
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#91
|
|
Mam też wrażenie, że szukał tego wolnego rogu, bo dwóch obrońców Lechii jechało już wślizgiem by zablokować strzał.
Strzelał w jedyne wolne miejsce w tym ułamku sekundy, niestety trafił nieczysto, co przełożyło się na niecelny strzał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#92
|
![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#93
|
![]() Mają poczucie humoru. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#94
|
|
O poprawie gry nie ma co pisać, bo mecz został przegrany. Zaraz zresztą w Zabrzu zobaczymy czy rzeczywiście taka nastąpiła. Można w sumie podziękować Nalepie za te 2 niecelne główki(bo to były setki). Lechia była fatalnie dysponowana, ale stoperzy grali bdb mecz.
Jeżeli w najbliższych meczach nie zdobędziemy minimum 6 pkt to już powoli można szykować się do spadku. O dalszych porażkach nie mówię(i sobie ich nie wyobrażam). Na chwilę obecną w pozostałych 20 spotkaniach musimy punktować na poziomie 1,6 pkt/mecz, żeby marzyć o pozostaniu w Ekstraklasie. Ostatni raz to chyba Wdowczyk miał takie zdobycze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#95
|
|
Promyk nadziei, że Chuca nie jest jeszcze stracony i być może (jeśli będzie wystawiany przez trenera na optymalnej dla niego pozycji, którą na pewno nie jest skrzydło) spełni pokładane w nim nadzieje.
Drugi promyk to Pawłowski. Na chwilę obecną Pawłowski >> Wojtkowski. Swoją drogą, co z naszą młodą gwiazdą? Dalej kontuzja czy ban na granie za głupie zachowanie? |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#96
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#97
|
|
Jeżeli teraz przegramy z Górnikiem (baaaaaardzo prawdopodobne), a jednocześnie Korona pokona u siebie Arkę, będziemy mieli 7 punktów straty do bezpiecznego miejsca. Niech każdy sobie odpowie na pytanie, czy będziemy w stanie odrobić taką stratę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#98
|
|
Ok do usunięcia
Ostatnio edytowane przez filemon : 04.09.2020 o godz. 13:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#99
|
|
Mecze w Zabrzu i w Łodzi wydają się być kluczowe. Musimy tam jakoś wyszarpać 6 punktów, pozwoli to odbić się od dna i nieco spokojniej przezimować.
Na wiosnę mamy wyjazdy do Lubina, Gliwic, Gdyni i pasiastych szmat. Do tego Lech, Legia, Jaga. O punkty nie będzie łatwo. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#100
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#101
|
|
A zdajesz sobie sprawę że główną przyczyną była plaga kontuzji, gdzie żadnych dwóch meczy nie zagraliśmy tym samym składem i dopiero teraz kluczowi zawodnicy dochodzą do formy? I że dopiero teraz piłkarze pod wodzą nowego trenera zaczynają dobrze grać?
Jeżeli Twoim argumentem jest to że seria przegranych będzie trwała wiecznie to nie masz żadnych argumentów, bo nawet czysto statystycznie jest to praktycznie niemożliwe, każda kolejna porażka jest mniej prawdopodobna. Wisła jest teraz w innym punkcie niż w meczach z Arką i Rakowem, które też nie były pogromami i remisy były nawet wtedy w zasięgu. Teraz jesteśmy po dwóch meczach z czołówką ligi która bardzo się z nami męczyła, przy czym z Lechią byliśmy wyraźnie lepsi. Jest coś takiego jak forma zespołu i ma ona znaczenie. Nie ogarniesz tego patrząc na livescore. Porażka z Górnikiem nie jest bardzo prawdopodobna, myślę że może to być dobry mecz dla nas, ale czas pokaże. Na pewno jest to zespół na zbliżonym do nas poziomie, nie to co aktualnie Śląsk czy Lechia. Niech zagrają tak jak ostatni mecz a o trzy punkty jestem spokojny. Myślę że pierwsza bramka z akcji nas odblokuje. W ogóle płacze jak to będziemy w dupie jak przegramy kolejny mecz brzmią żałośnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.12.2019 o godz. 10:51.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#102
|
|
Tez tak myślę i jestem prawie przekonany,że gdyby taka bramka padła z Lechia,to równie dobrze mogłoby się skończyć z 1:3.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#103
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia
Offline |
#104
|
Co do meczu z Górnikiem to oczywiście że to Zabrzanie są faworytami, niemniej oczywiście mam nadzieję że w końcu zaczniemy punktować (i to już od meczu z Górnikiem) |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#105
|
@Griszka30KR - ja myślę że mogłoby by być 3-1 Nie mamy składu na puchary, naszymi największymi problemami są wiekowość kadry i brak ławki, ale nie odstajemy też jakoś straszliwie od średniej w optymalnym składzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.12.2019 o godz. 11:38.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#106
|
|
Dlatego jak pisałem wcześniej - kto wie, czy ta zjebana akcja przez Carlosa w 81 min to nie jest samobójstwo dla nas.
