Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VII kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, 31-08-2019, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10206)

Arkadiusz.Czerepach 27.08.2019 16:47

[VII kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, 31-08-2019, 20:00
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/CS5ZVMO5RW/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/BIZ3WPJ2R4/1.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/CS5ZVMO5RW/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/CS5ZVMO5RW/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

JudasPriest 27.08.2019 17:01

Tabele masz trochę nieaktualną.
Poza tym licze 3 pkt i bramkę Drzazgi :)

Arkadiusz.Czerepach 27.08.2019 17:28

podmienione, dzieki za spostrzegawczość

BlurgH 27.08.2019 19:05

Basha za Boguskiego, Burliga za Niepsuja.
3:1 dla nas, gole Brożek, Buksa + ktoś zdobędzie pierwszą bramkę w sezonie.
Boisko zweryfikuje wszystko.

Karherop 27.08.2019 19:40

Patrząc na wyniki Lubina, nasza momentami obiecująca grę, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo
W Zagłębiu grają na zwolnienie trenera.

Typuje 4-1, bramki Brożek, Wojtkowski, Basha, Buksa

Mixu 28.08.2019 10:51

Oby w tym meczu nie zadziałała logika ekstraklasy. Normalnie powinniśmy ich ogolić wysoko i grać swoje.
Niepsuja bym zostawił a zmienił Sadloka od którego mimo ostatniej wpadki jest aktualnie dużo lepszy. W ataku Brozio. Pomoc : Kuba, Carlos, Chuca, Savicevic, Wojo. Obrona Burliga, Klemenz, Janicki, Niepsuj.

tomasz_19 28.08.2019 10:57

zwycięstwo u siebie ze słabym ostatnio Zagłębiem to obowiązek!


Buchalik
Burliga-Janicki-Klemenz-Sadlok
Błaszczykowski-Basha-Savicevic-Chuca
Wojtkowski
Brożek

szorstki 29.08.2019 12:45

Chyba po raz pierwszy w tym sezonie jesteśmy u buków lepiej notowani niż rywal. To mam nadzieję, że przynajmniej nie przegramy

Karherop 30.08.2019 09:12

Jak słusznie gdzieś zauważono, kolejnym meczem na Reymonta będzie dopiero mecz derbowy za miesiac...
Wszyscy po bilety!
Oby ta przerwa upłynęła nam na wspominaniu świetnego wyniku z Zagłębiem. Mamy bardzo dużo rachunków do wyrównania.

Adrio 31.08.2019 04:52

Takie mecze trzeba wygrywać! 3-2 i potem przerwa na poprawę taktyki oraz zgrania.

Cygan82 31.08.2019 13:13

Ważny mecz przed ciężkim wrzesniem , 3 pkt potrzebne,bo dół tabeli wygrywa, a obstawiam że wisla Sobola wygra, także wszyscy na R 22 i jedziemy......JJJBG

El'kabat 31.08.2019 14:13

Jak wszyscy radośnie obstawiają po 3:1 czy 4:0 to pewnie skończy się kopaniną i 1:1.

UcheJ 31.08.2019 14:49

Tylko 3 punkty

Wisła V 31.08.2019 15:38

ja nie jestem takim optymistą, serce podpowiada gładkie zwycięstwo Wiślaków natomiast rozum i logika ekstraklasy mówi że będzie cięzki mecz i jedna wielka kopanina w środku pola.. Oby serce miało racje :D do zobaczenia na stadionie !!

brylant17 31.08.2019 21:02

Znowu mnie irytuje Niepsuj znowu zepsuł....co się dzieje z tą defensywą ? Wasyl bez formy,że nie gra ?

RAF 31.08.2019 21:15

Na goraco:

1) Wisla jako jedna z niewielu druzyn w tej pilkarskiej lidze ...... gra w pilke. Super sie to oglada, naprawde.... oby tak dalej. Wszedzie sie slyszy ze zespoly musza "gryzc trawe" ale pilka nozna polega na czyms innym. Na umiejetnosci zagrania pilki kazda czescia stopy, na klepaniu pilki pod pressingiem, na wymianie podan, na budowaniu akcji od tylu. Wisla to robi, czasami sie myli, ale generalnie stara sie grac w pilke.

2) Brozek jest niesamowity. Lige, w tym wieku, wciaga nosem.

3) Szkoda ze ten lob Silvie nie wyszedl. Nie wiem czy zauwazyliscie jak po tym meczu plakal i wielu zawodnikow lacznie ze Stolarczykiem poklepywali go i pocieszali. To pokazuje team spirit i podresla swietna atmosfere w druzynie. Az zal ze nie ma troche lepszej sytuacji finansowej. Dokupic dwoch, trzech zawodnikow i mozna sie bic o mistrza i puchary. Ale moze po takich meczach wlasnie znajdzie sie nowy inwestor/wlasciciel. Oby.

Brawo za mecz, brawo za wynik, brawo za gre!!

