Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXVII kolejka] Wisła Kraków - Miedź Legnica, Sobota 18 V, godzina 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10179)

Arkadiusz.Czerepach 16.05.2019 11:43

[XXXVII kolejka] Wisła Kraków - Miedź Legnica, Sobota 18 V, godzina 15:30
 
https://zapodaj.net/images/5d927bc950c18.png

Aktualna tabela:

https://zapodaj.net/images/b74515b1571c7.png

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

https://zapodaj.net/images/053cc6db7edc0.png

Dotychczasowe mecze h2h
https://zapodaj.net/images/632f701d6e291.png

Sześć ostatnich spotkań h2h
https://zapodaj.net/images/91f5d0cccb3e7.png

Rywal ogólnie:
https://zapodaj.net/images/aec765bdf7558.png

Rywal na wyjeździe:
https://zapodaj.net/images/4e0998010de61.png

Wisła ogólnie:
https://zapodaj.net/images/5c4d7e5aad482.png

Wisła u siebie:
https://zapodaj.net/images/99ca29d311b05.png

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

https://zapodaj.net/images/eee127a179980.png

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

GBO 16.05.2019 12:40

Miedź już praktycznie w pierwszej lidze ( ich mi akurat szkoda ). Skoro w meczu o Ekstraklasę ze Śląkiem żył nie wyprówali, to z nami raczej też nie będą. Powinno się udać skończyć sezon wygraną.

BlurgH 16.05.2019 13:12

Niezależnie od wyników, byłoby fajnie, gdyby na stadionie pojawiło się więcej osób niż na ostatnich dwóch meczach.... :( Czas jak zwykle pokaże... W kwestii samego meczu - stawiam na bramkowy remis bez wskazania...

InQ 18.05.2019 08:37

Dodam tylko że krakowscy urzędnicy to są wyjątkowo paskudni kretyni...


Na pół godziny przed meczem Alejami w spod Muzeum Narodowego przejdzie marsz równości... ABSURD!


https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/...e32_o_mini.jpg

BlurgH 18.05.2019 09:13

Nie od dziś wiadomo, że dość istotna liczba stworzeń zasiadających w krakowskim magistracie znacznie cofnęła się ewolucyjnie od homo sapiens... Kiedy nie było poprawności politycznej, dla otrzeźwienia wsadzało się ich do smoły, a potem posypywano pierzem... Niestety "cywilizacja" spowodowała, że takie "cosie" czują się względnie bezpiecznie...

pepe72 18.05.2019 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez InQ (Post 1539701)
Dodam tylko że krakowscy urzędnicy to są wyjątkowo paskudni kretyni...


Na pół godziny przed meczem Alejami w spod Muzeum Narodowego przejdzie marsz równości... ABSURD!


https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/...e32_o_mini.jpg

Dobrze, żeś napisał, bo trzeba będzie inaczej dojechać.

Brozinho_23 18.05.2019 19:45

Był kiedyś mecz po którym nie było postów na forum w temacie meczowym?

viktor56 18.05.2019 19:55

Akcent humorystyczny na koniec sezonu, jeszcze nigdy nie śmiałem się z bramki traconej przez Wisłę na własnym stadionie.

ciacho 18.05.2019 20:07

A ja jeszcze nigdy nie widziałem, żeby piłkarze mieli tak wyjebane na to co się dzieje na boisku. Żałosne to było i tyle.

ciacho 18.05.2019 20:10

A ja jeszcze nigdy nie widziałem, żeby piłkarze mieli tak wyjebane na to co się dzieje na boisku. Chyba tylko Brożek i Kolar próbowali szarpać. Mam nadzieję, że Wojtkowskiego w koszulce Wisły już nie zobaczę.

Ogólnie żałosne to było widowisko.

luke1906 18.05.2019 20:28

Wstyd i kompromitacja.
Ktoś wie, kiedy ostatnio straciliśmy 5 bramek u siebie? Stracone przeciwko najgorszej ofensywie w lidze.

s1mone 18.05.2019 20:28

Jak czytam wypowiedzi na wislaportal czy tu o żałosnym meczu to ogarnia mnie pusty śmiech.


Mecz dla nas o pietruchę, chłopaki wyszli postrzelali sobie, urządzili super emocjonujące widowisko z gradem goli.
Przegrali po ładnym meczu i tyle. Zdarza się. Nie pierwszy raz, nie ostatni.


Śmieszy mnie to całe malkontenctwo, rozdzieranie szat i pojazd po piłkarzach jak byśmy conajmniej 4 golami spłynęli po opchnięciu meczu przeciwnikowi.


