
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
|
|
Dla mnie najważniejsze zdania, których niektórzy nie mogą albo nie są w stanie pojąć i zrozumieć:
![]()
Ostatnio edytowane przez heoij : 04.03.2019 o godz. 18:11.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2016
Offline |
|
|
przed nami decydujący moment w całej operacji ratowania Wisły jeśli teraz nie uda się pogonić ze stadionu gangusów to wszystko pojdzie na marne a klub wyladuje pod ich skrzydlami w 4 lidze
nie ma trzeciej drogi |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
|
|
Z tym że w ekstraklasie nic nie pomoże - ani medialność, ani Królewski, ani Majchrowski (przyszły, bo ten to by nas najchętniej zakopał), bo poziom jest chujowy.
Teraz był ratowanie klubu sporo osób kupiło karnetu. Ale już widać że z meczu na mecz ludzi ubywa. Wiadomo teraz będą derby, potem Legia, to ludzi będzie sporo. Zobaczymy ile będzie na następnym meczu po Legii. A jak jeszcze zarząd zarżnie ultrasów, to nie będzie niczego. Z meczu na mecz będzie bardziej chujowo na stadionie. I z meczu na mecz będzie mniej ludzi. Można zaklinać rzeczywistość ale niestety tak jest w naszej wspaniałej lidze. @raf2: gangusów niech pogoni - przynajmniej te resztki które ew. zostały. Z Ultra Wisła musi się dogadać.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 04.03.2019 o godz. 19:13.
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
||
A po drugie porównywanie tego co było 10 lat temu z tamtym stadionem do warunków jakie mamy teraz z tym stadionem, trochę mija się z celem ![]()
Ostatnio edytowane przez regan : 04.03.2019 o godz. 18:33.
![]()
Tylko Wisła!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: kraków
Offline |
|
|
Regan,
Czy wplaciles pieniadze na akedemie Wisly? Pamietam jak zakladales sie, ze przejma nas chinczycy. Chcialbym zobaczyc dowod wplaty. ![]()
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
|
Widać, kto gra do jakiej bramki. Znowu własne interesy są ważniejsze niż dobro klubu, ale wcześniej czy później można było się tego spodziewać, że rekiny tak łatwo nie odpuszczą i szybko to nastąpiło. |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2012
Offline |
|
|
Fajnie że nie jestem sam w opinii o tym że doping na R22 się uwstecznił. Jest nudny, wykrzyczany i jeszcze raz nudny. Z zazdrością oglądam filmiki z innych europejskich stadionów i nie trzeba patrzeć na południowców, bliżsi nam Szwedzi, Niemcy czy Holendrzy potrafią śpiewać, my nie potrafimy. To się generalnie tyczy każdego polskiego stadionu, może to specyfika niemelodyjnego języka?
sory za offtop |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
|
![]() ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
|
|
Ile razy można pisać, że tutaj nie chodzi o jedną flagę WS tylko kilkanaście ? Tak chodzi o każdą, na której jest rekin - od Qrdwanowa, Płaszów aż po Bochnię.
Zresztą o jakim dialogu mówicie, skoro klub nie ma na to najmniejszej ochoty, a rzeczy wstępnie ustalone później olewa. UW nawet sami wyszli do klubu z propozycją, że flaga jak np. PDW nie będzie teraz wisieć. Kuba rozumie całą sytuację, ale sam mówił, że wiele nie może zrobić i poza tym chce się skupić na tym co się dzieje na boisku. W kwestii opraw również jest wola aby się dogadać bez konsekwencji dla klubu (np sytuacja gdzie mieliśmy 50 tyś kary w zawieszeniu). Ogólnie potrzeba woli dwóch stron do rozmów, bo przekrzykiwanie się w internecie wygląda mało poważnie. PS jak UW również, to bandyci itp, to chyba dobrze, że sami się wycofują prawda ? Więc o co ten lament ? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
No przecież lamentują chyba głównie ci którzy zamierzają czy tam się wycofują ... ( ch... im w d.... na drogę) Reszta albo ma to w dupie albo się z tego powodu cieszy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
|
|
@master17: Nie wiem czy jest sens żebyś tu pisał.
Na razie tutaj obowiązuje jedynie objawiona prawda binarna i każdy kto ma inne zdanie jest szarkiem, chce upadku Wisły i niech spierdala. Jak widać powyżej. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
Już wczoraj podczas długich fragmentów śpiewano sobie w najlepsze dwie pieśni naraz. Ja się ogólnie zastanawiam, czy ludzie w Polsce czasem problemu ze słuchem nie mają, nawet przy prostych przyśpiewkach (nawet ciężko to przyśpiewkami nazwać) nie potrafią utrzymać rytmu, który im bęben wybija... Ja nie mam w dupie i nie chciałbym, by ruch kibicowski na Wiśle umarł. Nie cieszy mnie nic, co w perspektywie może zaszkodzić Wiśle.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 04.03.2019 o godz. 19:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
|
Tak wcale byc nie musi.W tej lidze tylko jedna rzecz moze skłonic Nowaka do pojscia na mecz ,fajna atrakcyjna gra.Tylko tyle i az tyle. Przypomnjcie sobie tamta runde ,jak gralismy swietna pilkę,na Gorniku bylo chyba 16 tys ludzi,na Lechii ponad 20 tys. Potem bylo juz slabiej i Nowak przestal chodzic na R22. I tak juz jest,tylko mocny zespoł i dobra gra jest furtką do dobrej frekwencji w Polsce .a nie doping,ultra czy inne zabawki.A co pokazuja inne stadiony? ruch fantykow i mlyny zmiejszaja sie ,fajnie to widac ze dzis te mlyny nie sa tak nabite jak chocby 5 lat temu,a i ludzi ktorzy mogli by dać w ryj za obrone klubu jakby coraz mniej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.03.2019 o godz. 19:38.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline |
|
Wracając jeszcze do flag, ciekawi mnie jak władze klubu postąpią za dwa tygodnie na derbach. Wybaczcie, ale jeżeli pozwolą na wniesienie szmat z przekreśloną gwiazdą i jude gangami jednocześnie dopierdzielając się do najmniejszej płetwy na naszych flagach, to będzie to obrzydliwie żenujące. Mam nadzieję, że są tego świadomi. Mówię to jako osoba starająca się spojrzeć na to ich chłodnym okiem, zwracającym uwagę na wizerunek klubu, oderwanym od realiów kibicowskich. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
|
takie głupie gadanie ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
||
To bardzo ciekawe.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.03.2019 o godz. 20:02.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
|
![]() ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
|
|
Tak czytając wpisy binarnych bojówek, wygląda na to że jak pojawi się jakikolwiek rekin na fladze, media w postaci jadczaka, stanowskiego, migi i reszty, rzucą się na nas i rozszarpią.
Wtedy wszyscy inwestorzy i sponsorzy uciekną, Królewski się obrazi i odejdzie i nie będzie niczego. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline |
|
|
Klub postanowił wrzucić wszystkich do jednego wora, kozłem ofiarnym będą kibice z C, wyjazdowicze etc. Ja się nikomu z UW nie dziwię, w obecnej syt. prowadzenie dopingu z gniazda przy założeniu, że na derbach pójdzie "było ich 5ciu..." to przecież murowana szansa na zostanie gwiazdą TVNu, zakaz stadionowy i foto w większych gazetach.
Nawet tu chmara krótkowzrocznych kibiców, która poczuła krew "teraz my" cieszy się, że "patola pokazała prawdziwą twarz" i kolportuje bzdury o "utracie wpływów" etc... Na Twiterze to jest jakaś makabra. Tego wspaniałego dopingu, który może głośny był przez 20 minut i prowadziło go z 5 pijanych gości z D (sam od lat chodzę na D żeby nie było), na dłuższą metę nie da się utrzymać. To, że 30 kibiców z D krzyknęło "C rusz dupę" to nie znaczy, że cały sektor chce na Wiśle nowych, bezsensownych podziałów. Na derbach zrobią z nas miazgę, a 70% dopingu "spontanicznego" to będą bluzgi. Na Legi będzie jeszcze gorzej i na każdy kolejnym meczu także. Zostanie złość i frustracja. Każdy kto uważa, że C, flagi, oprawy i zorganizowany doping jest niepotrzebny żyje w świecie wyobrażeń. Popatrzcie sobie na Legię, gdzie race, oprawy są na każdym meczu, hajs i sponsorzy jest właśnie w takich klubach, z atmosferą i kibicami. To się sprzedaje w mediach, to nakręca frekwencje, piłkarzy etc. Zresztą takie sytuacje były w wielu klubach i zawsze kończyły się tak samo. Przyjdzie kolejny kryzys, euforia ratowania klubu minie i znów 50% frekwencji to będą Ci "patole" z C, którzy chodzą i jeżdżą na mecze zawsze, a którymi tak tu i na tt wszyscy gardzą. Klub zakazał flag z rekinem, ws wyjazdów zerwał wszelkie rozmowy. Niestety bardzo wątpię, żeby w najbliższym czasie udało się dojść do porozumienia. O WSH i tym co robiono w klubie mam jak najgorsze zdanie, ale cenzurowanie flag (bo rekin...) i obrażanie się na wszystkich fanatyków, uważam za kompletny absurd i hipokryzję, ze strony choćby Wisłockiego. To nie ja w Zurychu sprzedawałem Wisłę oszustom, z Marzeną (i nie tylko) klepałem się po ramionach. 98% kibiców z C miało mniejsze pojęcie o tym co się dzieje w klubie niż udający dziś dziewice krakowscy dziennikarze... "Cała Wisła zawsze razem", ruch kibicowski pikniki, ultrasi, dziadki etc. Tak to zawsze wyglądało i będzie wyglądać, to nie teatr. Nie dajmy się podzielić i jeśli uważacie, że C jest do niczego nie potrzebne to niestety szybko obudzicie się z ręką w nocniku, ze szkodą dla nas wszystkich. Zresztą spytajcie choćby piłkarzy jak im się gra bez dopingu na wyjazdach i z tym "wspaniałym" dopingiem, który był ostatnio... Pozrdo |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
|
|
Ja szczerze mówiąc tez nie widzę bezpośredniego połączenia ze pojawia się flaga WS = inwestor rezygnuje.Oczywiście rekiny na trybunach wywołają kolejny atak medialny na klub który pewnie nie pomoże (czy ktoś poważny tylko przez rekina zrezygnuje to nie wiem ale raczej wątpię).
Ale musimy tez dopuścić taka możliwość ze nie jesteśmy tutaj najmądrzejsi i może jest ktoś kto ma w tym temacie lepsze wyczucie i skoro uznał ze lepiej być wyjątkowo ostrożnym to może warto ? Przecież Ci z rekinami szukali inwestora przez dłuższy czas i skończyło się na tercecie egzotycznym wiec może warto próbować inaczej. Ja zadam pytanie odwrotne - dlaczego ktoś nie może kibicować swojej Wiśle (nie raz przecież śpiewał ze na dobre i na złe) dlatego ze nie może być przysłowiowego rekina ? Nie ogarniam ze jak ktoś nie może kibicować na własnych warunkach to nie będzie kibicował wcale. Kolejny temat to swego rodzaju pokuta przez która wszyscy musimy przejść. Nikt z nas tutaj nie ma w 100% czystego sumienia bo wszyscy daliśmy się oszukać Sarapacie.
Ostatnio edytowane przez Przybyszewski : 04.03.2019 o godz. 20:47.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|
|
Nie no, przeciez spiewali/kibicowali na C, tylko nie prowadzili zorganizowanego dopingu.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
|
|
No to jeżeli wszyscy kumaci będą dalej kibicować tylko bez gniazda to nie piszmy bajki ze z czasem frekwencja padnie bo C będzie puste.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
|
|
Dlaczego ludzie z H mogą siedzieć spokojnie na dupie i jest ok, a ludzie na C i UW muszą coś robić ?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|
|
A kto tak pisal ?
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
|
|
Przeciez nikt nie protestował ,sektor C dopingowal.
Chodzi o to ze wg mnie Zarzad na razie boi sie Efektu Motyla i stad na razie tak twarde stanowisko,bo to zbyt swieza sprawa .Wislocki w wywiadze mowil ze musza zrobic w 100% wszytsko zeby oddac Wisle w dobre rece ,a kazdy element typu flaga z rekinem na dzis to strzal w kolano i zniweczenie pracy od grudnia az po dziś.Moze po poł roku ale nie po paru tygodniach. A niestety media i Jadczaki czychają na rekina jak gekon ma muche ,jak sie zrobi ruch za duzo to nas ktoś zje. Sam uwazam ze jakis kompromis musi zostać wypracowany ale to jest tak swieza sprawa ze trzeba z tym obchodzic sie ostrożnie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.03.2019 o godz. 20:59.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline |
|
|
Słuszna uwaga, jak byś zwrócił komuś na E uwagę, ze ma śpiewać lub chociaż stać to by potem było wielkie oburzenie, że chuligani zmuszają i afera w TVN. Ale jak C śpiewa za cicho to jest ogólny pocisk, że jak oni śmią warchoły, "ruszyć dupy" ...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2017
Offline |
|
|
Dlaczego w ogóle Królewski/Wisłocki/Kuba itd rozmawia z bandyterką? Pardon, z "grupami kibicowskimi" jak to się ładnie określa? Z nimi powinna rozmawiać li tylko policja/prokuratura.
Doping na Wiśle (jak i na każdym innym stadionie) może być spontaniczny i jest on wielokrotnie lepszy niż synchronizowane ryczenie. Płachty zainteresowani niech sobie wieszają pod swoim blokiem, a nie na stadionie zasłaniając widok na murawę. Rozmawiając z patolą legitymizuje się jej istnienie! Zarząd powinien się od nich całkowicie odciąć, a nie polemizować! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|