The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 30.04.2019, 12:51
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Po meczu mam mieszane uczucia... Cieszą punkty, a smuci żałosny poziom Eklapy...
Patrząc na nasz skład i skład Śląska Wrocław to wynik powinien być tylko jeden, tj. nasza porażka... Tym bardziej, że Śląsk walczy o utrzymanie... choć walczy to duże słowo... bardziej to leży...

Jakby nie spojrzeć kończyliśmy mecz mając w składzie 5 czy 6 młodych zawodników, zależy czy Lisa mającego lat 22 uznamy za młodego. Linie ataku do zejścia z boiska trzymał Paweł Brożek, który dla ratowania Wisły Kraków wrócił z emerytury..., a w Śląsku w teorii solidny skład z Robakiem i Mączyńskim... Śląsk utrzymywany z podatków mieszkańców Wrocławia... Ktoś wie o co chodzi z tym Śląskiem?! Tłustym kotom nie chce się grać, czy co bo nie rozumiem?

Brawo dla Stolarczyka, który walczy kim ma i nie zrzędzi!!! Pomimo porażek da się te mecze oglądać€. Jest w tym wszystkim jakaś koncepcja i rozegranie. Wiadomo, że wiele rzeczy nie wychodzi ale to nie może dziwić mając aż tylu młodych w składzie. Uważam, że trener robi dobrze, że nie wystawia samych młodych jakby chcieli co poniektórzy. Według mnie wystawienie samych młodych skończyłoby się dla nas dramatycznie... a tak jest walka do końca o wynik.
no właśnie sam sie zastanawiam, przecież Chrapek, Mączyński , to są naprawde czołowi środkowi pomocnicy, Celeban tez wyróżniał się w lidze, a Robak może to śmiesznie zabrzmi ale liczby nie kłamią , to jeden z najlepszych napastników w historii polskiej ekstaraklasy!

do tego stabilne (?) finanse...

ocb?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:54.