
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#31
|
|
Jeśli w zimie na środek obrony za parodystów zostaną sprowadzeni piłkarze z prawdziwego zdarzenia to mamy szansę się utrzymać.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#32
|
|
Jak na ostatnie miesiące, to był to przyzwoity mecz. Rzuca to promyk nadziei, ale nie daje powodów do optymizmu, bo znów nie zdobyliśmy nawet punktu. Zaczniemy punktować i grać coraz lepiej, to pojawi się we mnie optymizm i wiara, że się utrzymamy. Dopóki nie będzie punktów, to nawet najwspanialsza postawa na boisku niewiele da.
Do pracy, do przerwy zimowej jeszcze chwila. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#33
|
Zagraliśmy z Lechią dobry mecz, mieliśmy więcej i lepszych sytuacji. Z meczu na mecz widać postępy, a graliśmy z czołówką ligi. Lechia to drużyna z innej półki niż te z którymi się ścigamy. Podobnie Śląsk. Jeżeli utrzymamy ten trend punkty zaczną niedługo wpadać, może od następnego tygodnia. Może nie. Zobaczymy. Nieustanna histeria niektórych jest męcząca. Jest źle, ale na pewno nie tragicznie. Meliska, spacer, mniej internetu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.12.2019 o godz. 20:02.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#34
|
|
Dzisiaj walczyliśmy, ale niestety to za mało.
Jeszcze przydałoby się trochę w piłkę pograć. A tacy ludzie jak Sadlok, czy Klemens i reszta obrony, to jakaś porażka. Przede wszystkim gramy bardzo wolno, mało po ziemi. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
nie zaczna, a nawet jak zaczna to nie zdaza na tyle "wpasc" zebysmy sie utrzymali bo meczow ze slabymi juz coraz mniej, a inni jak widac te punkty juz zbieraja, a nie dopiero "zaczna"
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#36
|
|
Gra dzis naprawde przyzwoita,az mozna by rzec dobra.Pierwsza połowa wrecz świetna.
To jest promyk nadzieji,bo seria 9 porażek wyglada bardzo zle. Ale nawet z tym mamy ledwie 4 punkty do bezpiecznego miejsca.Kwestia wygrania 1 meczu i doskakujemy do rywali. Niestetety mamy jakiegos niewyobrazalnego pecha ,bo mozna przegrac serie,ale te 9 porazek + Błekitni to jakis zły sen. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#37
|
Ale 15 pkt po 17 meczach drużyny na 13 miejscu to też jest swego rodzaju aberacja i trudno zakładać że się utrzyma Przy 2 spadkowiczach zwykle do utrzymania potrzebne było 40 pkt, przy 3 to zapewne będzie 44-45 Oznacza to mniej więcej tyle że potrzebujemy co najmniej 33 pkt w pozostałych 20 meczach czyli musimy punktowac na poziomie pierwszej 5 licząc od następnej kolejki Możliwe? Tak Prawdopodobne? Mało, wyjątkowo malo ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#38
|
- będąca na 13 tym miejscu Korona zebrała aż 4 punkty więcej - z każdym zespołem z grupy spadkowej zagramy jeszcze dwa razy - do rozegrania zostało 20 meczy (?). To są fakty wynikłe ze spokojnej i rzeczowej analizy sytuacji. Możemy spaść? Jasne. Już spadliśmy? Nigdy w życiu. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#39
|
Ale co tam oni juz wiedzą ze spadliśmy,pozostaje rozłożyć ręce i beczeć.Ludzie ile wy macie lat,w życiu tez zawsze tak narzekacie i od razu odpuszczacie? zastanówcie sie na podejsciem do tematu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.12.2019 o godz. 20:23.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline |
#40
|
|
dzis tragedii nie bylo.owszem brak punktow ale i pozytywy w grze,jak nie idze to nie idzie , ale karta w koncu sie odwroci.....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#41
|
Co drugi przy pierwszej przeszkodzie się wypina i ściąga spodnie, bo widać taka wola wszechświata, nic się już nie da zrobić. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#42
|
|
Polecam sytuacje w okolicach 85 minuty, kiedy Klemenz dostaje podanie, jego przyjęcie polega na tym, że piłka podskakuje mu na 3 metry do góry, po czym spada i Klemenz w popłuchu podaje do Buksy? w środku pola, wsadzając go do na konia. Z takimi piłkarzami po prostu spadniemy, bo jak nie dziś to za tydzień zrobią babola, który będzie nas kosztować punkty, których już NIE MOŻEMY tracić.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#43
|
|
Moim zdaniem najrozsadniej to do tej drużyny było by sprowadzić dwóch stoperòw i jednego LO bo co by nie było z przodu to i tak Klemenz, Janicki z Sadlokiem s.......a
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#44
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#45
|
|
W końcu widać światełko w tunelu. W przeciwieństwie do poprzedniego wuefisty zawodnicy wiedza jak maja biegać. Teraz ewidentnie widać ze przygotowania do sezonu zostały s.......one. Tak na szybko to Sadlok powinien mieć indywidualne przygotowanie kondycyjne bo po nim najbardziej było widać brak kondycji. Nie ma pary w nogach to nic nie będzie wychodziło. Proste jak budowa cepa. Ja po dzisiejszym meczu jestem optymistą
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#46
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#47
|
|
W komentarzach płacz, jakby nas Lechia zmasakrowała, a ja tam jestem umiarkowanym optymistą. Wreszcie przestaliśmy bać się grać do przodu. Sytuacje były. Niestety pech (bloki Kuby i Maka) albo brak umiejętności (Silva), nie dały bramki. Ale powody do optymizmu są.
