
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#151
|
![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#152
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#153
|
Ale co ich tam, to nie ich pieniądze. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#154
|
|
tym którzy tak najeżdżają na racę odpowiadam, to nie Wy macie monopol na nieomylność i nie tylko Wasze zdanie się liczy. Wpłaciłem bardzo dużo pieniędzy (jak na moje warunki) na Wisłę żeby ją ratować, właśnie po to żeby oglądać takie widowiska jak w meczu z Legią. show na boisku i trybunach (chociaż dopracowałbym go jeszcze). race są bezpieczne, dopóki nie są rzucane na murawę czy w kogoś a to, że jesteście malkontentami i płaczkami tego nie zmieni. prawo jest chore i powinno być zmienione. co do kary, dołożę swoje kilka groszy, bo jestem za tym aby race stanowiły część widowiska piłkarskiego. dziwi mnie tylko to Wasze narzekanie, po takim meczu i tego nigdy nie pojmę
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#155
|
|
Sam się chętnie dorzucę jeśli trzeba będzie pokryć ewentualne straty jako konsekwencje rac.
Prawo zabraniające używania rac to nonsens. Dopóki nikt nimi nie rzuca, to są one bezpieczne i tyle. Stadionowy klimat jaki budują jest niepowtarzalny. Niemniej jednak rozumiem tych z nas, którzy twierdzą, że w obecnej sytuacji piro to nie był najlepszy ruch UW. Prawda jest taka, że strata to nie tylko kara pieniężna od KL, ale głównie strata z dnia meczowego (zamknięcie trybuny). Zobaczymy, czy uda się to pokryć. Mam nadzieję, że kibice pokażą klasę i pokryjemy to. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#156
|
|
Jeśli prawo Ci nie odpowiada to rób wszystko żeby je zmienić, a nie buntuj się i potem podciągaj innych do odpowiedzialności zbiorowej. To tak jakbyś dostał mandat za chlanie publiczne i potem chodził po rodzinie pytając czy ktoś Ci się na mandat nie dorzuci. Bo fakt, picie alkoholu jest fajne, ale w ciepłą pogodę bez picia w plenerze to nie jest ten sam klimat!
I żeby nie było - ja też uważam że race na stadionie budują klimat. Ale w momencie gdy klub ma taką sytuację finansową schowajmy dumę w kieszeń i nie palmy pieniędzy na trybunach. Przed paroma miesiącami myśleliśmy że trzeba będzie przeżyć kilka lat bez Wisły na R22. Czy w zamian za Wisłę na R22 nie możemy zrezygnować z działań narażających na kary? Dla mnie to niewielka cena.
Ostatnio edytowane przez Reserve : 02.04.2019 o godz. 08:12.
![]() |
||
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#157
|
Atmosfera na trybunach w moim odczuciu była NAJLEPSZA od pamiętnego meczu z APOELem, bo potem brakowało troszkę takiego rozmachu i szaleństwo jednocześnie. W momencie gdy miała iść fala na C, a tu cały stadion siada na krzesełkach i nagle idzie fala szaleństwa na D,E,G itd to aż mnie ciary przeszły i łezka się zakręciłą w oku, że ten stadion żyje na 1906%! Czy przeszkadzały mi race? Chłopaki odpalili, wszyscy się dobrze bawili po czym race wylądowały w rękach u każdego kto je odpalał. Nie było rzucania na murawę, specjalnego przerywania meczu i innych jakiś krzywych akcji. Brawo! Jak mówi prezes Boniek tak to właśnie miało wyglądać: "Pozwólmy na piro, ale kontrolowane"! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#158
|
|
Przeciez byl mecz przerwany.... Widac cos ci umknelo. Moze ze wzgledu na zadymienie.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2010
Offline |
#159
|
|
Jak ktoś myśli, że na Wiśle nie będzie chuliganów, flag chuligańskich, nie będzie awantur na mieście, nie będzie bluzgów to się chyba wczoraj urodził
![]()
ZAWSZE NAD WAMI!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#160
|
Czyli grupka debili powoduje karę finansową a wszyscy kibice mają za to zapłacić? Czyli: "my się bawimy, a wy za to płaćcie"? A ja mam nadzieję, że klasę pokażą, nie wszyscy kibice, ale debile, którzy zapalili race. Niech ta grupka debili sama zapłaci karę i pokryję niedobór w kasie z tytułu zamknięcia trybuny. Może być? A najlepiej niech sobie ta banda sterydowych rezusów wybuduje obok swój mały stadion i tam co tydzień sobie bawi się w race. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#161
|
|
Rac nie odpalałem, ale jak będzie zbiórka to też się dorzucę. Tak samo jak się dorzuciłem na różne zbiórki, koszulki itd. dla ratowania Wisły.