Jeden dobry strzał mógł odmienić całą serię i zmienić chłopakom głowy. Po wywalczonym 1:1 jechalibyśmy w całkiem innym nastawieniu psychicznym i wiarą w siebie do Górnika. Ale jest jak jest i z nożem na gardle oba mecze trzeba wygrać. Marginesu na błąd już nie ma.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.12.2019 o godz. 13:03.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#107
|
Nie mniej jednak w meczach z Górnikiem i LKSem minimum to 2 punkty by na wiosnę w ogóle o czymś rozmawiac, porażki w tych meczach będą niwelować nasze szanse. Wygrane: dawać nam odbicie od dna. O meczu z Pogonią nawet już nie mówię. Ileż można przegrywać u siebie?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.12.2019 o godz. 13:37.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline |
#108
|
|
My nie patrzmy juz na Korone czy Arke, My musimy zaczac wygrywac , nie wazne czy to Gornik, łks czy nawet Pogon , przedewszystkim poprawic gre w ofensywie, juz nie mamy zbyt wielu opcij , wiec nie pozostaje nic innego jak stawiac na Bukse...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#109
|
|
Warto podać inną statystykę, rok temu spadkowicze mieli więcej punktów od nas(po 17 kolejkach)... a były to zespoły absolutnie tragiczne(zwłaszcza Sosnowiec).
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#110
|
|
Ile mieli punktów wiecej ?
![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#111
|
|
1 pkt i 5 pkt więcej. Sosnowiec miał "zaledwie" 9 porażek i o 7 więcej strzelonych goli(a jacy parodyści tam grali to chyba nie muszę mówić)...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#112
|
|
Dlatego dla nas jest szansa bo takich parodystów nie mamy tylko i az musimy zdobyc punkty na jesien 4-6 i bedzie dobrze.
![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#113
|
|
Chyba sam sobie zaprzeczasz. Osiągnęliśmy coś niebywałego. Porażka za porażką, gówniana defensywa, gówniana ofensywa. Tak teraz patrzę na ten zeszły sezon i brak 6-7 pkt w pozostałych meczach w tym roku, i możemy ... Dodać do tego, że więcej jak 1,5 pkt/mecz to punktowaliśmy w sezonie mistrzowskim... Co 07 zrobił z tą ekipą(wcale nie najgorszą w lidze, jeśli patrzymy na kadrę np. Górnika, Rakowa) to jest coś trudnego do ogarnięcia.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#114
|
Rozumiem tez ze trudno było po tym co zrobił w tamty sezonie zwolnic Stolarczyka ale faktem jest ze zrobiono to za pożno. ![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#115
|
Czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Gdzie napisałem, że seria porażek będzie trwała wiecznie? Napisałem dlaczego kolejna jest bardzo prawdopodobna. Jak sam sobie odpowiadasz na coś, co nie zostało napisane, to nie masz żadnych argumentów. Jak rzucasz monetą i 9 razy wypadła Ci reszka, to prawdopodobieństwo wyrzucenia reszki w każdym kolejnym rzucie jest mniejsze niż wcześniej? To nie są płacze, tylko stwierdzenie faktu. Porażka z Górnikiem, przy zwycięstwie Korony oznacza 7 punktów straty do bezpiecznego miejsca.Tyle. Czas na płacz będzie po sezonie. Jasne, z Rakowem, czy Arką nie dostaliśmy 0-7, więc nie było pogromu. Chyba jednak śledziłeś te mecze na livescore, bo to były tragiczne spotkania. Arka, będąca wtedy ostatnia w tabeli, na luzie wywiozła z Krakowa 3 punkty, marnując okazje na podwyższenie wyniku. Z Lechią nie ma co się przyczepić do zaangażowania, ale za to punktów nikt nam nie przyzna. I nie ma się co tłumaczyć kontuzjami, bo od kilku kolejek grają zawodnicy, których najbardziej brakowało, z Kubą na czele. Na kogo jeszcze czekamy? Na Kubę Bartosza? |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|