
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 12.2018
Skąd: Bielsko-Biala
Offline |
#121
|
|
Chodzę na Wisłę 14 lat, czegoś takiego na meczu ligowym nie pamiętam.
Koledzy z pracy którzy nie byli na meczu a oglądali w TV byli pod wrażeniem tego co się działo na trybunach. Widać, że grajki Legi też to czuły, a Cieznika? błąd za błędem.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#122
|
|
Lepszego prezentu na urodziny nie mogłem dostać
Piękny mecz z naszej strony, wypada tylko pogratulować drużynie i Stolarczykowi.Co do wiadomej flagi, to mam nadzieję że to tylko jednorazowy incydent. Nie powinno być żadnej taryfy ulgowej dla bandytów z WSH. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#123
|
![]() ![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#124
|
|
Wehrmacht napisał(a):
Nie ma co się czepiać i okazywać brak szacunku. Ty ich pamiętasz z szalonych czasów tytularnych sponsorów jak Legia Deawoo Warszawa. Z resztą Wisełek na mapie piłkarskiej Polski jest dość sporo, w końcu to największa rzeka w kraju i przepływa przez nie jedno miasto. Nie ma co się z tego powodu gorączkować. Wiadomo, że my byliśmy pierwsi i mówiąc Wisła - 90 % ludzi ma na myśli tą z Krakowa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#125
|
|
Vinci napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=1Syhoj6UX3M& Deja vu ![]() ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#126
|
|
Nagralem sobie powtorke dzis z C+ ,bede sobie ogladal na zly humor ,cos pieknego ,chwilo trwaj....
Co do nazw to Wisła mimo ze wiele =Kraków,Górnik mimo ze wiele=Zabrze.Tradycja, marka,historia,kibice robią swoje.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.04.2019 o godz. 18:34.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#127
|
|
Bardzo dawno nie przeczytałem czegoś tak dobrego.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#128
|
|
|
[URL="https://wislakrakow.com/forum/member.php?u=34914" napisał(a):
Po drugie: tu nie chodzi o samą karę - 10, 20 tys? A o zamknięcie trybuny. To prawie 5 tysięcy miejsc mniej! [URL="https://wislakrakow.com/forum/member.php?u=34914" napisał(a):
Kibiców będzie spokojnie powyżej 20 tys, jest nawet szansa na komplet... Dramat będzie jak nam zamkną to trybunę, dla 20 rac... Nie można już innych opraw robić? Kartoniady, sektorówki? ![]()
Ddf
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#129
|
|
Nie sądziłem że kiedyś to napiszę, ale w interesie Wisły są zakazy stadionowe dla UW, a na pewno dla tych debili z racami. Sądziłem że potrafią się wykazać minimum zrozumienia i intelektu w sytuacji klubu, byłem w błędzie.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Member
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa
Offline |
#130
|
|
Ostatni raz taką atmosferę czułem w 2011:
https://www.youtube.com/watch?v=AXW_UaN18r8 Niesamowity mecz! Gratulację należą się całej drużynie, a zwłaszcza TRENEROWI! Mądra, przemyślana gra. Taką Wisłę chce zawsze oglądać i czuć taką atmosferę na trybunach. To był dla mnie szok że przez prawie 90min, niemalże 3/4 górnego E stało i normalnie prowadziło doping razem z C i D. Co do rac: - Z jednej strony trochę głupio, ze względu na kary - Z drugiej strony ja osobiście je lubię ze względu na atmosferę i klimat. Dlatego zawsze w tych sytuacjach stoję między młotem, a kowadłem |
|
|
|
Member
Od: 08.2016
Offline |
#131
|
|
@wolfy
Szczerze mam nadzieje że nigdy takie debile jak ty się na Wiśle nie pojawią |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#132
|
|
Stolar pamięta Wisłę Kasperczaka, i wiele z jej elementów przeniósł do zespołu z jesieni, jak i tego, w zasadzie przebudowanego od nowa przez zimowe odejścia. Już nie widać braku Imaza, Kostala, Ondraska, Korta i pary innych.
Z tym trenerem i odpowiednia polityką transferową zajdziemy daleko. Oby Stolar na lata. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#133
|
|
Ty dziękuj Bogu, że tacy "debile" jak to nazywasz kupują karnety, robią coś w Socios, zbierają kasę na Wisłę, zapełniają stadion podczas gdy takie "tuzy intelektu" w liczbie kilku setek, co najwyżej - jak Ty - myślą tylko o tym, żeby coś spalić, coś wrzasnąć, komuś jeb..ąć, Wiśle ukraść...
Mam nadzieję, ze wasz czas się kończy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#134
|
|
|
||
|
|
Member
Od: 08.2016
Offline |
#135
|
|
Dopiero się zaczyna
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#136
|
|
Na pewno. Tolerancja dla patoli mających w dupie klub kończy się i u nas, i u sąsiadki.
