![]() |
[XXXIII kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, niedziela 28 IV, godzina 18:00
https://zapodaj.net/images/51fd40bca5da9.png
33 kolejka : https://zapodaj.net/images/a07df9712b695.png Jako że wyjeżdżam za chwile i do kompa dostęp będę miał dopiero w maju, a wychodzę z założenia, że z dwojga złego, lepiej żeby temat meczowy pojawił się za wcześnie niż wcale, to jestem zmuszony na odstępstwo od zasady "połowy odległości" i zakładam go już dzisiaj. Z oczywistych względów nie wrzucam statystyk , bo jeszcze trwa poprzednia kolejka. Swoja drogą zgadzam się z pp Mamrotem i Probierzem , że takie zagęszczenie meczów w decydującej fazie sezonu to po prostu absurd , ZWŁASZCZA w naszej sytuacji kadrowej: Cytat:
Cytat:
zapraszam do dyskusji |
Jeśli dojdzie Vukan i Basha to można liczyć po cichu na remis, jednak drużyna poza tym że przetrzebiona kontuzjami wygląda fatalnie fizycznie.
Natomiast Śląsk to obecnie drużyna... najgorsza w lidze. Wielu życzy im spadku widzac co wyprawiają na boisku. Bodajże od 8 spotkań nie strzelili bramki z gry. Ja im tego nie życzę, aczkolwiek jak się mają przełamać to nie w spotkaniu z nami. Jakikolwiek punkty w tym meczu prawdopodobnie dadza nam już utrzymanie . |
Wróci Vukan i może Plewka
Jak dla mnie pewna 2, kurs na Śląsk póki co 2,5 warto korzystac |
dawac juz ten nastepny oklep, spokojnie ze 3:0 dla slaska
|
2:1 dla Wisły
|
dlaczego oklep? Śląsk gra najgorszą piłkę w lidze. Z Savicevicem lub Bashą w środku pola jesteśmy w stanie spokojnie sobie z nimi poradzić.
|
Cytat:
Jeśli zagramy jak z Płockiem to jest szansa na punkty. Tym bardziej że Śląskiem. |
Mecz z Płockiem zajebał Burliga. Tylko i wyłącznie . W pełnej jedenastce na boisku wygralibyśmy spokojnie. Ze Śląskiem spokojna głowa i grać swoje. WKS-owi będą się gotowały głowy.Bo oni muszą a my możemy.
Remis nawet da nam dużo. |
Remis będzie oznaczał, że na 4 kolejki przed końcem sezonu utrzymamy przewagę 11 pkt nad strefą spadkową. To już praktycznie da nam utrzymanie. Natomiast w przypadku przegranej zacznie się powoli robić troszkę duszno...
|
Ja tam uważam, że mecz z Płockiem to nam sędzia zawalił, a nie Burliga.
|
Serek sędzia .... to wiadomo ale Bury? Tak doświadczony zawodnik a przyjął piłkę jak paralityk.
|
Co do śląska, to podobno grają jeszcze większa pytę od tych kalek z Sosnowca.
Ale różnica jest taka, że mają jednak graczy, którzy potencjał mają sporo większy. I jak faktycznie się ogarną i widmo spadku zajrzało im w oczy, to może być różnie. Remis max wyciągniemy. |
Niech spadają i niech Chrapek do nas wraca.
|
Chrapek ostatnio przedłużył o rok kontrakt ze Śląskiem więc raczej do nas nie wróci.
|
Cytat:
|
Różne może mieć zapisy w kontrakcie w przypadku spadku.
|
Zła wiadomość:
https://twitter.com/WojtowiczG/statu...29853089304576 Cytat:
Cytat:
Nie ma co płakać. W poprzedniej kolejce potrzeba było 2 punktów, teraz jednego, a za chwilę nie będzie to miało znaczenia. |
Basha z Vukanem wyszli dziś na trening. Trzeba za nich trzymać kciuki.
Wtedy skład widziałbym taki: Lis - Pietrzak,Palcic,Hoyo,Grabowski- Boguski, Vukan, Basha, Slomka- Drzazga, Kolar Peszce i Brożkowi mocno odcina tlen, może pora aby weszli z ławki na podmeczonego przeciwnika? |
i Peszek i Brożek na pod męczonego przeciwnika jak znalazł. tylko może zamiast Boguskiego na skrzydło dać młodego szybkiego np Kumaha?
|
Cytat:
Plan był dobry tylko nie udało się utrzymać korzystnego wyniku. Z Vukanem i Bashą będzie łatwiej. |
Wszystko się zgadza, pytanie jak wyglądają obaj Panowie bo 2 dni regeneracji to może być dla nich za mało. Brożek już od 35 minuty wyglądał co raz gorzej, Peszko po przerwie był już tłem.
|
Cytat:
PO CO? wy oglądacie jak gra Ślask i Michał? Wiecie co odpierdala we Wrocławiu czy chcecie go dlatgeo ze kiedyś grał w Wiśle? A Śląsk raczej nie spadnie, z Nami mają mecz o 9 punktów, wczoraj mieli mocne rozmowy (zresztą, dziś w sumie też) wychowawcze. |
Cytat:
Brożek i Peszko dopóki mieli siły absorbowali obronę Zagłębia bardzo mocno, nie jest przypadkiem że ich obrońca dostał wędkę po pół godziny gry. |
Dla slaska to idealny mecz i przeciwnik na przelamanie
|
Cytat:
|
Z innej beczki TOP 10 frekwnecji w tym sezonie. Wskoczyl wczorajszy mecz Lechia-Legia a wypadl mecz WIsla-Lech
https://i.ibb.co/zSLf3PZ/Zrzut-ekran...8-09-27-19.png |
Dajcie Pany meczową osiemnastkę
|
Z całym szacunkiem dla Michała Chrapka, ale to jest piłkarz na dolną połówkę ekstraklasy. Moim zdaniem to nie byłoby żadne wzmocnienie, ewentualnie uzupełnienie przy kontuzjach / kartkach. Ale też nie jakieś super jakości. Niech zostanie we Wrocławiu. Życzę mu szczęścia.
|
A ja przekornie uważam, że Michał by się u nas odbudował. To jest dobry piłkarz, a Śląsk to jest antydrużyna, podobnie jak Lech. Już nie raz tacy zawodnicy w Wiśle wracali na swoje tory i podejrzewam że pod okiem Stolara czy Sobola Michał zaczął by pracować A nie lecieć w kule. Inna kwestia, że jego powrót to abstrakcja z punktu widzenia finansowego i tego, że przedłużył mu się ostatnio o rok kontrakt.
|
Też bym go u nas widział,Stolar go na nogi postawi
Jedyne co to on w Śląsku ponad 40 tys na miesiąc kasuje, u nas tyle nikt nie ma |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl