The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.09.2018, 16:45
Cytat:
Ciekawi mnei watek pozwu sadowego. Bo cos czuje, ze Wisla znajdzie duzo powodow aby nie isc do sadu.

Też tak uważam.


Generalnie mam pewien dysonans. Z jednej strony mam świadomość, że gdyby nie szeroko rozumiani kibice, moglibyśmy zaczynać od IV ligi. Za sterami usiedli ludzie, którym naprawdę zależy, nie najemnicy czy inne farbowane lisy. I póki co wychodzimy powoli na prostą. Kolejna sprawa, moment wypuszczenia materiału ... przypadek, zbieżność czy komuś nie na rękę że pniemy się w górę?



Z drugiej strony, jako przeciętny zjadacz stadionowych kiełbasek, mam pewien pogląd na obecną sytuację. Materiał Jadczaka mimo że kontrowersyjny i zapewne zmanipulowany (np Damian D.), zapewne zawiera kilka elementów prawdziwych. Np czy nikogo z Was nie szokuje sprawa Dudka? Uważacie to za normalne? To już nie chodzi o amatorstwo klubu, ale ktoś kto dostał kulkę w trakcie jakiejś tam akcji pozdrawiany oficjalnie przez klub? No jaja pańskie ...


Są pewne rzeczy o których nie mam pojęcia i szczerze, wolę nie wiedzieć. Ale w każdym cywilizowanym kraju, po wypuszczeniu takich informacji, powinno pojawić się albo sprostowanie czy oświadczenie ad meritum (a nie takie ogólnikowe "iż jakoby") lub proces, jeśli nie mają nic na sumieniu. I też jestem dziwnie pewien, że żadnego procesu nie będzie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:22.