Na szczęście przez jakiś czas nie będę musiał czytać tego pierd.olenia, bo następne mecze późnym latem.

wolfy 18.05.2019 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1539739)
Wstyd i kompromitacja.
Ktoś wie, kiedy ostatnio straciliśmy 5 bramek u siebie? Stracone przeciwko najgorszej ofensywie w lidze.

Z taką defensywą? Raczej do przewidzenia.

kacpaw91 18.05.2019 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1539739)
Wstyd i kompromitacja.
Ktoś wie, kiedy ostatnio straciliśmy 5 bramek u siebie? Stracone przeciwko najgorszej ofensywie w lidze.

26 sierpnia 2016 Wisła - Śląsk 1:5?

Adasss 18.05.2019 20:50

Jak ktoś napisze, że Lis nam dziś zawalił jakąś bramkę, albo chociaż powinien obronić coś z tego, co wpadło Miedzi, to oficjalnie ogłoszę go p...niętym. Tak tylko ostrzegam ;-)

luke1906 18.05.2019 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1539742)
26 sierpnia 2016 Wisła - Śląsk 1:5?

A faktycznie, akurat na tym meczu nie byłem, dlatego wyleciał z głowy.

pepe72 18.05.2019 21:25

Zaczęły się wakacje. Patrzyłem na oceny naszej obrony, na Weszło tylko Lis na 5. W sumie obronił karnego ...

Arkadiusz.Czerepach 18.05.2019 21:39

najwiekszym zaskoczeniem był sedzia , najlepszy mecz do tej pory w jego wykonaniu (choc przyznajmy wysoko sobie poprzeczki nie zawiesil), dużo trudnych decyzji , kazda idealna

Szneka 18.05.2019 21:45

Panowie 5 goli strzeliła nam ............................ Miedź Legnica. I w/g Was jest w porządku?
Szanujmy się. Przyjechał beniaminek, który zleciał z ligi a zlał nas jak psa.
Ja jestem mega wqrwiony. Liczyłem na 3 pkt i godne pożegnanie z sezonem. Niestety kilku panów wyszło dziś na relaks i skończyło się Naszą kompromitacją.

wolfy 18.05.2019 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1539750)
Panowie 5 goli strzeliła nam ............................ Miedź Legnica. I w/g Was jest w porządku? Ja jestem mega wqrwiony. Liczyłem na 3 pkt i godne pożegnanie z sezonem. Niestety kilku panów wyszło dziś na relaks i skończyło się Naszą kompromitacją.

Basha i Wasyl po kontuzjach, Burliga chyba też, nie wiem tylko po co był Wojtkowski. Miedź grała o życie. Większość osób to widzi.

Jak będziemy w przyszłym sezonie grać taki kabaret w obronie to będziemy się martwić.

Szneka 18.05.2019 21:58

@Wolfy przyjacielu- Miedź grała bo im pozwoliliśmy na taką grę. Od stanu 2-4 zaczęliśmy grać i oraz meczu zmienił się całkowicie. Raptem Basha zaczął biegać sporo ożywienia dało wejście Kumaha i przesunięcie Wojtkowskiego. Gdybyśmy tak zagrali od początku to bezproblemowo i wysoko dla Nas.

wolfy 18.05.2019 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1539754)
@Wolfy przyjacielu- Miedź grała bo im pozwoliliśmy na taką grę. Od stanu 2-4 zaczęliśmy grać i oraz meczu zmienił się całkowicie. Raptem Basha zaczął biegać sporo ożywienia dało wejście Kumaha i przesunięcie Wojtkowskiego. Gdybyśmy tak zagrali od początku to bezproblemowo i wysoko dla Nas.

Przecież nam czwórkę wcisnął Sosnowiec, rzadko kiedy tracimy mniej niż dwie bramki. To jest ewidentnie do poprawy.

Z takim składem jak wyszliśmy to bezproblemowo i wysoko nie wygramy z nikim.

El'kabat 18.05.2019 22:40

Wyluzujcie ludzie.
Ostatni mecz sezonu, nasi na wakacjach, a Miedź walczyła o życie...

Wynik do przewidzenia, czas na chwilę oddechu i od nowa zaczynamy zabawę.

ślimak 18.05.2019 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1539757)
Wyluzujcie ludzie.
Ostatni mecz sezonu, nasi na wakacjach, a Miedź walczyła o życie...

No dokładnie! A jeszcze gdzieś tam w tle lvbet...

