
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#181
|
|
Stolarczyk przeciez juz wypiął sie na Lisa ,bo bronić mial Buchalik od derbów ale ze to chodząca kontuzja znowu wracamy do wariantu z recznikiem na bramce.Z tym ze Buchalik tez jest cienki,ale mimo wszytsko czasem nam cos tam obronił.Natomiast Lis to ma nawet problem zeby poprawnie pilke zlapać.Jakby sie nie bawil w Michaela Jordana to moze 2 bramki Piast by nie zdobył.
Ale popieram kolege wyzej ,naprawde tą runde nalezy wziasc w [ ] -klamre i uznać ze trzeba bylo ją rozegrać a to nawet i 2 miesiace temu nie było pewne.Burdel i strach wtedy przelozyl sie na to ze ledwo skupilismy sie na pierwszej 11 ,nie mowiac o ławce.I teraz niejako to wyszlo,ale z drugiej strony nie mielismy na to wpływu. Zatem nie bedzie grupy mistrzowskiej nie ma co płakać,jesli mamy juz utrzymanie w lidze.Teraz trzeba popatrzec do przodu jak to dobrze rozegrać ,w ktora strone mamy isc ,przydalo by sie lepiej szkolic młodziez.Nie ma wiekszej radosci jak jakis mlody wychowanek z krwi i kosci ktory zap*ierdala za Wisłe jakby mial zaraz ducha wyzianąć na boisku.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.04.2019 o godz. 19:47.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#182
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#183
|
|
Co do Lisa - wypada mu życzyć udanego meczu z Zagłębiem, ale na dłuższą metę przepadnie, jeśli nie poprawi podstawowych elementów bramkarskich. Co z tego, że świetnie gra nogami (aczkolwiek tutaj też przynajmniej raz w meczu zdarza mu się wybicie piłki nogą w trybuny) jak nie potrafi złapać/porządnie odbić piłki lecącej prosto w niego?
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków Azory
Offline |
#184
|
A tak naprawdę to bardzo podobna bramka padła w pamiętnym meczu Wisła-Parma, którą Kosa strzelił z wolnego na 1:1
Ostatnio edytowane przez zając1 : 08.04.2019 o godz. 22:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#185
|
|
Ostatnią chwilą na eksperymenty w bramce był mecz z sosnowcem.Tam można było przetestować jakieś drugie wybory na pozycjach.Stolar zdecydował tylko o załataniu ubytków i nie ma sensu bić piany.Lis w bramce na ostatni mecz a ewentualne zmiany będą pewnie zależeć od tego w której grupie się znajdziemy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#186
|
|
Jak na jesieni gral w kratke to ta runda jest wrecz fatalna dla niego. Patrzac na nasz potencjal ofensywny ta druzyna zasluguje na cos lepszego w bramce. Oczywiscie mam nadzieje ze zagra mecz zycia w Lubinie i zamknie nam usta.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#187
|
|
Nic to nie zmieni, pomyje wylały się nie po pierwszym zawalonym meczu... tylko po 10 babolu w tej rundzie... 2,3 można przemilczeć i tak robiłem, ale za daleko to zaszło.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|