![]() |
[XVII kolejka]Lechia Gdańsk Wisła Kraków, 01-12-2019, 17:30
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/TNL9223B34/1.jpg
Aktualna tabela: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/TNL9223B34/2.jpg Zestaw par nadchodzącej kolejki: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/TNL9223B34/3.jpg A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) http://fotowrzut.pl/tmp/upload/TNL9223B34/4.jpg Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Stawiam na przełamanie i zamierzam zobaczyć je prosto z trybun :)
|
Na przekór wszystkiemu - 3 punkty zostają u nas :)
|
Wiadomo, że przeciwko nam na pewno nie zagra Mladenovic, Udovicic i Kubicki.
Niepewny jest występ Augustyna i Fili. Czy kogoś pominąłem ? |
czy u nas Savicević i Wojtkowski i |mak będą gotowi od pierwszej minuty?
Chciałbym taki skład: Buchalik-Burliga Klemenz Wasilewski Sadlok- Basha Savicevic Silva-Buksa Błaszczykowski- Brożek |
Mak trenował, obstawiam go w pierwszym. Czuję, że wyjdziemy tak:
Buchal - Sadlok, Klemenz, Wasyl, Burliga - Mak, Basha, Pawłowski, Silva, Kuba - Brożek lub z Vukanem za Silve. Ewentualnie z Wojtkowskim za Pawłowskiego |
Sawicevic kontuzja do końca rundy bez szans na grę.
|
skąd info ?
|
Vukanowi może i przyda się odpoczynek, bo ostatnio wtopa za wtopą.
|
Łatwo nie będzie, ale nawet remis na początek byłby dobry.
Oby nie 0-2 do przerwy i kolejna powtórka z rozrywki. Trzeba jechać na tyłkach i wywalczyc dziś nawet 1 pkt, bo na wiosnę będziemy zaraz potrzebować serii marzeń do utrzymania... |
Cytat:
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...az,nId,3361464 |
Daj dzis Wisło z siebie wszystko...
Daj dzis piekne widowisko... daj dzis radosc , goli grad... wygrac z lechią nadszedł czas !!!! |
Będzie jak zwykle - Niby człowiek wiedzioł, a jednak trochę się łudził :D
|
|
Krótko i na temat - 1 : 3.
|
Pawłowski to ma "szczęście": dwa strzały na bramkę, z których drugi prawdopodobnie skończyłby się golem, obronili mu inni wiślacy. Jak nie idzie, to nie idzie :(
|
Pierwszy też, mógł wejść - wątpie, żeby bramkarz zdazył...
|
Niby źle nie wyglądało ale moglibyśmy grać 5 godzin a i tak nic by nie wpadło...
Ostatnie 10 minut żadnej akcji Ja wiem, że to jeszcze nie połowa sezonu ale przestaje wierzyć ze się utrzymamy |
Niestety z para stoperow: Klemenz- Janicki sie nie utrzymamy nie ma chuja..Lechia wygrywa a stworzyla pol akcji. Jean Carlos patelnia meczu i to zjebal...
|
No i setka Silvy... jak nie szło, to nie szło. Widać było, że chcieli. Zabrakło umiejętności i szczęścia. Ale jest inna gra. Podobał mi się dzisiaj Chuca, mimo że kilka podań tak w ostatniej chwili zagrał, widać że jednak potrafi zagrać, podać. Może coś z niego będzie. Pozostaje wierzyć.
|
Od miesiecy nie widzialem takich statystyk po naszej stronie. Idzie to wszystko w dobra strone z tym.trenerem.
Oby nie nie bylo za pozno. I tak trzeba dac mu przepracowac okres zimowy, dac kilku dobrych grajkow i jeszcze mozna marzyc. Plus jest taki ze ta liga jest slaba i kazdy z kazdym moze wygrac. |
Jest coraz lepiej, stłamsiliśmy Lechię ale za mało spokoju i wyrachowania było przy sytuacjach strzeleckich. No i oech, inaczej się tego nie da nazwać.
Nawet stracony gol mocno pechowy. |
Cytat:
|
Bardzo przyzwoity mecz. Wynik wiadomo, że zły ale gra napawa optymizmem. Bardzo dobry mecz Chuki, brakło tylko jakiegos ostatniego podania. Mimo, że sytuacja w tabeli bardzo zla, nastrój lepszy niż po zenadzie w Bełchatowie.
Cytat:
|
Pierwszy spadkowicz już znany. Jak to powiedział Duńczyk w Banku Szkoda, cholera szkoda...
Tutaj się zebrało tyle niekorzystnych.zmiennych, że do utrzymania potrzebowalibyśmy takiej wiosny jak po wejściu Telefoniki, za Łazarza. A to jest niemożliwe |
Cytat:
|
Cytat:
Czekaj, ile my mamy straty do 13 miejsca? 4 punkty. No tak, ni chuja nie da się tego odrobić w 20 kolejek. Pomijam już to czy Raków dostanie licencję, ale nie rozumiem tego wiecznego .......enia. Rzygać już się od tego chce. Tak, na 200% spadniemy, to już koniec, cztery punkty i 20 kolejek, matematycznie tylko możliwe. To są dwa wygrane mecze, tak? Ja rozumiem że mamy teraz bardzo słabą serię, ale pisanie takich bzdur czemu służy? |
To co ten Carlos artysta zrobił to jest samobójstwo w naszej sytuacji.
|
Spadkowicz? Mamy 4 punktu do 13 miejsca więc spokojnie. Dzisiaj zdecydowanie najlepszy mecz od 2 miesięcy, jakby coś wpadlo byłoby przełamanie. Nie graliśmy z arka czy koroną tylko z dość solidną lechia, spokojnie. Widać progres, ważny mecz w piątek w Zabrzu, potem u siebie pogoń i wyjazd do Łodzi. Bardzo ważne 3 spotkania. A na wiosnę kolejnych 17.
Dużo wiary! |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl