![]() |
[XXIX kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, Sobota 6 IV, godzina 18:00
https://zapodaj.net/images/fd58c07bd922f.png
Aktualna tabela: https://zapodaj.net/images/e1225da82d9cb.png Zestaw par nadchodzącej kolejki: https://zapodaj.net/images/ece3032f884bd.png Dotychczasowe mecze h2h https://zapodaj.net/images/a3673d916c2fc.png Sześć ostatnich spotkań h2h https://zapodaj.net/images/a0d084370e5b8.png Rywal ogólnie: https://zapodaj.net/images/382a3ea58a9cd.png Rywal na wyjeździe: https://zapodaj.net/images/f68680717a952.png Wisła ogólnie: https://zapodaj.net/images/241fffaad3eb7.png Wisła u siebie: https://zapodaj.net/images/4f12fda59832e.png A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) https://zapodaj.net/images/75f87d79bed21.png Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Coś wiadomo czy Kuba i Wasyl będą mogli zagrać?
|
Zanosi się na to, że Kuba zagra, ale z kolei zabraknie Wasyla.
|
Cytat:
Ten mecz będzie dla nas jak finał. Wygrana w 80% daje nam awans w końcowym rozrachunku. Remis lub porażka sprawiają że mecz o życie będzie w Lubinie. Mój typ 3-1. Podobnie typowałem przed Legią i wiadomo jak się skończyło :) tyle że Piast to dużo lepsza obecnie drużyna od Warszawiaków. |
Widzac ilosc sprzedanych biletow kolejny nasz mecz w TOP 10 frekwencji
|
Wasyl nie zagra do końca sezonu pęknięta łekątka I przejdzie operację
|
Piast to jest najlepiej zorganizowana drużyna w tej lidze
Obrona z Palciciem i Klemenzem jak wyjdzie na Valencie i Badie to może być ciezko Marne szanse na coś więcej niż remis |
Burliga czemu ma nie grać?
|
Bo pauzuje za kartki
|
Faworytem nie jesteśmy - w najlepszym przypadku bez Wasyla i Burego.
Kluczem będzie wykorzystanie okazji, bo tych nie będzie zbyt wiele. Każdy wynik możliwy |
Posypało się wszystko. Jakbyśmy wyszli takim składem jak na derby i Legię to bym był spokojny. A tak to może być różnie. Będzie ciężko zastąpić Burego i Wasyla.
|
Cytat:
|
Strzelamy najwięcej bramek w tej lidze , więc pozostaje wierzyć ,że strzelimy jedna bramkę więcej od Piasta :-/
|
Różnie może być. Szkoda na pewno Wasyla i Burligi - też niestety odbije się to ponownie na ławce.
Wychodzi na to, że Klemenz do końca sezonu na obronie, a to dobrze nie wróży... w końcu ten remis musi kiedyś paść. |
Cytat:
Mecz będzie ciężki, bo Piast IMHO to obok Lechii aktualnie najlepsza drużyna ekstraklasy. Stawiam ich o wiele wyżej niż Legię, Fornalik zbudował solidną drużynę. |
Bedzie ciezko ale nie z takich tarapatow juz wychodzilismy w tym sezonie.
|
Cytat:
Rehabilitacja trwa 14-21 dni i jak najbardziej może wykurować się na ostatnie 3-4 kolejki. Nie siejcie plotek. |
No i się posypało bez Wasyla.
Myślę, że jutro kluczem będzie środek pola. Oby Basha był przygotowany w 100% na 90 minut. Drzazga jutro już z fartem! |
Lis - Palcić, Klemenz, Sadlok, Pietrzak - Kuba, Basha, Savicevic, Peszko - Drzazga, Kolar
Może na ławce usiądzie kilku bardziej doświadczonych piłkarzy w porównaniu do ławki w meczu z Sosnowcem" Plewka Wojtkowski, Boguski, Brozio/lub i Balicki. Drużyny trenera Fornalika słyną z dobrego przygotowania fizycznego. Mają od nas szerszą kadrę (ostatnio na ławce Badia i Mak), no i można się spodziewać jakiegoś zmysłu taktycznego po gościach - pewnie zagrają pressingiem, bo dobrze biegają. Ważne co się będzie u nas działo po stracie piłki. Nie ma czasu po Sosnowcu na nic więcej niż autorefleksję plus 1-2 odprawy taktyczne. Reszta to regeneracja. Trzeba wygrać. Jak się nie da inaczej to serduchem. |
Cytat:
nie ma jakiegoś ogarniętego juniora na ławce? |
Arku Głowacki, wracaj.
|
Akurat ostatnio to Sadlok od Klemenza lepiej nie zagrał :)
|
Cytat:
Klemenz może nie popełnił rzucających się w oczy błędów, ale cały czas gał na alibi. Uciekał od podań, oddawał piłkę Lisowi, albo Sadlokowi. Błędów nie popełnia ten, kto niczego nie robi, a Klemenz nic nie robił, za to Sadlok pracował za dwóch. Stąd pewnie więcej jego błędów. |
Może tak:
Pietrzak,Basha,Sadlok,Palcić ? Co się w ogóle dzieje z Bartoszem ? |
Kluczem i tak bedzie srodek ,i tu jak Basha wskoczy na poziom meczu z Cracovia i Legia to to ze strzelimy bramki o to ejstem spokojny.Pytanie ile stracimy bo ani obrona nawet z Wasylem nie byla specjalnie szczelna.
Niestety Lis caly czas mnie nie przekonuje na bramce. Ale trzeba byc optymista ,pyknelismy zydow,Legie to teraz piastunki,no i gramy trzeci raz wszytsko na to wskazuje z frekwencja 25 tys+. |
Cytat:
|
Pytanie o co gra Piast. Czy w Gliwicach będą chcieli kolejny raz zebrać sklep od stepowych pastuchów, ponosić finansowe koszty takiego wyjazdu i ryzykować problemy w lidze z powodu wcześniejszych przygotowań. Czy też zadowolą się spokojnym "dodryfowaniem" do lata na 5-6 miejscu. W drugim przypadku mamy szansę coś ugrać w tym meczu. W pierwszym raczej nic. Dla mnie taktycznie Piast to poziom-dwa wyżej niż my. Jak patrzę na naszą grę to przypomina mi sie fragment z Potopu: "Postaremu jazda w dym kupą chodzi i szablami goli, a jak zrazu nie wygoli, to ją wygolą"
|
Porazka Korony sprawia, ze mecz z Piastem jest wirtualnie o nic, bo jeśli wygramy z Lubinem za tydzien, to awansujemy do 8, niezaleznie od wyniku jutro i wszystkich innych wynikow.
|
Cytat:
|
Wehrmacht, istnieje sporo takich kombinacji wyników, które dają nam awans DZIEKI wygranej z Piastem i POMIMO porażki w Lubinie. Wirtualnie o nic to jest twój FM.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl