
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#31
|
|
Piast przyjeżdża?
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#32
|
|
Czyli dzisiaj bez Kuby... oj ciężko ciężko
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#33
|
|
Skad info ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#34
|
|
Brak 18ce meczowej:
Lis, Wienzettel Klemenz, Sadlok, Palcic, Pietrzak, Słomka, Szot, Boguski, Basha, Savicevic, Peszko, Wojtkowski, Drzazga, Plewka, Brożek, Balicki, Kolar ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#35
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#36
|
|
Tak się wyniki poukładały, że trzeba dzisiaj wygrać(żeby mieć wszystko we własnych rękach).
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#37
|
W tej chwili . Przegrywając z Piastem , wygrywając z Zagłębiem awansujemy na 100% Wygrywając z Piastem, przegrywając z Zagłębiem musimy patrzęc na wyniki rywali (choć może dac to też awans). |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#38
|
|
Prawda jest jednak taka, że wygrać którykolwiek z tych meczów będzie cholernie trudno przy naszej sytuacji kadrowej.
![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#39
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#40
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#41
|
Niezależnie od dzisiejszego wyniku wszystko jest w 100% w naszych rękach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#42
|
|
Odnośnie meczu, wystrzelaliśmy się już. Brak Kuby i Wasyla + starcie z przeciwnikiem który nie jest ogórkiem, konkluzja? Wygrana Piasta, max remis.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2013
Offline |
#43
|
|
Dzisiaj będzie bardzo ciężko. Można liczyć tylko na to, że nasi będą dużo strzelać, bo bramki stracimy na pewno.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#44
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2019
Offline |
#45
|
|
Kurde szkoda że Wasyl wypadł przez kontuzję . O 3 punkty będzie trudno .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#46
|
|
Człowiek na wyjeździe, podrzuci ktoś pls linka ?
edit dzieki bardzo Judas Priest!!! Mecz jak ktoś poza Krk to też w tvp2
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 06.04.2019 o godz. 16:45.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#47
|
|
Dailymotion.com/ekstraklasa
Jeśli jesteś w PL, to musisz mieć zainstalowany w przeglądarce program HOLA VPN i ustawić inny kraj np. Holandia |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#48
|
|
Ciężko gra się bez bramkarza.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
|
Dno i kilometr mułu, dobrze że nie awansujemy do 8 bo zaliczyliby kompromitacje w derbach..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#50
|
My się żydów nie boimy. Tak z natury. ![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2018
Offline |
#51
|
|
Lis ława. Czas na któregoś z młodych. Gorzej chyba być nie może. Proste piłki na niego i jakiś dramat. Koniec taryfy ulgowej. Ale odwalił w tak ważnym meczu.... Konieczny odpoczynek od pierwszego składu.
Ost słuchałem audycji w radiu poznań po zwolnieniu Nawałki. Dużo było głosów ze strony poznańskiej, że to była głupota oddając Lisa lekką reką. Po tym meczu jak i ostatnim chyba jednak nie żałują.....
Ostatnio edytowane przez Knopers : 06.04.2019 o godz. 18:53.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#52
|
|
Graliśmy ku...a bez bramkarza....czego my zawsze mamy pecha do nich ?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#53
|
|
Lis.. co tu w ogóle komentować. Drzazga dramat. Kolar 2 setki i mógł się 2 razy położyć na karnego. Szkoda, bo spodziewałem się wysokiej porażki a ogólnie źle to nie wyglądało. Jak my mogliśmy przegrać z Sosnowcem to ja nie wiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#54
|
|
Dawno czyjś indywidualny występ mnie tak nie wk*rwił...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#55
|
|
Cały sezon chłop popełnia takie babole, nie wiem jakim prawem on całe rozgrywki jest pierwszym bramkarzem. I te wznowienia!!! Fantastyczne! Dawać Weinezettela albo Brodę na Zagłębie, czy my czymś ryzykujemy?
Tyle kasy na taką gwiazdę. Ech. Teraz dać zawodnikom z trzy dni wolnego, przecież nasi zawodnicy brzydko mówiąc zdychali już w pierwszej połowie. Fantastyczny debiut Balickiego! |
|
|
|
Member
Od: 08.2011
Offline |
#56
|
|
Mecz z Piastem i wcześniejszy z Zagłębiem pokazał ile znaczy jedna osoba dla tej drużyny. Nie ma Błaszczykowskiego i są okropne męczarnie. Do przerwy Piast mógł już prowadzić 3-0, tylko jakiś cud się stał, że to zremisowaliśmy.
Nie wiem jak idzie szukanie inwestora/sponsora, ale powinno natychmiast przyśpieszyć, bo na niektórych pozycjach są potrzebne wzmocnienia na wczoraj. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#57
|
|
No nie da sie z takim bramkarzem.To jest juz kpina,ile on nam jeszcze meczy zawali?
to 2;2 to szczerze wynik i tak najlepszy jaki mogl dzis byc,Piast w pierwszej polowie o 3 klasy lepszy... ale to sie posypapalo w 5 dni......bez Kuby nie ma tego zespolu. co do Lubina to serce daje nadzieje,ale nie ma co sie nastawiac na zwyciestwo. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#58
|
|
Lis dziś faktycznie zawalił. Druga sprawa, ze Kolar powinien się kłaść jak tylko jest taka szansa.
Finalnie i tak mieliśmy farta, bo Jodlowiec mógł to na spokojnie wsadzić w końcówce. Z zagłębiem raczej o 3 pkt bedzie ciężko, do tego KGHM pewnie sypnie im premiami za 8ke i będą zasuwac na 6 biegu.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#59
|
|
Za zadne skarby nie dam sie nikomu przekonac ze Lis i Drzazga to jest poziom ekstraklasowy. Jeden fajny gol czy kilka udanych interwencji nie moze rzutowac na caloksztalt - w obu przypadkach marny.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#60
|
|
Dwa ostatnie spotkania to wysiłek zespołu niweczony katastrofalnymi błędami indywidualnymi... Pozostaje mecz o wszystko z Zagłębiem - mam nadzieję, że wyleczy się Kuba i dadzą z siebie 200%.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|