiste, że Stolarczyk zasłużył na szacunek. Za jakiś czas będą się wstydzić za swoje słowa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.12.2019 o godz. 17:35.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#13
|
- Tak, pierwszy. Nie chciałem wcześniej rozmawiać, bo uważam, że przy tego typu rozstaniach - bardzo emocjonalnych - nie ma sensu od razu jeszcze bardziej rozdrapywać pewnych spraw. Odmawiałem wywiadów, bo chciałem trochę przeczekać, odetchnąć, spojrzeć na wszystko z dystansu. Zresztą tak umówiliśmy się też z władzami klubu, że nie będziemy tego przez pewien czas komentować. Okres pracy w Wiśle był dla mnie bardzo energetyczny, wyczerpujący. I choć wiedziałem, że kiedyś musi się skończyć, to jednak moment zwolnienia był dla mnie trudny. Przez całe półtora roku w Wiśle zdecydowanie najtrudniejszy. I to mimo że dostałem ogrom wsparcia. Od kibiców, od władz klubu, no i przede wszystkim od piłkarzy, którzy jak tylko dowiedzieli się o moim zwolnieniu, zasypali mnie wiadomościami. A potem zaprosili na kolację, by mi podziękować za wspólną pracę. Przyszła na nią cała drużyna. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałem. Bardzo miły gest. Jeden z tych momentów, który zostanie ze mną na zawsze, do końca życia. Ma pan poczucie, że pomógł wygrać Wiśle jedną z najtrudniejszych wojen w jej historii? - Ja? Nie, dlaczego? Na Twitterze przypisał to panu Jarosław Królewski. - Bardzo miło z jego strony, ale prawda jest taka, że to pan Królewski, pan Jażdżyński i Kuba sprawili, że Wisła tę wojnę wygrała. To były kluczowe postaci w ratowaniu klubu. Ja dołożyłem, jak wielu innych, swoją cegiełkę. I też jestem z tego dumny, bo przez półtora roku poświęciłem się Wiśle bezgranicznie. Była dla mnie czymś więcej niż tylko klubem, dlatego to rozstanie z nią było dla mnie trudne. Coś się kończy, coś się zaczyna, już daj spokój chłopie - ktoś powie. I pewnie ma rację. Tylko że dla mnie ta przeszłość wciąż jest żywa, jeszcze niezasklepiona. Mogę jednak z czystym sumieniem przyznać, że przez to półtora roku chciałem dla Wisły jak najlepiej, dawałem z siebie wszystko. Moim głównym zadaniem było wprowadzenie - przy udziale doświadczonych graczy - młodych zawodników na wyższy poziom. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#14
|
|
Ja 07 oceniam przez pryzmat pracy na stanowisku trenera. A trenerem był hujowym,
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 29.12.2019 o godz. 22:13.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|