
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#361
|
|
Framat , tak sie wzburzyłeś że nie zobaczyłeś komu odpisujesz i kogo post Kryształ parafrazował i w jakim kontekście
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#362
|
|
Cytat:
Ale żydy palą się, na Wiśle to wcale nie objawy antysemityzmu i nie trzeba być Shrelockiem aby o tym wiedzieć. Ale tobie kazali uważać co mówisz więc się wpisujesz w tą zjebaną poprawnosć polityczną bo przecież "żydy palą się" kojarzy się jednoznacznie. Było ich sześciu, to też jest antysemicka piosenka. I co poradzisz teraz? Zaśpiewać "nie ma litości połamcie tym ....om kosci", też nie można bo to brzydkie. Jazda z ....ami też nie wypada. Uważam że pusta agresja jest nic niewarta, trzęsienie płotami, napinka, napadanie na kogoś w 10, burdy na stadionach, to jest niepotrzebne ale taka napinka na słowa - też normalne bo "wasze matki to są ....y" to jest hańba żeby tak krzyczeć do kogoś. Ale przecież każde wyżej wymienione hasło dla pajaców z komisji ligi będzie niestosowne, i Ty też już mówisz, że trzeba umieć bluźnić. No to z takim podejściem pozostaje jedynie teatr dla Ciebie. PS Dalej nie rozumiem oburzenia na 40 tys zł za race a zlewania na 20 tys zł za derby. Wasza złosć jest śmieszna bo ukierunkowana źle. Tu powinien być w.... na komisję ligi i kary z dupy albo kary za nic, powymyślane na siłę. Ale wy wierzycie tak w ta komisję ligi więc nie możecie przyznać, że kara 20 tys zł za derby jest z dupy, że KL to ....., że zawinił cały stadion na te 20 tys złotych. Dlatego żałosne jest gadanie na race bo jak widać nie one i nie kibice są w tych sytuacjach złem, a złem jest komisja ligi, która po prostu pasożytuje na tym wszystkim. Nikogo jeszcze te kary po 20-40 tys nie odstraszyły od niczego a żydów to nawet tak ponosi, ze co derby kible porozwalane, kaloryfery powyrywane. A więc co dają te kary? Gówno. Dziękuję i brońcie dalej tego, ze kary się należą i już. Tu powinno być podwójne w....ienie (Legia i derby) na komisję ligi. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#363
|
|
FraMat idż na spacer weż pare głębszych oddechów albo po prostu zjedz snikersa....
Do zobaczenia na R22 |
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#364
|
|
Dokładnie te kary są z dupy.
Dlaczego dostaliśmy z race zakaz wyjazdowy? Jaki to ma sens, gdzie tu logika? Równie dobrze mogli za karę zamknąć pod stadionem parking dla samochodów. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#365
|
|
masz racje, sorry, to nie było do ciebie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#366
|
|
Tak ciągle słyszymy inwestorzy patrzą i notują ... Gdzie byli Ci mityczni inwestorzy, gdy Cupiał chciał się pozbyć Wisły ? Do polskiej ligi wchodzą głównie zapaleńcy, bo każdy inny woli się reklamować w klubie gdzie ludzie nie biją brawo za poprawne kopnięcie piłki tylko konkretny poziom. Przykład z naszego regionu OknoPlast. Wbrew pozorom w Polsce nie jest problem kiboli, jak wielu twierdzi, że jest to jedyne zło nędzy w naszej piłce, tylko baranów, którzy tym wszystkim kierują.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#367
|
|
Akurat nie jest tajemnicą jakich inwestorow odprawiał Cupial z kwitkiem kiedy nas nie chciał sprzedac i gdyby jego ludzie wykazali się choć najmniejszym zaangażowaniem pod koniec ery TF to nie Meresinki dostałby Wiśle za frytki ...
