The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.10.2019, 12:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja .......ę. Straszne musi być takie życie bez nadzieji, w wiecznym poczuciu skrzywdzenia i niespełnionych roszczeń. Szczerze współczuję, jakbym forum pasiastych czytał parę lat temu.

Dobrego wujka nie ma i nie będzie, więc albo się Wisła dźwignie o własnych siłach albo przestanie istnieć. Histeryzowanie nic tu nie pomoże, nikt nie twierdzi że będzie łatwo i przyjemnie, ale takie wieczne zamulanie niektórych osób jest żałosne. Zastanawiam się czego takie cipy szukają w męskim sporcie jakim jest piłka nożna?

Mamy dołek ze znanych przyczyn, podobne mieli i mają kibice wielu innych zasłużonych klubów, nas to dotąd omijało i kiedy przyszły trudne chwile - żenada.

Przegraliśmy z ekipą walczącą o mistrzostwo, remis był w zasięgu mimo tego że górują nad nami jakością czysto piłkarską w sposób zatrważający i to jest kolejny gwóźdź do tumny? Czy może kolejna brutalna pobudka z urojeń że walczymy o coś więcej niż przetrwanie? Debile z UW z ich wyśmianym "kręceniem się wokół ósmego miejsca", ....y i histerycy w internecie, no ludzie...

Serio nikt nie wiedział o co walczymy w tym sezonie?

Nic dodać nic ująć. Wbijcie sobie do głowy

1. Walczymy o utrzymanie. Każdy kto twierdzi, że mamy lepszych zawodników od Piasta i rozpacza, że taka drużyna nas ograła dalej żyje gdzieś w 2010 roku. Teraz dla Piasta to my jesteśmy chłopcem do bicia.

2. Finansowo dalej jesteśmy w dupie i żadnych, konkretnych transferów, inwestorów z Dubaju na białym koniu nie będzie. Każde 100 tyś jest na wagę złota szczególnie w kontekście zaległości dla miasta.

3. Stolarczyk nie jest świetnym trenerem, ale wydawanie kasy na dwóch w tym momencie to szaleństwo.
Na pewno najważniejsze jest żeby mocno sztab się zastanowił dlaczego mamy od tak długiego czasu plagę kontuzji coś szwankuje w tej kwestii.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02.