Również dlatego, żeby takiego "debila" jak ten wyżej ch.uj strzelał nadal. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#162
|
|
Zobaczymy jak wyjdzie zbiórka na karę za race, jeśli uda się ją pokryć to dla mnie nie ma problemu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#163
|
I tak nie wierzę, że debilom uda się zebrać pieniądze na karę, chyba, że będą prosili tych, którzy woleliby pieniądze przeznaczyć na rzeczywiste potrzeby Wisły. Nawet nie wierzę, że w ogóle zaczną. |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2013
Offline |
#164
|
A nawet jesli juz zbieraja, to niech zbieraja przed odpaleniem rac a nie po... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#165
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#166
|
Kasa będzie trzymana w skrytce pod pomnikiem Reymana |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#167
|
Niemniej jednak nie wierzę, że znajdą się takie środki. Poza tym klub powinien przekazać informację, że kara wynosi X + kwota z niesprzedanych biletów. Tak jak pisałem wcześniej łącznie to może być 150 tys zł. Weryfikacja będzie szybka. Przed meczem to UW zaprzeczała że w ogóle będą race, by w trakcie już robić gromkie odliczanie Tak to oni współpracy z Wisłockim nie zbudują. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#168
|
|
@FraMat debilem nazywaj siebie a nie obrażaj ludzi z UW. mogli odjebać akcję na Derby i na Legii byłby zamknięty sektor, miałbyś wtedy radochę. nie rozumiem Was, bo takie właśnie głosy szkodzą działaniom na rzecz legalizacji pirotechniki. dla mnie Wasze argumenty są śmieszne... a i od komentowania tego co się dzieje na linii Zarząd - UW raczej też nie jesteście, no chyba że bierzecie udział w rozmowach, bądź ustaleniach, to wtedy macie prawo. jestem za racami i będę popierał ich odpalanie. Co do głupiego prawa (@Reserve), to schowajcie sobie takie teksty w kieszeń, bo sami nie znacie wielu durnych przepisów, które też są prawem, o którym nie wiecie a go nie przestrzegacie
dla mnie koniec tematu. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#169
|
Pomysł godny naśladowania. Idąc te stronę legalizacji rac się nie doczekacie.... Jeśli nie zamkną nam sektoru to tylko dlatego, że mecz będzie w tvp |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2006
Skąd: Medway
Offline |
#170
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#171
|
|
@Sanderuss a kara za żydy palą się? wiesz, że KL działa uznaniowo, bo gdyby było inaczej byłaby prosta tabela kar za pewne rzeczy. np. za race jest 20 tys, za rzucanie na boisko 50, za śpiewanie 10, za flagi 5 itp itd. poza tym argument o odpowiedzialności też jest śmieszny, bo ktoś jednak dopuścił że niebezpieczne przedmioty (wg ustawy) zostały wniesione na stadion. to może kara dla ochrony za niedopełnienie obowiązków? jednak nie idźmy tą drogą, bo to do niczego mądrego nie prowadzi. stało się tak, że race zostały odpalone, moim zdanie są bezpieczne, jeżeli są używane w odpowiedni sposób. stąd jestem za UW i w tym wypadku dorzucę się na karę. gdyby rzucali nimi na boisko, byłbym pierwszym których ich za to jebie
a co do flagi WSH, to mi to dynda czy ona jest czy jej nie ma, dopóki nie dochodzi do sytuacji, że ktoś chce wywierać presję na klub i próbować przejmować władzę. flaga krzywdy nikomu nie zrobiła, należy rozliczyć tych, którzy zaszkodzili Wiśle. jednak do tego nie dojdzie, bo to nie jest kwestia WSH tylko wielu różnych krakowskich środowisk, temat zostanie zamieciony pod dywan albo znajdzie się jeden kozioł ofiarny. to jest dla mnie większy problem niż race na ostatnim meczu. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#172
|
Nie jestem przeciwnikiem rac, ale nosz ....a, nie teraz gdy klub ledwo podnosi się z kolan. Pozostaje liczyć tylko na łagodny wymiar kary. Nie wiem. Na przykład, że C będzie otwarte ale nie wejdą na niego ludzie którzy byli na legii. Tak, żeby straty były jak najmniejsze. W kolejne zawiasy nie wierzę. btw. Czerepach, gdzie temat na zagłębie? ![]()
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 02.04.2019 o godz. 11:05.
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2006
Skąd: Medway
Offline |
#173
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#174
|
Poza tym poprzednio takie rozwiązanie było za Bednarza i ... wiadomo jak się skończyło. W powtórkę akcji oczywiście nie wierzę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#175
|
![]() Serio ten mecz bez rac nie byłby godny zapamiętania? Atmosfera byłaby gorsza, ludzie wyszliby do domu smutni? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2019
Offline |
#176
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#177
|
Zresztą: ![]() wygląda na to że jednak też się dorzucili. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#178
|
|
Atmosfera była fantastyczna, ale to nie race ją zrobiły tylko sam doping. Meksykańska fala, sektor E, G odpowiada to było świetne plus sami piłkarze swoją grą napędzali ten doping. Po racowisku ten cało stadionowy doping znacznie osłab na parę minut, i chwilę minęło zanim wszedł z powrotem na swój wysoki poziom. Nie mniej tak jak wcześniej pisałem, jeśli zapłacą za karę to niech się tak bawią skoro tak bardzo tego potrzebują. Oczywiście z umiarem.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 02.04.2019 o godz. 12:27.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#179
|
|
To zupełnie tak jakby wrzucić do puszki wośp 150 zł po czym ją wrzucić do pieca paląc jej zawartość 30 tys złotych (minimum). Ognisko pewnie było by fajne, ale czy warto?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#180
|
|
Wow, to teraz sobie policz ile będzie kosztowała klub kara + zamknięte trybuny. O wiele lepiej było by gdyby nie szkodzili, bo ich pomoc jest w tym kontekście bez znaczenia skoro klub do niej dokłada...
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|