Nie po to ja i wiele innych osób wydaliśmy kilka - kilkadziesiąt tysięcy złotych ratując Wisłę żeby jakiś szczeniak topił i tak tonący klub, bo to jego święte prawo narobić bydła i puścić z dymem 20 tys. Na stadionie jestem pewnie wiele dłużej niż Ty i to raczej ja zostanę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.04.2019 o godz. 20:35.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#137
|
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#138
|
|
Jednej nadziei w tym że nam nie zamkną trybuny upatruje w tym że macze z Piastem jest znowu w TVP i ekstraklasa sobie strzeli w kolano psując widowisko zamknięta trybuna.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#139
|
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#140
|
Nie, nie twierdze, że teraz grali lepiej, ciężko to porównać. Po prostu śmieszy mnie gadanie, że "kiedyś to było" jak futbol idzie mocno do przodu i jestem przekonany, że obecna drużyna tamtą by pewnie pyknęła. Futbol idzie do przodu, szczególnie pod względem intensywności. Problem, że u was wolniej niż na zachodzie i dlatego nam Europa ucieka. Jak był ten program na TVP Sport, co pokazywali mecze z przeszłości i oglądałem Lazio - Wisła to jakby grali w slow motion.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 01.04.2019 o godz. 20:52.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#141
|
|
Widzę, że w internetach bez zmian
![]() Race be, kibice na trybunie C be, pozdrowienia dla Warszawy be. Flagi były, race były, wszyscy to przeżyli, bawili się, kręcili komórką. Fajnie, że internet swoje, a rzeczywistość swoje bo już się bałem, że tylko WSH i UW zostaną na meczu, gdy czytałem internety. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2011
Offline |
#142
|
|
To było niesamowite widowisko, genialnie było przeżywać coś takiego.
A jakie były minusy? 1. Obecność flag ze złodziejskimi symbolami. 2. "Świeczki", jak to się wyraził prezes Wisłocki, i w konsekwencji kara finansowa. 3. Pozdrowienia dla pseudozgód. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#143
|
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#144
|
Kara będzie Kasy już nie mamy Nero znasz fajniejsze sposoby na wydanie 150 tys? Ja sobie wyobrazam. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#145
|
|
Pewnie, nawet kilka.
Podwyżka dla Sarapaty i Dukata. Magazyn meczowy. Firma sprzątająca. Złotówka dla SKWK... ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#146
|
|
Szacunek dla piłkarzy. Dla mnie, mega jakość wprowadził Savicevic i Burliga. Chociaż w tym meczu Vukan, miał dwa zle podania które spowodowały kontrę Legii to jednak widać jakość w tym grajku. Nie wiem czy to przypadek ale Basha odkąd obok siebie ma Savicevica gra dużo lepiej. Bury natomiast może sobie koślawo biegać, ale i tak daje nam bardzo dużo dobrego. Jeśli chodzi o ofensywę to Palcic przy nim to jakieś 3 półki niżej. Świetny ruch że sprowadzeniem go tu i jeszcze Jaga dopłaca
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#147
|
|
Poza oczywistymi pieknymi momentami bylo jeszcze kilka innych truskaweczek na torcie: wedka Stolarskiego w 40 min, Skastrowany Carlitos schodzacy przy 3-0 i zamrozony Ciezniak w bramce na 3-0. Karma is a bitch.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#148
|
|
Miałem nic nie pisać, bo żeby napisać wszystko to, co chciałem, musiałbym wysmażyć mały esej. Ale spróbuję.
Myślę, że ten wczorajszy mecz będziemy wspominać przez dziesięciolecia. Bo był naprawdę nieźle zagrany i skończył się doskonałym wynikiem, a przede wszystkim przez wszystkie podteksty, które mu towarzyszy. Ja na pewno będę. Jakkolwiek nie skończy się przygoda tego składu i tego trenera z Wisłą, będę ich wspominał tak, jak wspominam pierwszego Kasperczaka i wczesnego Skorżę. Jeśli chodzi o podteksty i medialność tego spotkania, to spotkały się drużyna najbogatsza i drużyna, która istnieje dzięki kroplówce. Klub, który dominuje i klub, który kiedyś dominował a dziś żyje wspomnieniami. Trener arogant i naciągasz oraz trener otwarty i pnący się w górę. Zmanierowane i przepłacane gwiazdki na wypożyczeniach oraz starzy wyjadacze wzmocnieni skreślonymi gdzie indziej chłopakami, którzy gryzą trawę i mają coś do udowodnienia. Nawet taka głupota, jak to, że jeden klub jest ze stolicy, a drugi z historycznej stolicy - z tego można zrobić kapitalny przedmeczowy materiał wideo. Dzieciaki przed telewizorami skakałyby na dywanie jak po 3 espresso, gdyby ktoś wpasował to w oprawę z NBA czy NFL. Musimy zdać sobie sprawę, że te i inne podteksty oraz styl gry drużyny sprawiają, że Wisła jest w tej chwili najbardziej medialnym klubem w Polsce. Jest wizytówką tej ligi. Warto przypominać to dziennikarzom, warto to przekuć na PR, a PR na kapitał. Jestem naprawdę szczęśliwy. Mam nadzieję, że uda się finansowo spiąć ten sezon z następnym, a najbliższy maraton meczowy nie wpłynie negatywnie na tę intensywną grę drużyny. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#149
|
|
|
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline |
#150
|
|
Mi tam race sie podobaja i w takiej formie ss bezpieczne. Choc w naszej obecnej sytuacji moglo by sie bez nich obyc
![]()
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|