
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() Aktualna tabela: ![]() Zestaw par nadchodzącej kolejki: ![]() A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) ![]() Zapraszam do dyskusji ![]()
Ostatnio edytowane przez Arkadiusz.Czerepach : 27.08.2019 o godz. 17:28.
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#2
|
|
Tabele masz trochę nieaktualną.
Poza tym licze 3 pkt i bramkę Drzazgi ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#3
|
|
podmienione, dzieki za spostrzegawczość
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#4
|
|
Basha za Boguskiego, Burliga za Niepsuja.
3:1 dla nas, gole Brożek, Buksa + ktoś zdobędzie pierwszą bramkę w sezonie. Boisko zweryfikuje wszystko. ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#5
|
|
Patrząc na wyniki Lubina, nasza momentami obiecująca grę, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo
W Zagłębiu grają na zwolnienie trenera. Typuje 4-1, bramki Brożek, Wojtkowski, Basha, Buksa |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#6
|
|
Oby w tym meczu nie zadziałała logika ekstraklasy. Normalnie powinniśmy ich ogolić wysoko i grać swoje.
Niepsuja bym zostawił a zmienił Sadloka od którego mimo ostatniej wpadki jest aktualnie dużo lepszy. W ataku Brozio. Pomoc : Kuba, Carlos, Chuca, Savicevic, Wojo. Obrona Burliga, Klemenz, Janicki, Niepsuj. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#7
|
|
zwycięstwo u siebie ze słabym ostatnio Zagłębiem to obowiązek!
Buchalik Burliga-Janicki-Klemenz-Sadlok Błaszczykowski-Basha-Savicevic-Chuca Wojtkowski Brożek ![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
|
Chyba po raz pierwszy w tym sezonie jesteśmy u buków lepiej notowani niż rywal. To mam nadzieję, że przynajmniej nie przegramy
![]()
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#9
|
|
Jak słusznie gdzieś zauważono, kolejnym meczem na Reymonta będzie dopiero mecz derbowy za miesiac...
Wszyscy po bilety! Oby ta przerwa upłynęła nam na wspominaniu świetnego wyniku z Zagłębiem. Mamy bardzo dużo rachunków do wyrównania. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline |
#10
|
|
Takie mecze trzeba wygrywać! 3-2 i potem przerwa na poprawę taktyki oraz zgrania.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2018
Offline |
#11
|
|
Ważny mecz przed ciężkim wrzesniem , 3 pkt potrzebne,bo dół tabeli wygrywa, a obstawiam że wisla Sobola wygra, także wszyscy na R 22 i jedziemy......JJJBG
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#12
|
|
Jak wszyscy radośnie obstawiają po 3:1 czy 4:0 to pewnie skończy się kopaniną i 1:1.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#13
|
|
Tylko 3 punkty
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza
Offline |
#14
|
|
ja nie jestem takim optymistą, serce podpowiada gładkie zwycięstwo Wiślaków natomiast rozum i logika ekstraklasy mówi że będzie cięzki mecz i jedna wielka kopanina w środku pola.. Oby serce miało racje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#15
|
|
Znowu mnie irytuje Niepsuj znowu zepsuł....co się dzieje z tą defensywą ? Wasyl bez formy,że nie gra ?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City
Offline |
#16
|
|
Na goraco:
1) Wisla jako jedna z niewielu druzyn w tej pilkarskiej lidze ...... gra w pilke. Super sie to oglada, naprawde.... oby tak dalej. Wszedzie sie slyszy ze zespoly musza "gryzc trawe" ale pilka nozna polega na czyms innym. Na umiejetnosci zagrania pilki kazda czescia stopy, na klepaniu pilki pod pressingiem, na wymianie podan, na budowaniu akcji od tylu. Wisla to robi, czasami sie myli, ale generalnie stara sie grac w pilke. 2) Brozek jest niesamowity. Lige, w tym wieku, wciaga nosem. 3) Szkoda ze ten lob Silvie nie wyszedl. Nie wiem czy zauwazyliscie jak po tym meczu plakal i wielu zawodnikow lacznie ze Stolarczykiem poklepywali go i pocieszali. To pokazuje team spirit i podresla swietna atmosfere w druzynie. Az zal ze nie ma troche lepszej sytuacji finansowej. Dokupic dwoch, trzech zawodnikow i mozna sie bic o mistrza i puchary. Ale moze po takich meczach wlasnie znajdzie sie nowy inwestor/wlasciciel. Oby. Brawo za mecz, brawo za wynik, brawo za gre!!
