
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#31
|
|
Azerbejdżan jest 26 więc w pierwszej rundzie to raczej niewielka szansa.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#32
|
|
Dziwię sie analizom rozstawienia Wisły w przyszłorocznej edycji europejskich pucharów, bo ma to charakter dzielenia skóry na niedźwiedziu ;-)
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#33
|
|
Przerwa na reprę to o czym mamy pisać?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#34
|
|
to z tęsknoty za potęgą
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
Nie z tęsknoty tylko wiemy co się szykuje, jak nie w tym to w następnym sezonie
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#36
|
|
a co się szykuje?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#37
|
|
Jeśli mecz z Legią nie był "wypadkiem" przy pracy ale stanie się standardowym podejściem to myślenie o top4 nie będzie takie bezpodstawne. Owszem, lepiej by puchar zdobył ktoś z top3 ale to nie zależy od nas
![]() Jedyne co wiemy, to fakt, że Legia gra z Górnikiem więc jeden z obecnej top4 odpadnie w półfinałach. . |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#38
|
|
Puchary i LM
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#39
|
|
Wchodzimy do LM słuchamy przy R22 Kaszanki i za hajs z LM baluj
dobra wracam do szarej rzeczywistościP.s Czy za porażki są odejmowane pkt z rankingu ? coś mi tak kolega dzisiaj pierdaczył,ale go słuchałem 5 przez 10 ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#40
|
|
nie no ja myśle całkiem realnie więc o LM nie marze , na początek LE i przetrwać wakacje !
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#41
|
|
Zdobywca PP zaczyna Ligę Europejską w przyszłym sezonie od II rundy, zespół drugi i trzeci w tabeli ligowej od I. Jak to wygląda gdy PP zdobędzie drużyna z miejsc 1-3, a szczególnie gdy PP zdobywa Mistrz Polski? Od których rund zaczynają miejsca 2-4 w tabeli?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#42
|
Dlatego jeśli rozważać start w pucharach to miło by było, by ktoś z top3 zdobył PP. Na dziś jedyną drużyną w top3 z szansami na PP to Legia. Patrząc po dzisiejszych meczach to nie wiadomo kto z pary Legia-Górnik jest w gorszej kondycji. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#43
|
|
To wiem, tylko pytam od których rund w LE zaczynają drużyny z miejsc 2-4?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#44
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#45
|
|
Tutaj już patrzyłem i nie mogłem się doszukać, tak więc proszę daj odp. na pytanie co się dzieje z drużynami z miejsc 2-4 gdy drużyna z miejsc 1-3 zdobywa PP, od której rundy te drużyny zaczynają? W linku masz podaną wersję gdy PP zdobywa drużyna spoza miejsc 1-3, chyba, że ja nie widzę. A co do strony wcześniej to jedynie w poście #26 jest jakby pytanie czy 4-te miejsce zaczyna od I rundy.
Mamy zakaz wyjazdowy na 2 najbliższe mecze w europejskich pucharach.
Ostatnio edytowane przez R33 : 31.03.2018 o godz. 22:47.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#46
|
|
Jeśli jakaś drużyna zdobędzie PP i MP to sama bierze udział w kwalifikacjach do LM, a prawo do udziału w LE schodzi "w dół" dla drużyn poniżej w klasyfikacji. Czyli zespoły 2-4 dostają prawo kwalifikacji.
Czy któryś się łapie na start od 2 rundy zamiast na od 1 to ciekawe ale chwilowo nie chce mi się grzebać po stronach UEFA. Jeśli PP zdobywa ktoś z 2 albo 3 to też jest jasne. On jest PP (druga runda), a reszta (2-4) startuje od pierwszej rundy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#47
|
|
Przyznam, ze nie przypominam sobie
PS. Faktycznie jest. Trudno, trzeba by bylo jechac na zakazie ![]()
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 01.04.2018 o godz. 06:55.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#48
|
|
|
Rankingowy ekspert
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa
Offline |
#49
|
A nowy system rozgrywek jest tu https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...sList2018.html |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2004
Offline |
#50
|
Dwa lata temu on się zmienił i jest tak jak pisze pepe72. |
|
|
|
Rankingowy ekspert
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa
Offline |
#51
|
|
Czy w takim razie jest jakiś wariant w którym finalista Pucharu Polski gra w kwalifikacjach zamiast zdobywcy miejsca 4 ?
|
|
|
|
Banita
Od: 06.2008
Offline |
#52
|
|
Jasne - wtedy, gdy finalista zajmie 4 miejsce w lidze
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2005
Offline |
#53
|
|
Wit.Ek. - zapraszam, gdzie jesteś?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2015
Offline |
#54
|
|
Po co cokolwiek pisać w tym temacie, wejdziemy kiedyś do pucharów to można go odświeżyć, na razie daleka droga.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#55
|
|
No to w tym sezonie po losowaniu wiadomo, że nie poprawimy swojego miejsca a wręcz spadniemy z hukiem kilka pozycji niżej.....
Jagiellonia odpadnie z Rio Ave Górnik odpadnie z Trenczynem Amika jak przejdzie Soligorsk (mogą tam polec jak ich przyjaciele z Kałuży) to padnie na KAA Gent Legia w LM najpóźniej padnie na Crvenej Zvezdie, a w 4 rundzie el LE padną na Apoelu Nikozja i kasa za Carlosa pójdzie w p....u ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#56
|
![]() ![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#57
|
|
APOEL gra teraz w LE ..... w II rundzie z Florą Tallin......
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#58
|
|
Racja, mój błąd, przeoczyłem LE
![]() ![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#59
|
|
czy Legia jesli odpadnie z Trnavą kończy przygode z pucharami czy jeszcze ma miękkie lądowanie w LE ?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#60
|
|
Ląduje w LE w eliminacjach bodaj 3 runda
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|