The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.09.2018, 11:52
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Tak na osłodę. Do Mamrota dołącza Lettieri.


Wydaje się, że nie był to jakiś wyjątkowy mecz, okazje miały obydwie drużyny. Wiedzieliśmy, że Wisła Kraków jest piłkarsko lepszym od nas zespołem, przez to chcieliśmy zagrać z dużym sercem i ustawić się jak najlepiej taktycznie. I te dwie rzeczy nam się udały. Uważam, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo, bo walczyliśmy do końca tego spotkania, walczyliśmy fair - mówił po zwycięstwie z Wisłą w Krakowie, trener zespołu z Kielc, Gino Lettieri.
- Naszej drużynie należą się komplementy, ale też wiemy, że piłkarsko musimy jeszcze potrenować. Dla nas Wisła to piłkarsko może i najlepsza drużyna w Ekstraklasie - dodał opiekun kielczan.



Trzeba wierzyć w ten zespół. Było nieco pecha i trochę błędów. W ostatnich meczach wcale nie było tak tragicznie, ale zawsze brakowało "tego czegoś" aby choćby zremisować. Karta w końcu się odwróci i mam nadzieję że już w najbliższym meczu. Myślę, że tak jak Lecha i Lechię, tak powieziemy icków.
Przecież to nic więcej jak czysta kurtuazja, w dodatku obliczona bardziej na dowartościowanie własnych piłkarzy, niż chwalenie Wiślaków...

Obecna gra może wynikać z dwóch powodów, albo nas przeczytali albo gra skończyła się w raz z końcem okienka transferowego.

W pierwszej sytuacji zobaczymy czy Stolarczyk jest trenerem, jakim chcieliśmy żeby był. Potrzebna jest zmiana taktyki, a także zmiany personalne. Jeżeli na derby jedyną zmianą będzie powrót Bashy to zacznę się zastanawiać nad pracą Stolarczyka.

Wiem, że drugi powód może być przestrzelony. Okienko skończyło się przed meczem ze Śląskiem. Był to pierwszy mecz bardzo słaby w naszym wykonaniu. Od tamtego momentu gramy zwyczajnie słabo. Jeżeli do tego faktycznie znowu są późnienia z wypłatami to po 4 zwycięstwach zaraz przyjdą 4 porażki.

Trzymajmy się jednak pierwszej wersji i liczmy że Stolarczyk to nie wuefista
Ostatnio edytowane przez GBO : 30.09.2018 o godz. 12:38.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48.