Mixu 31.08.2019 21:17

Znowu nerwówka na własne życzenie. Ale nic to. Były emocje, były fajerwerki.
Carlos Silva chyba już tak więcej się nie zakiwa pod naszym polem karnym. W transmisji było widać że na koniec meczu mocno był przygnębiony aż musieli go pocieszać. Boje się myśleć co mu musieli zrobić w przerwie :D
Ci co skreślili już Maka powinni się uderzyć w pierś. Dzisiaj robił robotę. Wojtkowski miazga. Brożek druga młodość. Vukan (mimo winy drugiego gola) i Blaszczu dobre zawody. Obrona również poprawnie. Carlos Silva dużo biega, walczy mimo że na boisku czasami wydaje się chimeryczny to jednak liczby mówią same za siebie: najwięcej przebiegniętych kilometrów.
Cieszy że wpadamy w nawyk ogrywania teoretycznie słabszych przeciwnikow. Na tym trzeba budować punkty i tak ma być. Jest gitara.

leszekpw 31.08.2019 21:22

Gra ofensywa na plus. Brożek, Savicevic, Błaszczu (przerasta ta ligę o dwie klasy), Mak, Wojtkowski (mimo strat-będą z niego ludzie), na plus.

Silva i Niepsuj powinni odpocząć.
Obrona poza Klememzem nie przekonuje, choć Sadlok wykonał dziś mnóstwo pracy w ofensywie

gizmowisla 31.08.2019 21:36

Zwyciezcow sie nie sadzi ....znowu Pawel , szacun to malo powiedziane .....martwi kolejny barfzo przecietny mecz Kuby ( oczywiscie w kategoriach jego mozliwosci ) , ale to moze dobry prognostyk przed derbami ......kolejny mecz bez hamulcowego i bezproduktywnego w ofensywie ( to od zawsze moje zdanie ) Bashy

AS82 31.08.2019 22:24

Silva kryminał , nie wiem po co ten Stolarczyk im kaze wyprowadzac na siłe ta pilke , przeciez to grozi strata bramek...
Super dziś Mak , gol i asysta , Brozio w swoim stylu, Kuba drugi mecz troche ponizej normy
Najwazniejsze 3 punkty !

inspektor erektor 31.08.2019 22:26

Tak pozasportowo, catering na sektorze A to jakaś porażka, kolejka w przerwie poruszała się tak powoli, że niektórzy mniej cierpliwi klienci prawie roznieśli to ich stanowisko...

Sylwus1988 31.08.2019 22:32

No niestety w temacie kateringu nie zmieniło się nic. A jeśli costto tylko na gorsze... :(

Konrad. 31.08.2019 22:54

Wystarczyło tylko piłkę wyk..ić w aut i byłoby gładkie 4-0 jak. Z ŁKSem a tak to nerwy.

Ktoś wie czemu Buksa poza kadrą?

zbigniew_ramirez 31.08.2019 22:56

Z powodu urazu.

Pulpet 31.08.2019 23:02

Wisła to Bayern
Brożek to Lewandowski

gizmowisla 31.08.2019 23:14

Pawel zawstydza ta lige , swietna wiadomosc dla nas , marna o lidze ktorą zyjemy, kolejny mecz gdy jestesmy kozakami wlasnego podworka , szkoda , bo reszta druzyn jest na podobnym etapie ,

topamers 31.08.2019 23:15

Nie rozumiem jechania po Silvie. 2ga bramka to po jego świetnym odbiorze w środku pola się zaczęła. Za to denerwuje mnie pasywność Vukana w grze obronnej. Raz go uratował spalony, za drugim razem się nie udało.

Na przyszłość albo ktoś powinien podejść do rozegrania Silvie lub niech to Vukan robi

Karherop 31.08.2019 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1542724)
Silva kryminał , nie wiem po co ten Stolarczyk im kaze wyprowadzac na siłe ta pilke , przeciez to grozi strata bramek...
Super dziś Mak , gol i asysta , Brozio w swoim stylu, Kuba drugi mecz troche ponizej normy
Najwazniejsze 3 punkty !

Mak nawet 2 asysty.
Drużyna ma grać w pewien określony sposób bez względu na wynik. Taka graja zespoły najlepszych trenerów.

Oczywiście Silva dziś zrobił kryminał, ale bardzo chciał później odkupić winy i za to plus. Gość ma duży potencjał i żal byłoby gościa skreślać po jednej stracie.

AS82 31.08.2019 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1542733)
Mak nawet 2 asysty.
Drużyna ma grać w pewien określony sposób bez względu na wynik. Taka gra ce..... zespoły najlepszych trenerów.

Oczywiście Silva dziś zrobił kryminał, ale bardzo chciał później odkupić winy i za to plus. Gość ma duży potencjał i żal byłoby gościa skreślać po jednej stracie.

Racja Mak 2 asysty
Ja dziękuję za ten określony sposób wyprowadzania piłki jeśli nas ma to kosztować gole/punkty
Na taka ekstrawagancję przy obecnej sytuacji chyba sobie pozwolić nie możemy..

Karherop 31.08.2019 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1542734)
Racja Mak 2 asysty
Ja dziękuję za ten określony sposób wyprowadzania piłki jeśli nas ma to kosztować gole/punkty
Na taka ekstrawagancję przy obecnej sytuacji chyba sobie pozwolić nie możemy..

Powiem tak, wkurzają mnie takie straty, podobnie jak ta Niepsuja z Jaga, Natomiast jestem akurat świeżo po lekturze biografii Jurgena Kloppa i widzę u Stolarczyka bardzo dużo podobnych cech. Klopp zanim uczynił z BVB maszynkę do wygrywania tłukł im pewien schemat na przekór bardzo złym wynikom co kosztowało ich wiele porażek i dwa dość przeciętne sezony.
Zresztą.. wygranych się nie sądzi. Gramy co raz lepiej, drużyna się dobrze rozumie, wszyscy mają wspólny cel i mozna z optymizmem patrzeć w sezon.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl