The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.11.2018, 20:35
Ela, dzięki za te odpowiedzi. Słówko wyjaśnienia, bo jak czytam teraz swoje posty to uważam, że mogliśmy nie zrozumieć swoich intencji nawzajem.
Otóż ja jestem całym sercem z wami i gorąco kibicuję temu projektowi. Jak jakiś czas temu przeczytałem (nie pamiętam kiedy dokładnie, ale już dosyć dawno), że będzie warzone wiślackie piwo i że nie będą to resztki po tyskaczach, to zajarany byłem jak dziecko. Po prostu moje wyobrażenia były inne na ten temat, myślałem że to będzie kraft, którego kupię w żabce pod stadionem czy innym małym sklepie za 6-8 zł, a nie że nastawiacie się tylko na dystrybucję tego u Wiślaków w sile 600 szt. x2.

Mówiąc na temat popytu na kraft nie miałem na myśli skali kraju czy też Europy (bo wiem, że rynek się rozwija, w sumie jak się zastanowię, to wśród moich kumpli już mało kto pije regularnie koncerniaki). Miałem na myśli jedynie nasze stadionowe środowisko i jego obserwację przed meczami: w cenie są zazwyczaj żubrixy z żabki itp. Stąd zresztą zdanie o "dziwnych drogich piwkach" (które chyba odebrałaś jako mój pogląd, a to miało być przedstawienie toku myślenia zwykłego przeciętnego kibica na meczu). Nie to żebym pozował na jakiegoś ę ą znawcę, drugiego Kopyrę czy coś, ale po prostu nudzą i nie smakują mi zwykłe piwa z koncernów, więc cośtam mi się zdarzyło wypić innego w życiu.

Wiesz, ja myślałem, że sobie podjadę, wezmę po dwie sztuki i wieczorem w domu se dziabnę zamiast coffee stouta od "Koczkodana" Tymczasem okazuje się, że mogę jedynie pojechać do Wiślaków i wypić na miejscu na niewygodnym krześle w zbyt wysokiej moim zdaniem cenie...

Niemniej bez urazy, tak jak mówię - liczę, że zejdzie na pniu i wejdziecie z tym do sklepów na innych warunkach.
Powodzenia!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:49.