Ostatnio edytowane przez RAF : 31.08.2019 o godz. 21:22.
![]()
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#17
|
|
Znowu nerwówka na własne życzenie. Ale nic to. Były emocje, były fajerwerki.
Carlos Silva chyba już tak więcej się nie zakiwa pod naszym polem karnym. W transmisji było widać że na koniec meczu mocno był przygnębiony aż musieli go pocieszać. Boje się myśleć co mu musieli zrobić w przerwie Ci co skreślili już Maka powinni się uderzyć w pierś. Dzisiaj robił robotę. Wojtkowski miazga. Brożek druga młodość. Vukan (mimo winy drugiego gola) i Blaszczu dobre zawody. Obrona również poprawnie. Carlos Silva dużo biega, walczy mimo że na boisku czasami wydaje się chimeryczny to jednak liczby mówią same za siebie: najwięcej przebiegniętych kilometrów. Cieszy że wpadamy w nawyk ogrywania teoretycznie słabszych przeciwnikow. Na tym trzeba budować punkty i tak ma być. Jest gitara. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Online |
#18
|
|
Gra ofensywa na plus. Brożek, Savicevic, Błaszczu (przerasta ta ligę o dwie klasy), Mak, Wojtkowski (mimo strat-będą z niego ludzie), na plus.
Silva i Niepsuj powinni odpocząć. Obrona poza Klememzem nie przekonuje, choć Sadlok wykonał dziś mnóstwo pracy w ofensywie |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#19
|
|
Zwyciezcow sie nie sadzi ....znowu Pawel , szacun to malo powiedziane .....martwi kolejny barfzo przecietny mecz Kuby ( oczywiscie w kategoriach jego mozliwosci ) , ale to moze dobry prognostyk przed derbami ......kolejny mecz bez hamulcowego i bezproduktywnego w ofensywie ( to od zawsze moje zdanie ) Bashy
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#20
|
|
Silva kryminał , nie wiem po co ten Stolarczyk im kaze wyprowadzac na siłe ta pilke , przeciez to grozi strata bramek...
Super dziś Mak , gol i asysta , Brozio w swoim stylu, Kuba drugi mecz troche ponizej normy Najwazniejsze 3 punkty ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#21
|
|
Tak pozasportowo, catering na sektorze A to jakaś porażka, kolejka w przerwie poruszała się tak powoli, że niektórzy mniej cierpliwi klienci prawie roznieśli to ich stanowisko...
![]()
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#22
|
|
No niestety w temacie kateringu nie zmieniło się nic. A jeśli costto tylko na gorsze... :(
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#23
|
|
Wystarczyło tylko piłkę wyk..ić w aut i byłoby gładkie 4-0 jak. Z ŁKSem a tak to nerwy.
Ktoś wie czemu Buksa poza kadrą? ![]()
Ddf
|
|
|
|
Member
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn
Offline |
#24
|
|
Z powodu urazu.
![]()
Kurde faja!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#25
|
|
Wisła to Bayern
Brożek to Lewandowski |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#26
|
|
Pawel zawstydza ta lige , swietna wiadomosc dla nas , marna o lidze ktorą zyjemy, kolejny mecz gdy jestesmy kozakami wlasnego podworka , szkoda , bo reszta druzyn jest na podobnym etapie ,
|
|
|
|
Member
Od: 06.2013
Offline |
#27
|
|
Nie rozumiem jechania po Silvie. 2ga bramka to po jego świetnym odbiorze w środku pola się zaczęła. Za to denerwuje mnie pasywność Vukana w grze obronnej. Raz go uratował spalony, za drugim razem się nie udało.
Na przyszłość albo ktoś powinien podejść do rozegrania Silvie lub niech to Vukan robi |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#28
|
Drużyna ma grać w pewien określony sposób bez względu na wynik. Taka graja zespoły najlepszych trenerów. Oczywiście Silva dziś zrobił kryminał, ale bardzo chciał później odkupić winy i za to plus. Gość ma duży potencjał i żal byłoby gościa skreślać po jednej stracie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 31.08.2019 o godz. 23:26.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#29
|
Ja dziękuję za ten określony sposób wyprowadzania piłki jeśli nas ma to kosztować gole/punkty Na taka ekstrawagancję przy obecnej sytuacji chyba sobie pozwolić nie możemy.. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#30
|
Zresztą.. wygranych się nie sądzi. Gramy co raz lepiej, drużyna się dobrze rozumie, wszyscy mają wspólny cel i mozna z optymizmem patrzeć w sezon. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|