
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#31
|
|
Chciałbym jeszcze o Boguskim:
Większość naszych piłkarzy niemal w każdym meczu ma zagrania po których ręce opadają. Niestety dla Rafała, ale jego złe zagrania są bardzo "widowiskowe" (ostatnio straty Vukana zaczynają im dorównywać), ale... Ale jest to gracz, którego 1/3 życia to Wisła Kraków. Który oddał mnóstwo zdrowia za ten Klub. I chociaż zdarzyło mu się odstawić nogę, fatalnie zagrać, to jednak zazwyczaj walczył, biegał, starał się. Dlaczego owację po meczu dostał Wasilewski? Bo przedłużył kontrakt? Bo gra u nas pierwszy sezon? Dlaczego Pietrzak? Bo odchodzi? A pominięto Boguskiego? Boguski może i nie jest charyzmatyczny, nie porywa tłumów ani grą, ani zachowaniem, ale to nie oznacza, żeby go pomijać przy podziękowaniach - chociaż to jeszcze jestem w stanie zaakceptować, ale gwizdanie przy zdejmowaniu go z boiska to po prostu żenada i jest mi po prostu, po ludzku wstyd za tych którzy gwizdali - za brak szacunku dla tak zasłużonego zawodnika. Dla mnie Rafał Boguski jest legendą tego klubu i to legendą na poziomie Głowackiego czy Brożka. Tyle ode mnie w tym temacie. Dziękuję. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#32
|
Boguskiemu należy się szacunek, kto tego nie rozumie jest zwykłym frajerem, nie kibicem Wisły. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#33
|
|
Popieram oba posty wyżej.
Rafał jak najbardziej zasługuje na nasz szacunek, zwłaszcza, że gdyby nie kontuzja sprzed 10 lat nie wiadomo jakby się jego losy potoczyły. Był wtedy powoływany do kadry i meczu el. MŚ 2010 z San Marino strzelił dwie bramki, a w towarzyskim z Serbią w 2008 r. jedną. Na temat Wasilewskiego już pisałem w temacie o naszych piłkarzach, a co takiego Pietrzak zrobił to tym bardziej nie wiem - równie dobrze można by połowę kadry skandować jak nie większość chcąc być konsekwentnym przy obu tych piłkarzach. Tak samo jak nie rozumiałem owacji dla Ondraszka.
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 19.05.2019 o godz. 13:21.
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#34
|
|
Wytłumaczcie mi jedną rzecz bo ja tego nie ogarniam.
Gdy był drugi karny... sędzia dopiero po jakimś czasie zdecydował się na VAR. Od czego to zależy, że sędzia najpierw nie chce sprawdzać, a potem sprawdza? Kto bardziej będzie wrzeszczał na niego? Mam wrażenie, że ten VAR jest pojebany. Co z tego, że jest jak raz coś sędzia sprawdzi, a innym razem nie sprawdzi. Robi to według uznania... ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#35
|
|
jak jest czegos pewny to nie musi sprawdzac podejmujac w ten sposob ryzyko
natomiast przez słuchawke z wozu mogą mu dać znac ze mimo wszystko pasowaloby sprawdzic bo chyba zyebał - stąd taka zmiana zdania po chwili ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#36
|
|
To nie jest czasem tak, że dostaje wskazówki z wozu, że lepiej sprawdzić?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#37
|
|
Tak, a przynajmniej powinien, bo różnie to bywało. Jak sędzia słabo widział sytuację to puszcza grę i czeka na sygnał żeby podejść.
U nas z Piastem Varciniak nie zauważył ręki Parzyszka i puścił grę, chwile potem dostał info żeby lepiej spojrzał i był karny. Chodzi o to żeby nie przerywać gry przy każdej sytuacji. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#38
|
|
Nie oglądałem meczu, jak spisał się Buksa, Kumah, Wojtkowski na prawej obronie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#39
|
|
Ludzie tak pieprzą o tym Varze, że źle bo tak, siak czy srak.
A ja się nie zgadzam. Dopóki decyzja jest słuszna i sprawiedliwa to jak dla mnie mogą nawet w gwiazdach wyczytywać. Mam to w du.pie czy ktoś podpowiada z wozu, teściowa na WIFI czy Antek z pod budki się wydziera, żeby sprawdził, bo on widział, że karny był. Jeśli decyzje są dzięki temu prawidłowe to naprawdę nie interesuje mnie jak sędziowie do nich dochodzą. Śmieszą mnie te wytyczne kiedy sprawdzać kiedy nie. Powinno się sprawdzać zawsze, nawet przy faulach czy autach jeśli nie narusza to płynności gry. Przy błahych sprawach jak auty rozumiem, że nie można stosować ripleya bo naruszałoby tempo meczu, ale jeśli sędzia siedzący w wozie WIDZI wyraźnie, że decyzja jest zła powinien podpowiedzieć. Nie rozumiem w czym problem. Do rożnych też się piłkarze zabierają z prędkością żółwia na sterydach, przy piątkach bramkarze też celebrują. Powinien być czas na szybki ripley w wozie i tyle.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.05.2019 o godz. 17:53.
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#40
|
Wojtkowski - szczerze mówiąc byłem zażenowany jego postawą. Widać że chłopak jest już myślami gdzieindziej i chyba ma ogólnie żal do całego świata że więcej szans niż on, dostawali inni młodzi. Szlajał się po boisku, jego powroty to był SKANDAL. Wiem, że to nie jego pozycja, ale zapier.dala się wszędzie tak samo, a w obronie jeszcze 2 razy bardziej - to był trucht, co chwile były dziury po jego stronie. Niestety chłopak technicznie jest utalentowany, sam miałem nadzieję że wypali u nas, ale to już jest game over. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#41
|
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2019
Offline |
#42
|
|
Hehe! Bardzo śmieszny temat (wzgląd na to, że - 2 liga MKS), mój drugi post i zapewne ostatni. Generalnie powiem Wam, chłopak i dziewczyny, że smutno mi że nie jestem z Krakowa. Drugi i ostatni zapewne mój post na tym forum (wywołane na to mam)! Kilka spraw do przekazania:
Wisła & Lechia! Walić legnicki mks (przy kolegach jesteś mocna), walić wrocławski wks, a w szczególności jebat/rezat lubelski rks! Juventus - stara dama, cracovia - stara k***a! Leoleoleole! Podrożały jabole! Vódka na melinie też! Wisełka jeb*e rks! Wiślak Dolnośląski - dobranoc. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#43
|
|
nie no , zostań z nami
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#44
|
|
Nick sugeruje, że Grzegorz B. ma już 30 lat, pewnie od 12 lat chodzi na wybory, może ma dzieci, przetwarza w pracy czyjeś dane osobowe.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#45
|
W sumie jak każdy. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|