FraMat 18.05.2019 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1539750)
Panowie 5 goli strzeliła nam ............................ Miedź Legnica. I w/g Was jest w porządku?
Szanujmy się. Przyjechał beniaminek, który zleciał z ligi a zlał nas jak psa.
Ja jestem mega wqrwiony. Liczyłem na 3 pkt i godne pożegnanie z sezonem. Niestety kilku panów wyszło dziś na relaks i skończyło się Naszą kompromitacją.

Faktycznie, z taką grą w obronie to nie mamy czego szukać w Champions League.
No, bo z atakiem to chyba sobie poradzimy?

ślimak 18.05.2019 23:56

To jeszcze: (5 postów przed meczem... tego jeszcze chyba nie była przez te 17 lat?)

- Bramkarz Mateusz Lis - obroniony karny, brawo! Poza tym, raczej bez zmian, coś tam wykopał dobrze, coś źle... : cytując klasyka: "cała Polska (WISŁA) ciągle wierzy!" !
- Emmanuel Kumah potrafi grać zespołowo.
- Krzysztof Drzazga jest na trenigach (Baza Myślenice) w parze z Rafałem Boguskim. Rafał Boguski uczy Krzysztofa Drzazgę perfekcyjnego przyjęcia piłki.
- W zamian Krzysztof Drzazga uczy Rafała Boguskiego dokładnego podania w akcji ofensywnej.
- Vukan Savićević - cztery meczy temu dostał propozycję od (L). Chyba widać było? Ale akurat dzisiaj kopnął i wpadło ;)
- Gdyby Tomasz Frankowski nauczył Pawła Brożka 'podcinki'...

Mimo wszystko:
- Rafał Boguski jest LEGENDĄ WISŁY!
- Paweł Brożek jest LEGENDĄ WISŁY!

Brawo Maciej Stolarczyk!!!

viktor56 19.05.2019 00:05

Wojo grał na prawej bo wiadomo było że Matej wybiera się szukać szczęścia gdzieś indziej i trzeba będzie uzupełnić tamtę stronę. Gdyby okazało się że na tej pozycji poradził sobie nadspodziewanie dobrze możnaby było rozważać przedłużenie go (nie byłbym zwolennikiem takiego rozwiązania), a ponieważ wyszło dość średnio, można powiedzieć że nie wykorzystał ostatniej szansy na utrzymanie się w Wiśle. Kamilowi dziękujemy i wypada tylko życzyć żeby znalazł sobie trenera który wyciągnie z niego potencjał, bo przez dwa lata u nas kompletnie się nie rozwinął, niestety.

gizmowisla 19.05.2019 00:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1539761)
To jeszcze: (5 postów przed meczem... tego jeszcze chyba nie była przez te 17 lat?)

- Bramkarz Mateusz Lis - obroniony karny, brawo! Poza tym, raczej bez zmian, coś tam wykopał dobrze, coś źle... : cytując klasyka: "cała Polska (WISŁA) ciągle wierzy!" !
- Emmanuel Kumah potrafi grać zespołowo.
- Krzysztof Drzazga jest na trenigach (Baza Myślenice) w parze z Rafałem Boguskim. Rafał Boguski uczy Krzysztofa Drzazgę perfekcyjnego przyjęcia piłki.
- W zamian Krzysztof Drzazga uczy Rafała Boguskiego dokładnego podania w akcji ofensywnej.
- Vukan Savićević - cztery meczy temu dostał propozycję od (L). Chyba widać było? Ale akurat dzisiaj kopnął i wpadło ;)
- Gdyby Tomasz Frankowski nauczył Pawła Brożka 'podcinki'...

Mimo wszystko:
- Rafał Boguski jest LEGENDĄ WISŁY!
- Paweł Brożek jest LEGENDĄ WISŁY!

Brawo Maciej Stolarczyk!!!

z Vukanem w legii tos mnie zaskoczyl ....czyzby kolejny wierzacy w fejsbuk ???

Kowalski 19.05.2019 07:44

Mecz jak mecz, ale Brożkowi zawdzięczamy dwa karne, z których jeden sam zamienił na bramkę. I to się liczy. Vukan i Basha rozkojarzeni. Lis bez winy przy bramkach, chociaż przy drugim karnym mógł zaryzykować w drugi róg. Teraz pełna mobilizacja finansowa przed nowym sezonem, bo dalej jest ciężko.

Adasss 19.05.2019 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1539748)
najwiekszym zaskoczeniem był sedzia , najlepszy mecz do tej pory w jego wykonaniu (choc przyznajmy wysoko sobie poprzeczki nie zawiesil), dużo trudnych decyzji , kazda idealna

Masz na myśli tą sytuację, gdy w polu karnym Miedzi Pietrzak został uznany za faulującego biegnąc w kierunku od przeciwnika? :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl