
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#61
|
|
Mamy w obronie 2 stoperow jak deby ( to nic ze oni jak Janicki , czyli zwr9tni i skoczni jak woz z weglem ) a 2 bramki pakuje nam jakis Parzyszek z glowy ,..... 0 srodka ....tam jest autostrada dla przeciwnika , nawet jakby gral hamulcowy basha to nic by nie zmienilo ......problem i slabosc Macka to to ze ze nie unie dobrac i dopasowac zespolu do przeciwnika i wlasnego skladu , ma tylko jedno ustawienie , i niewazne czy by gral juniorami , oldbojami czy barceloną , .....i nie mowmy o braku kasy bo pol ligi jest podobnie biedna jak my , tylko nie kupuja na ilosc tylko na konkretne pozycje , nie mozna naszym zawodnikom odmowic ambicji , obi sa w wiekszosci przypadkow za slabi na ta pseudo extraklase
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#62
|
10 znaków ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#63
|
|
Przy pierwszej bramce dla Piasta bylo pokazane po co ma dwoch isc do wykonaniu rogu. Trzeba umiec to wykorzystac. A nie na zasadzie "inni tak robia to my tez". Tylko po co.
Przy bramce nieuznanej to dwoch zawodnikow Piasta bylo blizej bramki niz jakikolwiek zawodnik WIsly. To kuriozum straszne. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#64
|
Widać było że piłkarzom zależy, że bramka Niepsuja trochę ich odblokowała ale nadal mentalnie są strasznie zdołowani, niepewni siebie. Po czerwonej kartce nie siedli tylko dalej próbowali. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#65
|
|
No powiem szczerze że już powoli zaczynam tracić wiarę w tę drużynę. Teraz mam nadzieję (oszukuję się?), że jak wróci Kuba to wrócą wyniki. Z drugiej strony nadal te wszystkie polskie klubiki sa w zasięgu zarowno naszym, czy ŁKSu czy połowy ekip z I ligi... Taka liga. Problem w tym, ze ktoś spaść musi i trzeba uważać, żeby się tym kimś nie stać w tej słabej lidze gdzie samemu też się jest obecnie słabeuszem (i najlepsze jest to, że ja ciągle uważam, że nam nie potrzeba jakiejś wielkiej rewolucji i mega siana a spokojnie moglibyśmy się bić o puchary). Paradoks polskiej eklapy
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#66
|
|
Przy okazji taka ciekawostka, zawodnikiem który przy kontrze Piasta 4 na 0 gonił do końca a potem (widząc że nie ma szans dogonić) cofnął się żeby był spalony był Boguski.
Ten sam któremu grupa dresów zarzucała że mu nie zależy i się nie stara. Jaroo1 - myślę że to co nie starczyło na Piasta i pewnie nie starczy na Legię na wyjeździe powinno starczyć na Arkę i Raków. Obyśmy tylko mogli wystawić tam skład przynajmniej taki jak dzisiaj, albo lepszy. Uważam że w stosunku do derbów i Lecha jest progres który wynika z coraz lepszej sytuacji kadrowej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2019 o godz. 11:52.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#67
|
Nic dodać nic ująć. Wbijcie sobie do głowy 1. Walczymy o utrzymanie. Każdy kto twierdzi, że mamy lepszych zawodników od Piasta i rozpacza, że taka drużyna nas ograła dalej żyje gdzieś w 2010 roku. Teraz dla Piasta to my jesteśmy chłopcem do bicia. 2. Finansowo dalej jesteśmy w dupie i żadnych, konkretnych transferów, inwestorów z Dubaju na białym koniu nie będzie. Każde 100 tyś jest na wagę złota szczególnie w kontekście zaległości dla miasta. 3. Stolarczyk nie jest świetnym trenerem, ale wydawanie kasy na dwóch w tym momencie to szaleństwo. Na pewno najważniejsze jest żeby mocno sztab się zastanowił dlaczego mamy od tak długiego czasu plagę kontuzji coś szwankuje w tej kwestii. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#68
|
|
Trzeba się odblokować po prostu.
Będzie lepiej ale po prostu - w końcu przyjdzie zwycięstwo. Sfera mentalna to potęga. Jak to się mówi jak nie idzie to nie idzie. Punktowo to i tak nie wygląda tak źle - dużego dramatu nie ma na tę chwilę. Może gdyby nie ta czerwona to byłby remis? Teraz mamy pecha, za jakiś czas będzie fura szczęścia. Trzeba wspierać piłkarzy i sztab i tyle. najgorzej dołować z każdej strony, wywierać presję, którym na pewno pęta nogi.