Do polskiej piłki trzeba być zapaleńcem, ale jednak np Waldemar Kita chciał nas kupić, a gdzie w końcu zainwestował.- wszyscy wiemy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#368
|
|
Szkoda tylko, że wtedy Cupiał miał chęć, możliwości (niepotrzebne skreślić) aby dalej Wisłę trzymać. Później już cała masa inwestorów w wyścigu o Wisłę się pozabijała i nie został ani jeden.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#369
|
|
Naprawdę przestańmy już z tą śpiewką o inwestorach, którzy tu stoją w kolejce po Wisłę, ale czekają czy race będą odpalane i czy będzie wisiała flaga z rekinem...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#370
|
|
serek oni są co mecz z lornetkami, jak szymuś i obserwują
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#371
|
Jak widać nasza sytuacja od jesieni nikogo nic nie nauczyła. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#372
|
|
Najlepszym dowodem na to jest brak inwestora...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#373
|
|
takie samo samo zdanie więcej pijaru niż realiów nie ma wielu chętnych na inwestycje w nasza ligę
![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#374
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: C4
Offline |
#375
|
|
[do usunięcia]
Ostatnio edytowane przez David. : 08.04.2019 o godz. 17:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#376
|
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#377
|
|
"Legia za zachowanie kibiców podczas meczu 28. kolejki Lotto Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok musi zapłacić 15 tys. zł"
Dalej będziecie KL w dupę wchodzić czy zrozumiecie w końcu, że to są chorzy ludzie? I problemem nie sa race tylko ci idioci, którzy wymyślili sobie sposób na okradanie ludzi w biały dzień a do tego są tak niekonsekwentni jak grubas chcacy schudnąc ale zajadający batoniki o 3ciej w nocy hyhy Niech Legia i każdy inny klub jak najmniejsze kary dostaje bo to nie o to chodzi aby komuś dojebać ale... My 40 tys i zakaz wyjazdowy na jeden mecz a oni 15 tys. i bez zakazu. My odpalamy rzadko, oni regularnie. To kto powinien dostać tutaj 40 tys a kto 15? Dlaczego jedne race trzeba ukarać 40 tys a inne 15 tys? O co tutaj chodzi? Przecież to się z pod jakiegokolwiek prawa wymyka skoro nie ma żadnej logiki i sensu w nadawaniu kar. Dlatego jeszcze raz powtórzę, problemem nie są żadne race, tylko te ....y i żaden człowiek, który się szanuje nie powinien się czepiać UW i innych ultrasów, tylko powinien jebać tę szmaciarską Komisję Ligi. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#378
|
|
Tylko jebać KL można w jeden sposób - finansowy, ale wtedy oberwie też klub. Niestety nie ma możliwości na walkę z nimi bez ofiar w klubach. Chociaż taka akcja, jak "ostatni gwizdek" była z pomysłem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#379
|
|
Tzn trzeba po prostu robić swoje. Na pewno wojna pikniki vs ultras to jest porażka. Nie kibice są tu złem tylko KL. Proszenie się ich o możliwość odpalania rac to też śmieszne. Rozmowy były ale z debilami ciężko się dogadać. Ogólnie błędne koło ale nie można dać sobie zamknąć ust bo to odbieranie samemu sobie swobód.
Dla mnie to żenada, że kluby się na takie coś godzą. Same siebie jebią po kieszeni. Chore czasy. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#380
|
|
Też jestem zbulwersowany karą dla Wisły w stosunku do Legii, ale pytanie do osób które oglądały mecz: czy w Warszawie również race spowodowały przerwanie spotkania?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#381
|
|
I czy my dostaliśmy tylko za race ?
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#382
|
Zresztą mniejsza o to ile - i tak nas nie stać na stratę żadnych pieniędzy. BTW - ultrasi zebrali już to 40 tys.? Jaroo1 - powód dla którego mało kto traktuje Cię poważnie to różnica wieku i doświadczenia. Niewielu z nas na tym forum myśli jeszcze jak 16-latek i traktuje poważnie "walkę z systemem za pieniądze rodziców" (tutaj akurat klubu).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.04.2019 o godz. 11:21.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#383
|
|
A jak tam wielka zbiórka UW idzie? Ktoś wie?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice
Offline |
#384
|
|
Wczorajasza aktualizacja to 18300 + 5,5 tys w licytacjach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline |
#385
|
|
<do usunięcia>
Ostatnio edytowane przez Kaan : 11.04.2019 o godz. 13:19.
