Fugiel napisał(a):

|
Szczerze ? Lis tragedia - Buchal przy nim to przekot. Wypluwal pilki, niepewnie bronil + gdyby nie spalony to zapewne spowodowalby karnego .
|
Lis jest młody, trochę się tremuje, a trochę wczoraj padało i w takich warunkach chyba bezpieczniej jest piłkę wypluć na bok niż próbować łapać. A Buchalik sprowokowałby karnego tydzień temu, gdyby nie kilka centymetrów dzielących go od linii pola karnego. Zresztą, z wolnego padła bramka.
Moim zdaniem z Lisa będą ludzie, a już na pewno nic nie wskazuje, by miał być koniecznie gorszy od Buchalika.
Tak, jak napisał kolega wyżej. Teraz kwestia decyzji, czy ciągniemy go trochę za uszy i ogrywamy, czy wracamy do Buchalika, który kilka fajnych interwencji już w tym sezonie wykonał.