Ostatnio edytowane przez Arronax : 19.10.2019 o godz. 12:48.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#69
|
|
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#70
|
|
Statystyki dramatyczne
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#71
|
|
Raczej tak, zwykle tak się rozgrywa ostatnią akcję meczu na styku...
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#72
|
|
Nie no akurat tu się Wolfy z tobą nie zgodzę. Graliśmy w 10 i tak naprawdę nie wiadomo było czy jeszcze cokolwiek uda nam się stworzyć w te pozostałe 3 minuty więc akurat tutaj pójście Buchala na stały fragment było jak najbardziej uzasadnione
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#73
|
|
"Podziwiam" optymizm niektórych i jednocześnie współczuję, bo to pokazuje, że musi się stać coś naprawdę fatalnego (spadek?) żeby zaczęli trzeźwo patrzeć na obecną sytuację. 5 porażek z rzędu, bardzo słaba gra bez kompletnego pomysłu i brak choćby kilku wypracowanych schematów. Ta kadra nie zmienia się od dłuższego czasu, owszem wypadają poszczególni zawodnicy, ale czy taki wczorajszy skład wyglądał gorzej niż Rakowa czy Górnika, które nas wyprzedzają? Nie sądzę - ktoś po pierwsze zdecydował się na pozostawienie wiekowych zawodników na pewnie wysokich kontraktach, do tego sprowadzenie gości, którzy byli niepotrzebni w swoich klubach (Janicki i Niepsuj). Przypominam, że wspomniany Janicki zarabiał ponad 120 tysięcy w Lechii czy Lechu a na kontrakt Wasilewskiego musiało dołożyć się Socios. Piast jeśli dobrze pamiętam miał budżet na poziomie 25mln gdy zdobył mistrzostwo, my mamy około 30mln (opieram się na danych z wywiadów i artykułów, które łatwo można znaleźć). Na obecnym poziomie finansowym naprawdę można zbudować solidną drużynę, niestety u nas nadal jest kilku zawodników, którzy od lat nie prezentują niczego ponad przeciętność a mogą liczyć na kontrakt. Na koniec co do argumentów o załamaniu i dołku - to są profesjonalni (przynajmniej z założenia) piłkarze i jak potrzebują wsparcia mogą iść do psychologa. Załamana to może być samotna matka z przykładowo dwójką dzieci albo rodzina utrzymująca się za 2 tysiące a nie goście, którzy mimo niskich umiejętności "kasują" kilkadziesiąt tysięcy miesiąc w miesiąc a nie potrafią nawet oddać kilku celnych strzałów.
![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#74
|
|
Nie wiemy dokładnie ile kto zarabia - czy kontrakty nie były obniżane idp. Poza tym całej drużyny nie wymieni się od razu, muszą być resztki zgrania idp idp. Raczej całościowa rewolucja nie wychodzi na plus.
W tej chwili jest dołek formy, równie dobrze niedługo może być zwyżka. Zmiana trenera to ogromne ryzyko plus koszty. Jestem ciekaw o których zawodnikach mówisz? |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#75
|
|
Rustin - powtarzasz bzdury które już wielokrotnie były tu pisane i obalane. Nie chce mi się nawet tego komentować, chcesz to sobie poszukaj na forum, ale wszystko odnośnie kadry sprowadza się do jednego:
stanu klubu. Brakuje nam i pieniędzy i struktur, żeby ew. pieniądze sensownie wydawać. Niskie kontrakty i brak skautów/pionu transferowego/menedżera sprawia że trafiali do nas piłkarze znani pracownikom klubu oraz z polecenia menedżerów. To nie jest żadna tajemnica i nic się z tym nie dało zrobić, struktur nie zbuduje się w pół roku. Jasne, można wszystko zwalić na Stolarczyka - jeśli jesteś dzieciakiem lub idiotą. Ludzie dorośli oceniają efekty w kontekście posiadanych możliwości. Zrzucenie na Stolarczyka transferów wynikało ze złego stanu klubu. Jesteś pokemonem więc wydaje Ci się że to proste, niestety historia ekstraklasy pokazuje coś zgoła innego. Spójrz na tranfery Korony, Arki, Lecha. Różne kluby, różne pieniądze, wszędzie żenująca skuteczność transferów. Teksty o formie i psychice pokazują że jesteś kompletnym ignorantem, w dodatku bez doświadczenia. Po co w ogóle wrzucasz takie pierdoły?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2019 o godz. 19:30.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#76
