
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#61
|
|
w kazdym razie panowie wypadałoby odszczekać kalumnie jakie wylaliście na Klemenza
Lis niestety , 2 błędy , za to brzemienne w skutki po drugiej stronie najlepszy chyba aktualnie bramkarz ekstraklasy , 3 karne wyjęte w tej rundzie mówią same za siebie , dodatkowo faktystyczne wonder-save'y setek Kolara inna sprawa że Kolar 2x faulowany na karnego - wolał pociągnąc akcje no i największy wygrany meczu Palcic -zasłużył na pierwszy skład do końca rundy ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#62
|
|
Tym,że Matej strzelił dwa gole ?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#63
|
2 połowa bardzo dobra, w tym składzie zdominowalismy Piasta Ogólnie mecz w naszym wykonaniu lepszy niż się spodziewałem Szkoda tylko że gramy bez bramkarza, nie nazwę go ręcznikiem bo od ręcznika piłka się tak nie odbija... ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#64
|
|
Gdyby nie Lis to 3 punkty zostały by w Krakowie! Klemenz i Sadlok dzisiaj przemiana o 180 stopni względem Sosnowca!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2018
Skąd: Kraków
Offline |
#65
|
|
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni mecz, który zawalił nam Lis. Po sezonie nowy bramkarz potrzebny na gwałt.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#66
|
|
Później pokusze się na głębsze refleksje.. ale wpierw chciałem zaznaczyć, że mimo, iż Piast był piłkarsko/indywidualnie lepszy to my stworzyliśmy więcej dogodnych okazji i powinniśmy wygrać ALE
no właśnie ALE... jestem tak wk.... że napiszę póki co tylko tak: CZY LISA JUŻ MOŻNA PEŁNOPRAWNIE NAZYWAĆ PAWEŁKIEM CZY CABAJEM
czyli cabaj...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.04.2019 o godz. 19:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#67
|
|
Jak się nie wygrywa u siebie prowadząc to zawsze żal. Ale obiektywnie to remis chyba zasłużony, bo Piast był w pierwszej połowie lepszy, czuć było ich przewagę.
O Lisie pisać nie ma sensu - i tak wiadomo, że w Lubinie wyjdzie, bo nikogo innego nie mamy. Mam nadzieję, że w klubie mają rozsądny pomysł na karierę Brody - bo to może być dla nas docelowy bramkarz. Tak naprawdę niewiele przemawia za naszym zwycięstwem w ostatniej kolejce....chyba tylko logika ekstraklapy - ale to już coś. Niech Kuba wydobrzeje i próbujmy! Walka do końca! ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#68
|
|
....a mać. Kropka.
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#69
|
Z pozytywów: Klemenz zagrał naprawdę poprawny mecz z mocnym przeciwnikiem. Oby tak dalej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.04.2019 o godz. 19:59.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#70
|
|
Jakie są szanse na awans
WOLFY musisz klęknąć i przeprosić za bronienie Lisa, nie ma zmiłuj, limit błędów 10 razy przekroczony - Boziu proszę Cię o zdrowie dla Buchala, lepszy ręcznik w bramce niż duch. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#71
|
|
Zobaczycie, że Lechia da dzisiaj ciała z kuchenkorzem...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#72
|
Wygrana z Zagłebiem daje nam pewną ósemkę, remis tylko jeśli Pogoń lub Lech przegrają swoje mecze. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#73
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#74
|
|
Przede wszystkim nie rozumiem wpuszczania Brożka z Boguskim który TOTALNIE!!! nic nie dają temu zespołowi... dlaczego Balicki wpuszczony na ostatnie raptem 1,5 minuty!? Wojo na 15 za Peszkę rozumiem, potrzeba nam 100% w Lubinie., ale był Słomka który nigdy tak na prawdę prawdziwej szansy nie otrzymał. Widocznie nasi juniorzy są gorsi od beznadziejnego Brożka zaliczającego 2 kontakty przez cały okres gry 2 tym 2 straty i Boguski totalnie nie widoczny w spotkaniu, grający na faul niż młody, który może zawsze szarpnąć do przodu na ułańskiej fantazji... Od kolejnego sezonu może czas najwyższy nie przedłużać kontraktów pewnym osobom a innych sprzedać póki jest ku temu okazja i są chętni!?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#75
|
|
Z Zagłebiem możemy wygrać zawsze, to ekstraklasa a oni notorycznie się zawieszają.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#76
|
|
Kuba to jest jakies 70% zespolu ,i na boisku jak i mentalnie .bez niego dzis widac bylo jaka jest Wisla,czyli żadna.
Ale z ręcznikiem na bramce w Lubinie moze byc bardzo ciezko,czemu my zawsze mamy na bramce takie łajzy. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#77
|
|
Tak się kończy stawianie na siłę na młode,polskie drewno. Wisła nie zarobi ani na Plewce, ani na Lisie.
Jak młody jest ogarnięty, to się przebije bez takiego ciągnięcia za uszy. Za drogo nas kosztują w tej rundzie błedy Lisa i Plewki. Bramkarz musi być z tzw.biglem, jak np.Pareiko lub Kuciak. Flegmatyczne ciołki to nie na takiej pozycji.
Ostatnio edytowane przez adfurle : 06.04.2019 o godz. 20:12.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#78
|
|
Fuksem, niefuksem, stworzylismy sytuacje, Piast piłkarsko leposzy ale coż? Mieliśmy swoje okazje, kto tam zawalił sam na sam pierwsze? Drzazga? Potem przed spalonym Boguski?
Wyć mi się chce, wyć... nie wiem co zrobić, dobrze, że mam dużo roboty dziś bo nie wiem... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#79
|
|
remis zasłużony. Piast lepszy worganizacji gry , my lepsze zrywy.
Zagłebie gra raczej średnio - widać ze Peszko, Basha, Savicevic padli po 3 meczu w ciagu 7 dni. Jest teraz równo tydzień na odpoczynek. Jak Kuba wróci to będziemy faworytem. ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#80
|
|
Piast zagrał kolejny bardzo dobry mecz a my w osłabieniu urywamy im punkty. OK Valencia robił im grę ale żadnej klarownej sytuacji nie mieli za to my setkę Peszki
i Kolara, do tego rzut karny. Za tydzień wszystko możliweMnie bardziej martwi co dalej bo widać jak mamy krótką ławkę... Przyszły sezon może być dużo cięższy sportowo niż obecny nota bene. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#81
|
|
ponoc Amika chce sie po sezonie pozbyc Burica i Putnockiego .....moze by tak zaproponowac zwrot tragiczniego towaru
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#82
|
|
Cytując klasyka:"Gramy ku*wa bez bramkarza!"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#83
|
|
Mecz fajny, 1 połowa optycznie dominacja dla Piasta , dla nas połowa nr 2. Valencia robił im gre, brał ciężar na siebie, utrzymywał piłke, ogrywał dwoch zawodnikow Wisły więc robił przewage... bez niego nie ma Piasta.
Szkoda błędu Lisa. Przy drugiej można jeszcze było wybić z rożnego. Klemenz kojarzy mi się cały czas z grą do Lisa. Obwiniałbym również napastników którzy zmarnowali sam na sam. Z perspektywy trybun nie widzialem kto tam byl ale były dwie gdzie po drugiej padło na 3:1(Należało wtedy skończyć to przy pierwszym strzale). No szkoda. Co do dopingu to jesteśmy chyba ewenementem w ekstraklasie, że niemal do każdej przyśpiewki dołącza się większośc stadionu a jak piłkarze poniosą to cały. Robi się głośno. To mnie cieszy bo na większości pikole siedzą jak w teatrze i dołączą się do którejś z kolei przyśpiewki. Z Zagłebiem już był mecz o wejscie do pierwszej 8 kilka sezonów temu. Chyba był remis u nas 1:1 a trzeba było wygrać. Będzie ciężko noo ale to ekstraklasa, każdy z każdym... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#84
|
|
Było 1:1 i nieznana prawidłowa bramka Boguskiego na 2:0. Czas na rewanż.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#85
|
|
Jeśli chodzi Ci o mecz sprzed 3 lat co walczyliśmy o ,,ósemkę" to bramka na 2:0 nieuznana prawidłowo, sprawdzali to w C+.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2017
Offline |
#86
|
|
Szkoda Lisa,właśnie widziałem jak miał łzy w oczach,odpuście mu i nie wyzywajcie.
Przed drużyną ważny mecz,wsparcie Lisowi będzie potrzebne. Nie wiem czy deszcz/mokre rękawice nie miały wpływu na jego błędy. |
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#87
|
|
Co decyduje o tym, że sprawdzany jest VAR czy należy się karny, czy nie.
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#88
|
|
Sędzia główny, a sędziowała ta parówa Marciniak która we własnym mniemaniu jest bezbłędna.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#89
|
Poza tym Lis ma problem z łapaniem piłek - było już wiele strzałów, które wyglądały jak do złapania a on je wybijał. I albo będzie ćwiczył (ćwiczył i ćwiczył to do zajebania) i poprawi się w tym elemencie albo jest po nim. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#90
|
|
Kiedyś mecze w niedzielne słoneczne popołudnie przeszkadzały... Teraz deszcz i mokre rękawice.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|