![]()
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#48
|
|
Jeszcze nie spadiliśmy. Straty wciąż są do odrobienia.
Widać, że Pawłowski ma spory talent i przyszłość przed sobą. Buksa też. Warto na nich stawiać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#49
|
No toż sie pytam po ile lat maja tutaj osoby piszace,ze dla nich 4 pkt straty i 20 meczów do rozegrania i zdobycia 60 pkt ,jest powodem do uznania ze juz spadlismy z ligi. Z takim podejsciem to forum nie da sie czytać,zmienice ludzie jedną rzecz : podejscie życiowe albo to forum.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.12.2019 o godz. 20:54.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#50
|
|
Slask ledwo wygral z nami a w tej kolejce rozjechal Gliwice na wyjezdzie. W normalnej lidze juz bysmy spadli ale tutaj jest jeszcze szansa na utrzymanie z taka gra jak dzisiaj.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#51
|
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#52
|
|
Popieram w całej rozciągłości.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#53
|
Sęk w tym, że dla słabych drużyn odrobić 4 czy 5 pkt straty to jest naprawdę poważny wyczyn. Fakty są jednak takie, że graliśmy lepiej. Wisła wydaje się zaczyna funkcjonować a to zwiastuje zdobycze punktowe. Jeśli będą 2-3 wzmocnienia (tak jak mówię - wzmocnienia, a nie kolejny szrot którego nikt nie chciał) to się utrzymamy. Moim zdaniem na gwałt potrzeba stopera i lewego obrońcę, a także dobrego zawodnika na pozycji nr 8 (o 10 nawet nie marzę, bo dobra 10 naprawdę kosztuje). ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#54
|
|
Utrzymać się pewnie jakimś cudem utrzymamy. Obawy budzi fakt, że jesteśmy ostatni w tabeli i jako taki zespół nigdy nie kupowaliśmy / pozyskiwaliśmy zawodników w przerwie zimowej, która jak wiemy jest gorszym oknem na zakupy.
Jak nowi gracze będą spoglądali na możliwości gry w ostatnim zespole tabeli? Sytuacji było więcej niż zwykle natomiast pytanie czy będziemy w stanie się zebrać jeszcze do świąt z kilkoma punktami? Obyśmy byli dobrze fizycznie przygotowani do wiosny bo tam nie będzie żartów i każda piłka może być na wagę utrzymania. ![]()
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela." "de oppresso liber" |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova
Offline |
#55
|
|
Najlepszy mecz z ostatnich dziewięciu przegranych.
Już widać poprawę gry, zasługa trenera na wielu płaszczyznach. Gdyby Paweł Brożek przyjmując piłkę w polu karnym chociaż na metr odskakiwał od obrońców w końcu by coś strzelił. Niestety stoi z piłką w miejscu. Drugie pożegnanie legendy już w maju. Piłkarzom potrzebny nie jest już psycholog ale psychiatra. Brak pewności siebie, że można strzelić na bramkę, że można przedryblować rywala czy dobrze dośrodkować wszedł w psychikę Wiślaków klinicznie i głęboko. Więc i leczenie ich głów musi być na wyższym, klinicznym poziomie. Widać jednak już było pewne przebłyski wiary w siebie. ![]()
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku -JM---- nieświadomie, albo odruchowo.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#56
|
|
Szanse na spadek jak i na to, że z zime ktoś odpali jak Melikson czy Lopez i będziemy w top4 liczę na jakieś 50/50. To jest Ekstraklasa.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#57
|
|
jakie top 4 czlowieku?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#58
|
|
Jak zakonczymy w top 13 to bedzie sukces.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#59
|
|
Mecz OK. Szkoda, że Stolar został odsunięty tak późno.
Jako że zwykle suma szczęścia i pecha w dłuższym okresie wychodzi na "0" - tydzień temu w ramach szczęścia dostaliśmy karnego, dzisiaj był podwójny pech. Czekam na szczęście w kolejnym meczu. Statystyka statystyką. Rok temu po rundzie zasadniczej mieliśmy tyle punktów, że biorąc pod uwagę kilka poprzednich sezonów na bank powinniśmy być w pierwszej ósemce. A nie byliśmy. Teraz może byś odwrotnie - Światełko w tunelu jest. Wydaje mi się, że piłkarze mieli pod koniec więcej sił niż w poprzednich meczach |
|
|
|
Banita
Od: 11.2019
Offline |
#60
|
|
ccccwkcwks k u ...
Ostatnio edytowane przez Piękny : 01.12.2019 o godz. 21:58.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|