|
Jeszcze co do Lisa - faktycznie obrońcy dawali mu dużo piłek, zaliczył kluczowe podanie przy golu Wojtkowskiego, ale musi popracować nad długimi podaniami, bo to była tragedia. Plus trzeba mu zaliczyć przy wszelkich dośrodkowaniach, bo piąstkował bardzo pewnie. Nie wiem czy mógł zrobić coś przy bramce, piłka leciała mocno i po rykoszecie. Karny wyczuty, ale Paixao strzelił bardzo precyzyjnie. Dwie interwencje na końcu szczęśliwie obronione, leciało w niego, ale nie mam zamiaru mu tego odbierać. Bardzo dobry mecz jako bramkarza, słabiutki tylko przy wykopach.
|