
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#5
|
|
Wbrew miejscu w tabeli, między Wisłą a Pogonią różnicy specjalnej na dzisiaj nie ma.
Punkty Pogoni to jazda na farcie. I udane interwencje bramkarza, którym się teraz w Szczecinie jarają. W dodatku, we wszystkich pierwszych trzech meczach mają w środku pola taką samą wielką dziurę jak Wisła w meczu z Górnikiem do czasu wejścia Savicevicia. Odpadł im Drygas, a Podstawski i Kowalczyk grają trochę na alibi za to Kozulj, raz zagra dobrze, raz nie. Jak dostanie plastra to po kilku niedanych próbach traci impet. Nie twierdzę, że pojedziemy i wygramy. To mecz z gatunku tych, w których może być 5:0 dla śledzi albo wynik w drugą stronę dla Wisły. Albo zwykłe 0:0 czy inny remis. W każdym razie będzie ciekawie |
|
|

|
||||||
|
|