|
|
Kluczowe mecze przed nami (i nie mówię tu o Warszawie). Po meczu z Piastem można powiedzieć, że:
1. Stolar sam zdaje się wycofywać z pomysłu wykonywania stałych fragmentów przez 2 zawodników (tak jakby 2 nieumiejących dośrodkować miało to zrobić lepiej niż 1 który nie umie dośrodkować). Zatem z Piastem mieliśmy o jednego więcej do obrony przed kontrami po naszych stałych fragmentach (które generalnie kończą się tylko kontrami dla rywala). 2. Stan kadry jest fatalny. Mamy naprawdę niskiej jakości piłkarzy, w dodatku ci, którzy w piłkę umieją grać (Sadlok) są kompletnie bez formy. Nie mi oceniać kto jest za to odpowiedzialny. 3. Stolar zniszczy Carlosa jeśli bedzie go dalej wystawiał na skrzydle. To jest zawodnik kompletnie bez dynamiki. Komediowo wyglądają sytuacje, gdzie przedrybluje on obrońcę, który za 2-3 sekundy go dogania. Carlos to najwolniejszy zawodnik na boisku i pewnie jeden z wolniejszych ludzi na stadionie wczoraj. Coś tam potrafi jak zagra w środku, nawet można mieć nadzieję, że odpali, ale na Boga nie na skrzydle. Na tej pozycji chłop zostanie zniszczony psychicznie, to jakby Messiego postawić na bramce. 4. Nie widać pracy trenera w ofensywie. Nie ma nawet najprostszych schematów. Prawdopodobnie jest to efekt tego, że praktycznie nie ma meczu, żeby razem zagrało 7-8 zawodników z pierwszej jedenastki. Ciągle jakaś zbieranina, która coś tam próbuje zmontować. Jak z meczów ze Śledziami i Rakowem nie wywieziemy co najmniej 4 punktów, to będzie naprawdę gorąco. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#77
|
|
Wolfy dziecko drogie zluzuj majty bo widać że Ciebie cisną. Tak! można przejebać i 10 kolejek pod rząd ALE: zawodnicy wiedza jak się ustawić, wychodzą do podań, SFG bite elegancko w pole, stwarzamy jakieś okazje, mamy jakieś schematy. Kto za to odpowiada ? TRENER ! Ja rozumiem ze można wbić samobója ze może piłka odskoczyć, ze można ja stracić pod własnym polem karnym ze można popełnić jakiś debilny błąd. Ale tu nie ma pomysłu na grę a zawodnicy wyglądają jakby się pierwszy raz na orliku spotkali. Czy nas stać na zmianę trenera? Napewno będzie nas stać jak spadniemy na pysk. Dla przypomnienia spadają 3 zespoły z 8 wiec statystycznie na starcie mamy jakieś 40% szans na spadek, a patrząc na to co wyprawia trener jakieś 80%. Wiec Twój spokój jest niczym nie uzasadniony. Czy trzeba było pionu sportowego żeby wiedzieć, że taki Janicki czy Niepsuj kopia się po czole? Nie sądzę. Trzeba być wirtuozem trenerskim żeby widzieć że Drzazga jest hujowy do bólu ?Nawet każdy niewidomy to wie. Czy trzeba dać trenerowi czas? Tak ale trenerowi a nie parodyście. Stolarczyk out.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#78
|
|
Kibic jest od kibicowania czyli od wspierania swej drużyny, a nie od obrażania i podcinania skrzydeł mamy takich piłkarzy a nie innych, nie przechodzą obok meczu dają co mają. Jak jeden z drugim nie potraficie tego znieść to zamknijcie po prostu dupy, bo wasze lżenie nie odmieni piłkarzy ani im nie pomoże. Byliśmy w gorszych terminach i możemy być jeszcze w bardziej fatalnych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#79
|
|
Od kilku spotkań a właściwie cały obecny sezon obfituje w podobne oceny gry tej drużyny to przypadek? To trzeba nazwać po imieniu jak masz hujowych piłkarzy tak samo będzie wyglądała. Gramy padlinę co mecz, popełniamy te same błędy etc. Niestety ale sam trener jedynie za ten stan rzeczy nie odpowiada.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#80
|
|
wolfy - co jest bzdurami w tym co napisałem i jakie masz na to dowody? Czytałem kilka Twoich postów i zero w nich merytoryki i dyskusji na poziomie, wieczna obraza na wszystkich, którzy mają inne zdanie od Twojego, jedynego słusznego w Twojej opinii.
Co do psychologi, cieszę się, że jesteś ekspertem i możesz dzięki temu twierdzić, kto jest ignorantem itd. Skoro jesteś w tym dobry, to może zgłoś się do klubu i pomóż piłkarzom, którzy przez kilka niepochlebnych komentarzy w internecie na pewno grają gorzej i jest im tak smutno, że mają problemy z skonstruowaniem choćby kilku akcji z meczu. Teraz co do tych płaczących, że wiecznie nie ma pieniędzy i w ogóle powinniśmy dziękować za każde 90 minut, bo jak twierdzą klasycy "w styczniu mogło nas nie być". Ale jesteśmy i albo chcemy iść do przodu, albo będziemy się kłaść przed każdym zespołem w tej lidze. Co do budżetów i pisania przez niektórych, że Piast to teraz potęga i praktycznie było wiadomo, że przegramy. Budżety: 20 maja 2019: Piast Gliwice miał budżet na ten sezon w wysokości zaledwie 25 mln złotych. Dla porównania Legia Warszawa dysponowała aż 170 mln złotych. 16 lipca 2019: Piotr Obidziński: Budżet Wisły to 30 milionów. Oszczędzamy, ale mamy fundusze na transfery. Walczymy o najwyższe cele Przecież to wszystko jest w internecie, mamy budżet co najmniej na poziomie Piasta. Do tego prezes potwierdził, że wychodzimy obecnie minimum na zero i na bieżąco coś tam spłacamy. Czyli stać nas na utrzymanie zespołu na poziomie Piasta i potrzebne są zyski, by iść do przodu. Następnie wywiad - https://dziennikpolski24.pl/piotr-ob...ar/c2-14166437 Kadra zespołu to obecnie ~26 piłkarzy. Przy utrzymaniu na poziomie 1mln miesięcznie, mamy około 40k na głowię, przy czym wiadomo, że młodzi nie zarabiają tyle co "gwiazdy". Brawa za zejście o połowę z kontraktów, ale skończcie z pisaniem głupot, że my proponujemy po 10k i nikt nie chce u nas grać. Stać nas, ale nadal trzymamy kilku graczy, których nikt z tej ligi nie chciałby utrzymywać jak Wasilewski, Boguski, Sadlok, Buchalik, czy teraz Janicki i Niepsuj. ![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#81
|
|
Hahaha cytowanie żeglarza to jak strzał w kolano
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#82
|
|
|
Member
Od: 08.2018
Offline |
#83
|
|
Obawiam się że powrót Kuby do składu nie dużo zmieni,my jesteśmy poprostu zle przygotowani do sezonu. Chłopaki dostali ostro w kość, stąd tyle urazów mięśniowych, za duże obciążenia, my jako drużyna ledwo przebiegały 100km podczas meczu,a potrafiliśmy w zeszłym sezonie dobijac nawet do 120km!! Jako drużyna umarlismy też mentalnie po odejsciu Radka,sam Savicevicz w jednym z wywiadow powiedział że drużyna sporo straciła w szatni, pamiętacie sytuację po bramce Pietrzaka z wolnego w zeszlym sezonie,pobiegł do Sobola mu dziękować, Drzazga to samo mówił że Radek go mocno wspiera,bo nie sądzę że taka Wisla Płock ma lepszy skład personalny od nas.......śmiem twierdzić że do końca roku nie zdobędziemy więcej niż 6 pkt
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?
Offline |
#84
|
to a nawet tej obrony nie potrzebuje to ja Ci odpisze jednym zdaniem :A masz pojecie CO TO JEST BUDZET ? Oj, PT Krolewski,Jazdzynski,Blaszcykowski i Obidzinski - wstyd,bo przeciez kibice mowia Wam,ze macie kase,a Wy jej nie chcecie wydac... ![]() Nie trzeba byc psychologiem,zeby stwierdzic,ze jestes ignorantem,to zadna obraza,to stwierdzenie faktu. Jesli uwazasz,ze dajmy na to firma X dysponuje budzetem 50 milionow,a firma Y 10 ml., ergo nie moze byc sytuacji,ze firma Y moze oferowac znacznie wyzsze pensje pracownikom,to oznacza,ze nie rozumiesz pojecia BUDZET. I jestes ignorantem. I nie dosc,ze nie rozumiesz podstawowej ekonomii,to jeszcze oczerniasz publicznie ludzi,wmawiajac im,ze maja jakies pieniadze do wydania.Juz pomijam,ze nie rozumiesz sytuacji klubu,jako firmy. Wolfy Ci sugerowal,zebys przeczytal troche tego tematu i ja sugeruje to samo. Dodatkowo : https://pl.wikipedia.org/wiki/Bud%C5%BCet ![]()
You'll never know...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#85
|
|
Dodaj więcej emotikonek i linków z wikipedii a na pewno zyskasz miano eksperta.
W wywiadzie jest jasno napisane - wydajemy na pensję około miliona i czego tutaj nie rozumiesz?Napisałem o wydatkach na wynagrodzenia u nas, Piast może wydaje więcej ale żadne liczby na to nie wskazują. Prosta matematyka i tyle, nie mówiąc o tym, że kontrakty nigdy nie są samymi podstawami, są premie i to wie nawet ktoś grający w Football Manager. Chcesz dyskutować o budżetach i wynagrodzeniach, to opieraj się na raportach Deloitte klubów ekstraklasy lub na ich sprawozdaniach finanowych. Wikipedię to zachowaj dla kolegów, którzy łykają te brednie, że się nie da i mamy najgorzej a reszta ligi niech nam dorzuci po punkcie na kolejkę bo my mamy najgorzej. ![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?
Offline |
#86
|
Wikipedie zalecam dalej - jest jednak tak wiele wskazowek, ze to moze byc rowniez zbyt wysoki poziom. Ale masz racje w jednym - dorzuc swojej madrosci klubowi i zaproponuj klubowi rozwiazania. Ty wiesz lepiej jak prowadzic ten biznes,znasz sie lepiej na liczbach niz Jazdzynski,Krolewski czy Blaszczykowski,w pilce widziales wiecej niz Stolarczyk czy Glowacki,wiec na pewno skorzystaja z Twoich rad. Wszak kasa jest,jak pisales,tylko te palanty ja chowaja. A najbardziej mnie brzydzi w takich jak Ty to,ze sie z ta ignorancja obnosza. Ale krol Rustin jest nagi,to oczywiste. Jeszcze jedno - za zaistnialy stan odpowiada Stolarczyk. Wszak to on miesiacami okradal klub,kazal nie placic zadnych rachunkow,w tym pensji, oplat za stadion,za wlasciwie nic. On doprowadzil do sytuacji, ze w w 1,5 roku zostala garstka weteranow plus mlodziez plus zawodnicy ktorych inne kluby sie pozbywaly,klub ktory musial wlasciwie odbudowac wszystkie swoje struktury,nie tylko sportowe. I oto oni,jedynie prawdziwi kibice Wisly znalezli winnych,to Stolarczyk, Boguski,ostatnio Niepsuj,a i Zarzad,bo nie zrobil w pol roku nic,by Wisla grala o puchary. Brzydze sie takim kibicowaniem,jak Twoje.
Ostatnio edytowane przez wyar : 20.10.2019 o godz. 12:04.
![]()
You'll never know...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#87
|
|
Rudtin - weź się dziecko nie ośmieszaj, to co piszesz jest tak absurdalnue oderwane od rzeczywistości że zwyczajnie żal to czytać. Zainteresuj się sytuacją klubu, poczytaj, jest naprawdę źle a to co piszesz jest po prostu głupie.
Wystarczy przeczytać dowolny wywiad z Obidzińskim z tego sezonu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.10.2019 o godz. 13:07.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#88
|
|
Pewnie wygramy z Legią (bo Ekstraklasa), wpadnie trochę punktów w meczach z ogórkami - i co drugi post będzie mówił o powrocie do walki o Puchary.
Natomiast moderacja powinna banować zjebów, którzy obrażają, podkreślam chamsko obrażają (bo przecież krytykować każdy może) trenera i piłkarzy. Wisłę zawsze charakteryzowała dużo większa godność i umiejętność zachowania się niż u żydostwa z drugiej strony w trudnych sytuacjach. Zaczynacie też już jebać Królewskiego oczy Obidzińskiego, po kolejnej przegranej Kuba już dostanie za swoje, czy może jeszcze ze 2 mecze poczekacie?
Ostatnio edytowane przez guardian_angel : 20.10.2019 o godz. 12:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#89
|
btw Nie wiem czy jest inne forum kibicowskie gdzie kibice jednego klubu potrafia sie tak obrażac nawzajem jak nasze. Nawet forum parchowe nie jest takim chlewem. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#90
|
W ogóle Legia i Piast to chyba najlepsze obecnie drużyny ekstraklasy, patrząc na kilka ostatnich meczy. Oba zespoły wyszły z dołka, mają mocne szerokie składy (jak na ligowe warunki), grają mądrze. Wiadomo, to ekstraklasa, mogą nagle zacząć kopać się po czole, ale mecze tych drużyn ostatnio naprawdę dobrze się ogląda (na początku sezonu miały poważne problemy). Ale z Arką, Rakowem nie ma już zmiłuj, muszą być punkty.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.10.2019 o godz. 13:19.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|