![]()
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#386
|
|
To i tak lepiej niż sądziłem.
Liczę że z czasem pokryją całą kwotę i że czegoś ich to nauczy. Wiem, naiwny jestem, ale może... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#387
|
|
Cytat:
Sytuacja z racami i ogólnie ultraską i polskim stylem kibicowania nie jest łatwa ale jak czytam wpisy takich wyssanych z życia ludzi jak Ty, którzy myślą tylko tej kasie, o zakazach, rozkazach, o przecież pan z KL powiedział, ze trzeba tak, a z drugiej strony za to jest kara to tak nie zrobię... Kurde, wsadzić takich jak ty w ramy II wś to ciekawe co wy byście robili. Bo z takim charakterem to pewnie a) sojusz z III rzeszą albo kapitulacja i germanizacja b) wydawanie Żydów i innych nacji albo samemu praca w obozach przy "utylizacji" ludzi, bo przecież takie jest teraz prawo, takie są nakazy i tak trzeba robić bo kary są za nieposłuszeństwo. I co Ty mówisz o walce z systemem za kase rodziców (klubu) skoro sam żadnej walki byś nie podjął bo Tobie zwisa czy ktoś odpali race na meczu czy wywiesi transparent. Czyli sam gówno byś zrobił a będziesz wytykał palcem, kto robi źle. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2007
Skąd: Kraków-Dublin
Offline |
#388
|
|
ok protestujcie, palcie race, wieszajcie flagi rekinow - tylko potem plac
kary z wlasnej kieszeni. ![]()
Areks-Kraków-Dublin
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#389
|
Możesz do woli krzyczeć, że kary za race są złe i niemoralne i że nie można się na nie zgadzać. Jednak póki co, jeśli na meczu zapalisz race, będziesz musiał ponieść karę. Albo, co gorsza, klub za ciebie. Bo UW nie stać jak na razie nawet na karę za jedne odpalenie rac, a co dopiero za race w każdym meczu. I może na tym zakończyć te górnolotne rozkminy? ps. Jeśli kibicowanie ma polegać na tym, że na trybunach bawimy się racami, bo są ładne, a drużynie to w ogóle nie pomaga, a częściej przeszkadza - bo trzeba przerwać mecz, to dla mnie to nie ma nic wspólnego z kibicowaniem. Raczej z lizaniem się po fiutach, żeby nam było dobrze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#390
|
|
|
Cytat:
Cytat:
I to samo z kibicowaniem. Nieraz doping poniesie piłkarzy ale ogólnie czy jest taki niezbędny to nie wiem. Od początku ruchu kibicowskiego trybuny żyły swoim życiem. Pojawił się ruch ultras, chuliganka i to było samo w sobie wartością. Stąd może ta chęć odpalania rac, że jest to widowisko nie tylko piłkarzy, nie tylko sportowe ale i ultras na trybunach. Kiedyś było też chuligańskie widowisko na murawie i/lub trybunach. No i tyle. Kto tego nie rozumie i myśli, że kibice są marionetkami włodarzy klubu, to źle myśli. Tak samo jak lwia część kibiców myśli, że piłkarze są ich własnością i poddanymi, ok, jest część kibiców wiernych i oddanych po życia kres i oni mogą czegoś wymagać ale większość to przelotni bywalcy trybun. Co pokazuje historia i np nasza frekwencja na C. Ci co najgłośniej krzyczeli "Wisła to my" dziś nie zapełniają młyna. Dlatego pilkarzy też nie ma co jebac jak psów w sytuacji gdzie samemu nie wiadomo jak się zachowa w przyszłości albo w sytuacji gdzie nie chce się kibicować i głośno drzeć ryja a się uważa za fanatyka, a się wymaga żeby piłkarz na boisku oddał serce.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 11.04.2019 o godz. 18:28.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
||
|

|
||||||
![]() |
|
|