The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.04.2019, 20:30
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Już teraz można sporo wniosków wyciągnąć przeskakując po "social mediach" czytając wpisy kibiców Wisły, i w większości reakcje były pozytywne. Ludzie byli głodni takiego widowiska, może nie wszyscy, bo wiadomo że jest sporo osób których nie interesuje nic oprócz wydarzeń boiskowych, są też tacy którzy chcieliby mieć anglie na trybunach, ale ogólnie rzecz biorąc odbiór pozytywny.
No to tym bardziej UW nie musi się o co martwić. Pewnie jeszcze zbiorą tyle dodatkowej kasy że wypłaca sobie premie za dobrze wykonana prace.

Jestem ciekawy czy ci ludzie, którzy taka jaraja się tym "widowiskiem" wiedzą że właśnie przepalono spora sumke. Bo podejrzewam, że sporo ludzi interesujących się Wisła od meczu do meczu nie ma o tym żadnego pojęcia.

Flinston napisał(a):Wyświetl post
Ty żyjesz złudzeniami, i ten twój post doskonale to potwierdza. Poziom ekstraklasy coraz gorszy, Legia po awansie do Ligi Mistrzów miała tam ciągle wracać, większość klubów ekstraklasowych problemy finansowe. Żyj dalej złudzeniami że ktoś przyjedzie na białym koniu i pozbędzie się fanatyków z Polskich stadionów .
I dlatego prawa do Ekstraklasy idą za rekordowa kasę, aż C+ musiał stawać do przetargu z TVP?

To samo mówiono 20 lat temu o chuligance na stadionach, a teraz to jakby opowiadać o dinazaurach.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 02.04.2019 o godz. 20:35.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:08.